معیوب, آیووا, برنامه بخشی از فشار برای بازگرداندن دموکرات دیجیتال لبه

معیوب گوشی های هوشمند برنامه پشت هرج و مرج پس از آیووا دموکراتیک قفقاز بود و کار یک شرکت کمتر شناخته شده به نام سایه, Inc. که تاسیس شد توسط جانبازان از هیلاری کلینتون ناموفق انتخابات ریاست جمهوری که از کار قبلی مشخص شده بود و توسط یک رشته از شکست از جمله ورشکستگی نزدیک است.

برنامه خارج از رشد گسترده تر فشار توسط دموکرات ها حمایت ده ها میلیون دلار در اهدا کننده پول برای مطابقت با آمریکا دلاوری در تبلیغات دیجیتال و سازماندهی پس از انتخابات 2016. مقدار انرژی و سرمایه گذاری را به شرکت های که در نظر گرفته شده برای هر دو افزایش دموکراتها دیجیتال بازی و به نوبه خود سود مثل سایه.

در عین حال به جای نمایشگاه تا چه حد دموکرات ها آمده بود پس از 2016 شکست بی نظمی اطراف آیووا قفقاز مطرح شده سوال جدید در مورد چگونه حزب امیدوار است به رقابت در سال 2020 با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دیجیتال یک نیروی عظیم منهدم کننده است که تان شدیدا از تبلیغات و بالا بردن رکورد مبالغ از پول است.

“آن را مخالف دقیق از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد تیم — را مهندسین در خانه, کشف کردن دقیقا آنچه ما نیاز داریم ما ساخت آن را تست کردیم و ما خود آن را” به گفته دیوید گلدشتاین, مدیر اجرایی Tovo آزمایشگاه های مترقی دیجیتال شرکت مشاوره.

داده شده کمتر از دو ماه برای ساخت یک نرم افزار برای گزارش گیری حزبی نتایج به آیووا, حزب دموکرات, سایه, تولید, تکنولوژی, ثابت شده است که دشوار است برای دانلود و استفاده و به پایان رسید تا ارائه نادرست برگه. آیووا دموکرات سرزنش “برنامه نویسی موضوع” در برنامه این حزب گفت: این امر رفت و آمد مکرر به وقت گیر دستی شمارش بر اساس اطلاعات به نام در حوزه صندلی و یا تصاویر ارسال شده در گوشی های هوشمند خود را — همان آنهایی که بر روی آنها نمی تواند برنامه کار می کنند.

با صبر در نتایج کشیدن به سهشنبه شب های بسیاری را در حزب آغاز شد تشریحی چه چیزی تبدیل دموکرات’ اولین مسابقه از سال 2020 انتخابات به یک هرج و مرج نمایش شروع با سایه و حامی اصلی آن مخفف یک مترقی غیر انتفاعی است که با تمرکز بر کمک به دموکرات خود را بازیابند لبه های دیجیتال.

سایه در یک توییت گفت: “ما صمیمانه تاسف از تاخیر در گزارش از نتایج شب گذشته آیووا قفقاز و عدم اطمینان ناشی از آن است.” اما این شرکت ارائه هیچ توضیحی برای آنچه رفت را اشتباه دموکراتیک گفته است که داده شده بود به اشتباه منتقل می شود از این برنامه به یک پایگاه داده مرکزی و این که بسیاری از کاربران تا به حال شده است قادر به دنبال پیچیده کردن روند نصب برنامه در تلفن های خود را.

خرید اینترنتی به سرعت گسترش روز سه شنبه. نوادا که مانند آیووا دارای قفقاز به جای اولیه انتخابات گفت که رها کردن برنامه برای استفاده از سایه برنامه. این بایدن کمپین که استخدام کرده بود سایه به کمک آن رسیدن به رای دهندگان اعلام کرد که آن را به حال قطع روابط با شرکت سال گذشته است.

تاسیس در سال 2017 مخفف به سرعت تبدیل شد عزیزم دموکراتیک دهنده کلاس با آن صحبت از بازگرداندن دیجیتال مزیت است که حزب برخوردار بودند تحت ریاست جمهوری باراک اوباما که در آن دیده می شد را از دست داده اند در خانم کلینتون در کمپین 2016. دیوید Plouffe به خوبی متصل سابق اوباما مدیر کمپین پیوست مخفف مدیره. موسس آن, تارا McGowan سابق روزنامه نگار موضوع درخشان پروفایل که یکی از آنها به نام “دموکرات ها’ خطرناک ترین استراتژیست دیجیتال.”

برای یک زمان مخفف به نظر می رسد آماده برای ارائه در وعده خود را. در اواخر سال گذشته از آن پرده برداری از یک طرح به صرف $75 میلیون در تبلیغات دیجیتال برای مقابله با رئیس جمهور تهمت اولیه و هزینه های بهره کلیدی را در میدان نبرد متحده است.

آن هم بی سر و صدا سرمایه گذاری میلیون ها دلار در نزدیک به یک شرکت ورشکسته به نام Groundbase یک شرکت فناوری که تغییر نام داد و خود را سایه به زودی پس از.

شرکت تاسیس شده توسط یک جفت از کلینتون در مبارزات انتخاباتی جانبازان جرارد Niemira و Krista دیویس با یک سرمایه گذاری اولیه از دیگر مترقی غیر انتفاعی زمین بالاتر Labs. اما اصلی آن تکنولوژی پیام کوتاه پلت فرم طراحی شده برای مبارزات موفق به گرفتن به عنوان کاربران شکایت کرده است که آن را آهسته و دست و پا گیر.

شکست چپ این شرکت شدیدا با کمبود بودجه روبرو شد و نزدیک به خاموش کردن زمانی که مخفف پا با تزریق پول نقد و یک طرح به تمرکز Groundbase به طور خاص در توسعه فن آوری تلفن همراه برای مبارزات.

پول جدید به ارمغان آورد پروژه های جدید است. وجود دارد یک برنامه ایمیل و یک برنامه به نام Lightrail که ساخته شده برای کمک به حزب دموکرات متمرکز کردن داده های خود را.

وجود دارد همچنین مشتریان جدید است. با توجه به جدید ترین کمپین تشکیل پرونده گزارش سایه به دست آورده حدود 150.000 دلار در سال گذشته کار برای نوادا و ویسکانسین دولت دموکراتیک احزاب و سه انتخاباتی — کسانی که از معاون رییس جمهور سابق آمده است. پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind., و سناتور کریستن جیلیبرند از نیویورک کاهش یافته است که از این مسابقه در ماه اوت است.

سایه کار برای بایدن کمپین درگیر فن آوری پیام کوتاه و تبلیغات دیجیتال مشاوره با هدف کوچک دلار اهدا کنندگان گفت: کمپین کارکنان. اما پیام کوتاه برنامه در خصوص مشکل آنها گفت: با اشاره به پتانسیل نگرانی های امنیتی.

دستیار آقای بایدن صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به اجتناب از بیگانه دیگر دموکرات ها گفت: مبارزات انتخاباتی استفاده کرده و سایه به متن رای دهندگان پیش از آن کمپین کیکآف در فیلادلفیا در سال گذشته است. اما فناوری “عبور نمی کند ما امنیت سایبر چک لیست.”

هنوز هم زمانی که دموکرات آیوا در مشاوره از حزب ملی برنامه های رها شده به حزبی نتایج نامیده می شود توسط تلفن به دلیل نگرانی های امنیتی و به جای ساخت یک برنامه سایه برنده قرارداد. سوابق دولت نشان می دهد آیووا دموکرات ها پرداخت می شود این شرکت $63,183 در دو اقساط. معلوم بود در روز سه شنبه وجود دارد که آیا تا به حال شده است در یک مناقصه رقابتی فرایند کار است.

بدون در نظر گرفتن چگونه آن را کردم سایه قرار گرفت به یک مسابقه است که مهندسین در بسیاری از منابع تکنولوژی غول های مانند گوگل گفت که نمی تواند برنده. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی زمان برای ساخت برنامه آزمون آن به طور گسترده ای به کار کردن عمده اشکالات و پس از آموزش کاربران آن است.

سایه نیز معلول خود را فقدان برنامه نویسی می دانید-چگونه با توجه به افراد آشنا با شرکت. چند تن از کارکنان خود را تا به حال مشغول به کار در عمده پروژه های فناوری و بسیاری از مهندسین خود بودند و نسبتا بی تجربه.

دو نفر که کار به صورت مخفف, صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها نمی خواهید به خطر از شغل خود اذعان کرد که این برنامه تا به حال مشکلات. پس از آن بود با عجله گفتند که هیچ وقت به آن تایید شده توسط اپل فروشگاه. آن را به حال شده است ممکن است آن را به اثبات رسانده اند به مراتب آسان تر برای کاربران برای نصب.

این برنامه تا به حال دور زدن تلفن, تنظیمات امنیتی یک فرایند پیچیده برای کسی نا آشنا با پیچیدگیهای سیستم های عامل تلفن همراه و به خصوص برای بسیاری از مسن کمتر تکنولوژی زرنگ و دانا حزبی صندلی در آیووا.

این برنامه نیز تا به حال به نصب با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت و پین passcodes. اطلاعات موجود در برگه های داده شده به داوطلبان در آیووا حوزه شمارش آرا, اما آن اضافه شده یکی دیگر از لایه ای از عارضه که به نظر می رسد مانع مردم است.

در پایان تنها یک چهارم از 1,700 حوزه صندلی با موفقیت دانلود و نصب برنامه با توجه به دموکراتیک مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به جلوگیری از از دست دادن کار. بسیاری از کسانی که با توسل به تماس در نتیجه در بر داشت که وجود دارد بیش از حد چند اپراتور برای رسیدگی به تماس.

برخی نیز عکس گرفت از برگه های آنها داده شده بود — پین به طور کامل قابل مشاهده است — و توییتی آنها را در نا امیدی. تا به حال این نرم افزار کار کرده و این اطلاعات ممکن است داده اند عضو شورای نظارت مدت و یا هکرها یک شانس برای دانلود برنامه و رشوه دادن با آن است.

در سرب تا قفقاز و مقامات در دولت و D. N. C. ساخته شده تلاش برای نگه داشتن سایه دخالت های مخفی, درخواست با ظاهری طنز که حتی نام شرکت نکردن از مردم با این استدلال که هکرها نمی تواند حمله هم وجود داشته است. اما گمنامی نسبی به این معنی است که برنامه نمی خواهد موضوع را به تست مستقل برای اشکالات.

سه شنبه صبح به نظر می رسد که برخی از افراد درگیر با توسعه و راه اندازی نرم افزار در تلاش بودند تا خود را پنهان اتصال به سایه. حداقل یک کارمند حذف کرده بود این شرکت از پروفایل LinkedIn و دو نفر دیگر پنهان کرده بود عکس های خود را و اطلاعات شخصی آنلاین.

مخفف برای آن برداشته شده اشاره و از نقش آن در توسعه این نرم افزار از وب سایت خود را. در جای خود مخفف وب سایت در حال حاضر می گوید که این سازمان “سرمایه گذاری” در سایه.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>