اف بی آی در حال بررسی اتهام تلاش مجازات فعال حقوق مدنیاف بی آی اعلام کرد در حال بررسی گزارش حمله و اتهام تلاش مجازات فعال حقوق مدنی Vauhxx بوکر توسط یک گروه از مردان سفید در جنوب ایندیانا دریاچه.

Vauhxx بوکر که سیاه و سفید است و یک عضو از شهرستان مونرو کمیسیون حقوق بشر گفت: مردان دوخته او را در برابر یک درخت فریاد زد نژادی تهمت و یکی از آنها را تهدید به “طناب دار” در مونرو دریاچه در نزدیکی بلومینگتون بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

خیلی از این حمله دستگیر شده در تلفن همراه تصویری توسط بوکر را آشنایان و نشان می دهد که 36 سال در تمام چهار دست و پا حال کردن زن توسط یک مرد سفید پوست به عنوان شاهد فریاد برای آزادی او.

“اف بی آی در حال بررسی است. ما هیچ نظر بیشتر,” سخنگوی کریس Bavender گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

بوکر را وکیل کاترین Liell گفت: اف بی آی بود و بازجویی از شهود و که شارژ تصمیم گیری می تواند ساخته شده به زودی.

“ما می خواهیم این بررسی به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. آن را به وضوح نژاد با انگیزه” Liell گفت. “ما همچنان تلاش ما هر روز تا زمانی که برخی در خدمت عدالت است.”

بوکر استقبال FBI دخالت.

“من ناراحتم که این اتفاق افتاده است, راستش,” بوکر گفت. “من فقط می خواستم به یک زمان خوب با برخی از دوستان.”

Liell نیز شکایت کرده است که مأموران اجرای قانون با ایندیانا وزارت منابع طبیعی “بود که به سرعت در حال حرکت به اندازه کافی” در پاسخ به گزارش از حمله. او گفت: شکست خود را بازداشت در حکم تحقیقات بیشتر از دیگر سازمان های اجرای قانون.

بلومینگتون شهردار جان همیلتون گفت: در کنفرانس خبری که پلیس همچنان به جستجو برای دو نفر متهم به ضربه زدن یک زن ناخودآگاه و کشیدن یک مرد با ماشین خود در اعتراض به حمله بوکر.

رایان Pedigo پلیس کاپیتان آسوشیتدپرس گفت که رویارویی اتفاق افتاده در نزدیکی Monroe county courthouse در بلومینگتون در روز دوشنبه.

مرد مسافر از قرمز تویوتا ماشین و رفت به حرکت برقی روروک مخصوص بچه ها بود که در سمت چپ جاده در نزدیکی اعتراض سایت Pedigo گفت. 29 سال با نزدیک شدن به ماشین قرار داده و دست خود را بر روی هود, او گفت:.

راننده شتاب به کاری راه اندازی خود را بر روی کاپوت. 35 سال مرد و سپس برداشت سمت راننده از خودرو و, برگزار شد به عنوان خودرو ادامه داد: برای سرعت بخشیدن به. هر دوی آنها در نهایت پرت به زمین و ماشین از صحنه گریخت Pedigo گفت.

زن بیهوش شد و دچار قطع به سر او در حالی که مرد خراشیده بازوی خود را. او منتقل شد و توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل اما او صدمات هستند اعتقاد بر این بود زندگی-تهدید Pedigo گفت. مقامات منتشر نشده هویت مجروح و گفت: اگر آنها شرکت در تظاهرات.

قرمز تویوتا شده است واقع شده و محققان هنوز در تلاش برای تعیین هویت و محل نر مسافر و مرد راننده به پلیس گفت: در انتشار اخبار.

چندین معترض ارائه شده پلیس با تلفن همراه فیلم Pedigo گفت.

“این رویداد شب گذشته است که به طور فعال و به شدت مورد بررسی قرار گرفته در حال حاضر” همیلتون گفت. “ما در حال برداشتن هر گام در آن طول می کشد را به عدالت به آن رویداد است.”

معترضان جمع شده بودند در بلومینگتون در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) جنوب غرب Indianapolis به تقاضای دستگیری در حمله به بوکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im