Fauci می گوید دولت در نظر دارد از دادن COVID-19 ‘ایمنی کارت’ به عنوان بخشی از فشار برای بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه, مارس 20 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

آسوشیتد پرس

  • دولت فدرال با وزن دادن گواهینامه به افرادی که بهبود از coronavirus, Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت.
  • ایمنی کارت می تواند کمک به دولت پیگیری که در حال حاضر آلوده شده است آن را به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.
  • Fauci گفته است که “تعداد زیادی” از آنتی بادی آزمایش که نشان می دهد که آیا کسی از بهبود coronavirus در دسترس تبدیل خواهد شد در هفته های آینده.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: چه چیزی می تواند سریع ترین راه برای پایان دادن به کروناویروس بحران ؟

افرادی که بازیابی از coronavirus می تواند با توجه به دولت صادر ایمنی کارت ها در آینده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci روز جمعه گفت.

Fauci گفته سی ان ان روز که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به دادن گواهی نشان دادن یک فرد قبلا coronavirus و بهبود است که می تواند کمک به کاهش انتقال به مردم بازگشت به کار در ماه های آینده.

“منظور من این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه” او گفت:. “این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

Fauci اضافه شده است که دولت فدرال در حال آماده سازی برای استقرار یک “تعداد زیادی” از آنتی بادی آزمون در هفته آینده که غذا و دارو است که در حال حاضر اعتبار.

در حالی که موجود coronavirus آزمون به مردم بگویید که آیا آنها باید این ویروس یا آنتی بادی آزمایش نشان می دهد اگر کسی قبلا این ویروس و بهبود است که می تواند به معنای آنها ایمنی بدن. استقرار آنها خواهد بود بخشی از فاز بعدی طرح دولت برای بازگشایی اقتصاد است.

“در یک دوره یک هفته یا بنابراین ما در حال رفتن به یک جای تعداد زیادی از آزمایش های که در دسترس هستند” Fauci روز جمعه گفت.

دولت نیز بررسی همکاری با شرکت های بخش خصوصی برای نظارت بر گسترش ویروس. اپل و گوگل در حال حاضر در حال همکاری برای یک تماس-ردیابی برنامه است که با استفاده از بلوتوث اطلاعات مردم از گوشی های هوشمند برای ارزیابی اینکه آیا آنها در تماس با کسی که در معرض coronavirus.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت NPR در روز پنج شنبه که “بسیار تهاجمی” اقدامات از جمله تماس با ردیابی خواهد بود لازم است برای ما برای بازگشت به حالت عادی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>