Fauci به شهادت قبل از سنا به عنوان متحده با عجله به reimpose Covid-19 محدودیتبالا ما بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci شهادت خواهد داد مجلس سنا در دولت coronavirus تلاش روز سه شنبه به عنوان موارد همچنان افزایش یابد و دولت ها در سراسر کشور معکوس خود را بازگشایی کردند.

او را انجام خواهد داد به طوری که کاخ سفید اصرار دارد, شیوع, شده است به کاهش “embers” اما پس از اصل معاون فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری Dr Anne Schuchat اصرار داشت: “این آغاز کار است.”

“آنچه ما امیدواریم که ما می تواند آن را به طور جدی و سرعت انتقال” Schuchat گفت: مجله انجمن پزشکی آمریکا اضافه کرد: “ما بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر و پس از آن بسیار مایوس کننده است.

Schuchat اضافه شده بود که “بسیاری از افکار واهی و پوچ در سراسر کشور” است که این بیماری همه گیر خواهد بود بیش از تابستان است.

“ما حتی شروع به بیش از این” Schuchat گفت. “وجود دارد بسیاری از عوامل نگران کننده در مورد آخرین هفته یا بیشتر.

“ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا Korea, که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است.”

در کاپیتول هیل Fauci و دیگر مشاوران ارشد با توجه به ارائه به روز رسانی به سلامت کمیته پیشرفت در اجازه می دهد آمریکایی ها برای بازگشت به محل کار و مدرسه. کنگره گزارش توزین ارسال دور دوم محرک چک به آمریکایی ها با ما بصورتی پایدار و محکم در یک رکود اقتصادی و نرخ بیکاری در طول تاریخ ،

آمریکا نشان دهنده 4 درصد از جمعیت جهان است اما حساب برای برخی از 25% از تمام موارد و مرگ و میر ناشی از Covid-19.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 2.5 m تایید موارد با برخی از کشورها شاهد رکورد افزایش می یابد. روز دوشنبه فرماندار آریزونا دستور میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب به تعطیل برای یک ماه هفته بعد از بازگشایی.

تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا همه دیدن افزایش می یابد در Covid-19 موارد نورد بازگشایی تلاش. اورگان و کانزاس دستور داده اند که مردم را به پوشیدن ماسک ،

جدید روزانه موارد در حال افزایش است در 38 متحده با توجه به NPR همه گیر ردیاب اما کاخ سفید همچنان تلاش خود را برای تطهیر شدت Covid-19. در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نادیده گرفته خروش.

“افرادی که در حال آلوده شدن تمایل به آن – به عنوان معاون رئیس جمهور پنس اشاره کرده است – نیمی از کسانی که تست مثبت هستند با سن کمتر از 35. این بدان معنی است که ما در حال ابتلا به مردم در جوامع خود,” او گفت:.

او افزود: “ما آگاهیم که وجود دارد embers که نیاز به قرار داده است.”

Fauci گفت: ما بعید است که برای رسیدن به گله ایمنی به کروناویروس حتی با یک واکسن با توجه به یک سوم از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی خواهد آن را دریافت خواهید کرد.

“وجود دارد به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که دولت “یک مقدار زیادی از کار را به انجام” به آموزش مردم در مورد واکسن.

حتی کشورهای که در آن میزان عفونت های جدید کاهش یافته است در حال بازنگری برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است. نیوجرسی به تعویق انداخته است برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری در حالی که فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: او ممکن است معکوس برنامه اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی شده است.

برادوی تئاتر بسته باقی خواهد ماند تا ژانویه 2021 یک گروه صنعتی روز دوشنبه گفت:. تئاتر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه سپتامبر.

مردم در ایالات متحده به شمار می رود محروم از غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا که آن را انتشار “لیست امن” از کشورهای در روز سه شنبه. روسیه و برزیل هر تجربه افزایش coronavirus موارد در میان کشورهای دیگر باید از لیست حذف شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im