Fauci طبع مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی در کلروکين استفاده از coronavirus

رئیس جمهور تهمت و پیشرو علمی متخصص در بیماری های عفونی در coronavirus نیروی کار ارائه شده کاملا متفاوت انداز جمعه در مورد اینکه آمریکایی ها باید احساس امیدوار است که ضد مالاریا, داروی کلروکين می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کلروکين نشان داده بود “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” درمان COVID-19 خواهد بود و نورد به بیماران “تقریبا بلافاصله” دکتر Anthony Fauci خواسته شده بود در یک جلسه مطبوعاتی در واشنگتن وجود دارد که آیا هر گونه شواهد نشان می دهد که مصرف مواد مخدر کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک فرد از پایین آمدن با COVID-19.

“جواب این است: هیچ. و شواهدی که شما در حال صحبت کردن در مورد جان [رابرتز, فاکس نیوز, خبرنگار] است شواهد بنابراین به عنوان کمیسر FDA و رئیس جمهور ذکر دیروز ما در حال تلاش برای برقراری تعادل بین ساخت چیزی با یک پتانسیل از یک اثر به مردم آمریکا در دسترس است در همان زمان ما آن را تحت نظارت یک پروتکل است که به ما اطلاعات برای تعیین اگر آن را واقعا امن و واقعا موثر” Fauci گفت. “اما اطلاعات است که شما با اشاره به به طور خاص است حدیثی; آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده است, بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.”

شده اند وجود دارد گزارش ها از فرانسه و چین که کلروکين کمک کرده است تا برخی از COVID-19 بيمار اما شده است وجود دارد هیچ چیز مانند یک مقیاس بزرگ آزمایش بالینی که در آن ایده آل هزاران نفر از بیماران تحت درمان با این دارو ها و نتایج خود را در مقایسه با کسانی که از دیگران که آن را دریافت خواهید کرد. چنین محاکمه میلیون ها دلار هزینه و می تواند ماه به اجرا اما به عنوان استاندارد طلایی در شواهد علمی.

به طور معمول چنین آزمایشی خواهد بود انجام شده قبل از تایید FDA مواد مخدر برای استفاده در برابر یک بیماری خاص. در مورد کلروکين آن است که در حال حاضر مورد تایید برای استفاده در برابر مالاریا و پزشکان می تواند از نظر قانونی تجویز آن برای به اصطلاح خارج از برچسب استفاده می کند که می تواند شامل درمان coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن در ظاهر به تشویق این عمل خود را بر پایه یک “فن بزرگ” از مواد مخدر است.

پس از Fauci پاسخ تهمت بازگشت به اتاق جلسه تریبون و ادامه داد: برای ترویج این ایده که کلروکين می تواند یک “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس که از ساعت جلسه برگزار شد تا به حال آلوده بیش از 15000 آمریکایی کشته و بیش از 200.

“من احتمالا بیشتر از یک فن که [کلروکين] شاید بیش از هر کسی, اما من یک فن بزرگ و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. همه ما را در درک آنچه دکتر گفت 100 درصد صحیح آن را در اوایل. اما من دیده ام همه چیز که قابل توجه هستند — ما را ببینید; ما در حال رفتن به می دانم که به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به می دانم که به زودی از جمله ایمنی, اما شما می دانید زمانی که شما رسیدن به ایمنی این مقرر شده است برای سال های بسیاری برای مردم به مبارزه با مالاریا که یک مشکل بزرگ است و آن را بسیار موثر است. این یک مخدر قوی. بنابراین خواهیم دید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد توسط رابرتز که آیا کلروکين نشان داده شده است موثر باشد در برابر سارس در طول 2002-03 شیوع است که virus.

“این بسیار به عنوان من درک می کنم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از تبدیل به Fauci. “این است که یک بیانیه درست است ؟ آن است که نسبتا موثر در برابر سارس.”

Fauci سپس پا به روی سکو برای پرتاب آب سرد در آن خصوصیات.

“شما باید مراقب باشید زمانی که شما می گویند” نسبتا موثر است.’ آن را هرگز انجام می شود در یک کارآزمایی بالینی است که در مقایسه با آن به هر چیزی. آن را با توجه به افراد و احساس کردند که شاید آن را با این نسخهها کار” Fauci گفت.

رئیس جمهور تهمت و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. (AP/اوان Vucci)

در حالی که تهمت معوق به Fauci تخصص او همچنین به نظر می رسید به فشار علیه آن را در زمان در طول جلسه.

“بیایید ببینید که اگر آن کار می کند. آن ممکن است و آن را نمی ممکن است. من اتفاق می افتد به احساس خوبی در مورد آن, اما چه کسی می داند ؟ من حق زیادی است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

FDA هنوز به تصویب کلروکين برای نسخه برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19 اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار مقامات در آژانس برای سرعت بخشیدن به این روند.

“ما می خواهیم با استفاده از آن در افرادی که در حال انجام بزرگ و یا حتی در آغاز نه به خوبی احساس ناروا” و افزود: “چه چیزی ما را به از دست دادن ؟ آن بوده است در خارج وجود دارد برای مدت طولانی. ما از شنیدن چیزهای خوب است. بیایید ببینید شاید آن کار می کند و شاید آن را نمی کند.”

با وجود آشکار واگرایی با رئیس جمهور در مورد چگونه به با توجه به پتانسیل کلروکين برای پایان دادن به این بیماری همه گیر Fauci اصرار داشت که خود را مبتنی بر علم نتیجه گیری شد سازگار با مغلوب ساختن پیشی جستن “احساس در مورد آن.”

“واقعا وجود دارد که بسیاری از تفاوت در بسیاری از جهات در آنچه که ما می گویید. رئيس جمهور احساس خوش بینانه در مورد چیزی احساس خود را در مورد آن. آنچه من میگویم این است که آن را ممکن است موثر باشد; من ادعا نمی کنم که آن را نمی باشد” Fauci گفت. “این ممکن است موثر باشد اما به عنوان یک دانشمند به عنوان ما در حال گرفتن آن وجود دارد ما نیاز به انجام آن را در راه است که در حالی که ما در حال ساخت آن را در دسترس برای افرادی که ممکن است می خواهم به این امید که این کار ممکن است شما نیز در حال جمع آوری اطلاعات است که در نهایت نشان می دهد که آن را واقعا موثر و امن تحت شرایط COVID-19. بنابراین واقعا وجود دارد نه تفاوت را; آن را فقط یک سوال چگونه یک احساس در مورد آن.”

خواسته است که اگر به هر دلیلی به این باور کلروکين نیست امن را برای مبارزه با coronavirus Fauci دوباره سعی در خلق و خوی مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی.

“هر گونه مواد مخدر جان است برخی از عوارض. دهه از تجربه است که ما با این دارو نشان می دهد که عوارض نادر هستند و آنها در بسیاری از موارد برگشت. چه ما نمی دانیم این است که هنگامی که شما آن را قرار داده در زمینه بیماری دیگری که آیا آن را بی خطر است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • اوباما جهانی مبارزه با ابولا می گوید coronavirus عفونت را منفجر ‘ در چند هفته آینده نمی خواهد کاهش تا زمانی که ممکن است

  • چرا صلیب سرخ و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی تبدیل به Infinite و Instagram برای صرفه جویی در زندگی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • چرا مردم نادیده اجتماعی فاصله مشاوره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im