Fauci برای هشدار دادن به جوان از Covid-19 خطرات که کاخ سفید همچنان به او حملهتحت حمله توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید, Anthony Fauci بود با این وجود برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به جورج تاون دانش آموزان در روز سه شنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و خطرات آن برای افراد جوان است.

آن را به عنوان مثال دیگری از ارشد بهداشت عمومی رسمی است که منع شده است از عمده رسانه ها حضور پیدا کردن راه های دیگر به آدرس ،

در یک سخنرانی در روز دوشنبه در دانشگاه استنفورد مدرسه پزشکی, برای مثال, Fauci, امریکا منجر به بیماری های عفونی, متخصص به نام “قدم به عقب” در دولت بازگشایی تلاش به عنوان موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 3.3 m موارد Covid-19 و بیش از 135,000 مرگ و میر.

“ما حتی شروع به دیدن پایان آن هنوز” Fauci گفت.

هفته گذشته Fauci گفت: بار مالی او “شهرت از زبان حقیقت در همه زمان ها و شکر-پوشش همه چیز” که او گفت: او فکر کرد که ممکن است پیچیده ارتباط خود را با رئیس جمهور و دیگر مقامات کاخ سفید.

او همچنین گفت که او تا به حال نه در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه و دیده نمی شود رئیس جمهور از آغاز ماه ژوئن است.

کاخ سفید پس از آن روشن Fauci, تلاش برای بی اعتبار ساختن او با انتشار یک لیست از اظهارات به رسانه ها که در آن گفت: در خطا.

با توجه به ABC اخبار Fauci, 79, شده است مراجعه تهمت دستیاران با عنوان “دکتر دل تنگی و عذاب”. روز دوشنبه تهمت اصرار او دوست داشت Fauci “شخصا” و گفت: “من برای پیدا کردن او را به یک فرد بسیار خوب. من همیشه با او به توافق برسند.”

مقامات کاخ سفید را رد کرده اند تلاش برای لکه دار کردن Fauci شهرت. مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany رد ادعای دولت بود و انتشار “مخالفت پژوهش” – رسوا اطلاعات برای استفاده های سیاسی به پایان می رسد – در مورد خود را رسمی.

“تعدادی از دانشمندان است که کارشناسان در مسائل مختلف” McEnany گفت و تخصص های مختلف اما رییس جمهور با کامل نظرات و گروه ضربت و عقاید مختلف گاهی اوقات و حرکت رو به جلو در راه او فکر می کند بهترین است برای کشور است.”

McEnany را انکار کند کاخ سفید فرستاده مواد, با این حال گفت: به جای آن از یک پاسخ به یک پرسش از واشنگتن پست.

اکثریت متحده شاهد افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر. روز دوشنبه ایالات متحده گزارش 61,492 جدید موارد دوم بالاترین بعد ثبت. جمهوری خواه به رهبری ایالات مانند تگزاس و فلوریدا گرجستان را گزارش کرده اند رکورد روزانه بالغ. مونتانا و داکوتای شمالی در هاوایی و آلاسکا و آیداهو در میان کشورهای دیدن سریعترین روزانه را افزایش می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان دولت با گروه متهم کرده اند Fauci که در خدمت تحت هر رئیس جمهور پس از رونالد ریگان بودن بخشی از یک “دولت عمیق” توطئه بر علیه رئیس جمهور است.

با اینحال Fauci است حفظ بالاتر تصویب امتیاز در میان مردم از اعضای دولت است. نیویورک تایمز نظرسنجی برای مثال نشان داد که 67 درصد از پاسخ دهندگان اعتماد Fauci را از دست داده و از شیوع کروناویروس در مقایسه با تنها 26 درصد که مورد اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای گیری های اخیر نشان می دهد که سه در پنج آمریکایی ها فکر می کنم که “بدترین است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net