Fauci می گوید: در حال حاضر زمان به عقب نشینی در میان coronavirus


‘ویروس تصمیم می گیرد هنگامی که ما دوباره’: دکتر Fauci می گوید آن را خیلی زود به آرامش مستند با وجود برق امید در نیویورک به کاخ سفید فشار به مردم بازگشت به کار در اوایل مارس

  • دکتر Anthony Fauci گفت که هنوز خیلی زود به آرامش محدودیت های آمریکایی
  • او گفت: آنها نیاز به مطمئن شوید که ما در مسیر درست قبل از باز کردن این کشور دوباره
  • Fauci هشدار داد که در حال حاضر زمان به عقب نشینی حتی اگر سخت ضربه نقاط مانند نیویورک در حال نشان دادن نتایج مثبت در مبارزه با کروناویروس
  • هشدار او به کاخ سفید روز پنج شنبه گفت: آنها بر این باورند که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی برای کسب و کار عادی در ماه مه
  • مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر بیش از 16,700 در حالی که تعدادی از عفونت ها افزایش یافته است به 469,000
  • در نیویورک است که در کانون ما شیوع دارد و در حال حاضر بیش از 159,000 عفونت و 7000 مرگ و میر

بالا بیماری های عفونی متخصص در ایالات متحده هشدار داده است که در حال حاضر زمان به عقب نشینی حتی اگر سخت ضربه نقاط مانند نیویورک در حال نشان دادن نتایج مثبت در مبارزه با کروناویروس.

دکتر Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید coronavirus گروه ضربت گفت: هنوز خیلی زود به آرامش محدودیت های آمریکایی است و آنها نیاز به مطمئن شوید که ما در مسیر درست قبل از باز کردن این کشور دوباره.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر مطلوب است نشانه,’ Fauci گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان روز جمعه.

“ما می خواهم برای دیدن یک نشانه روشن است که شما بسیار به وضوح و به شدت به رفتن در مسیر درست به این دلیل که یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام است که شما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در موعد مقرر و پس از آن باد را در همان وضعیت است.

‘در حال حاضر هیچ زمان به عقب.’

Dr Anthony Fauci, the  top infectious disease expert in the US, has warned that now is not the time to back off even though hard-hit spots like New York are showing positive results in the battle against coronavirus

دکتر Anthony Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در آمریکا هشدار داده است که در حال حاضر زمان به عقب نشینی حتی اگر سخت ضربه نقاط مانند نیویورک در حال نشان دادن نتایج مثبت در مبارزه با کروناویروس

Dr Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که اگر آمریکا زودتر از موعد به پایان می رسد اجتماعی فاصله اقدامات ‘شما راست در همان وضعیت’.

‘ویروس نوع تصمیم می گیرد که آیا یا نه آن را به مناسب برای باز کردن’ او گفت.

او گفت: تعداد موارد جدید به نظر می رسد به مسطح منحنی داده شده بستری شدن در بیمارستان و بیماران در هواکش در نیویورک کاهش یافته بود.

“ما در حال رفتن در مسیر درست اجازه دهید در این جهت’ Dr Fauci گفت.

‘بدیهی است که ما به دنبال این نوع از چیزهایی که نشان می دهد که ما می توانیم رو به جلو در یک تدریجی راه به اصل بازگشایی این کشور را به حالت نرمال راه,’ Fauci, گفت:, و اضافه کرد که آن را وابسته به تعدادی از عوامل.

مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر بیش از 16,700 در حالی که تعدادی از عفونت ها افزایش یافته است به 469,000.

در نیویورک است که در کانون ما شیوع دارد و در حال حاضر بیش از 159,000 عفونت و 7000 مرگ و میر.

هشدار از Dr Fauci آمد به عنوان برگ برنده دولت بالای اقتصادی مقامات گفت: آنها بر این باورند که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی برای کسب و کار عادی در ماه مه با وجود کارشناسان بهداشت و اصرار برای ادامه اجتماعی فاصله اقدامات به شکست coronavirus.

The warning from Dr Fauci came as the Trump administration's top economic officials said on Thursday they believe the US economy could start to reopen for normal business in May

هشدار از Dr Fauci آمد به عنوان برگ برنده دولت بالای اقتصادی مقامات گفت: آنها بر این باورند که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی برای کسب و کار عادی در ماه مه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر می خواهد اقتصاد را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

‘امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن… بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی من امیدوارم که او گفت: در روز پنج شنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه.

با بسیاری از آمریکایی ها جشن تعطیلات عید پاک در روز یکشنبه Dr Fauci گفت: این مهم به حفظ و اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی همچنین هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تلاش برای بازگشت به حالت عادی قبل از موعد مقرر.

‘من امیدوارم که جامعه علمی را در وزن و بگو: شما می توانید این کار را انجام نمی, آن است که تنها به بدتر اگر شما بیرون رفتن بیش از حد به زودی,’ پلوسی گفت: در مصاحبه با سیاسی اواخر روز پنج شنبه.

حتی به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد, New York بیمارستان امید تب شکستن با کاهش بستری شدن در بیمارستان و عرضه هواکش هنوز هم در تدبیر

جدید بستری شدن در بیمارستان هستند و کمترین آنها بوده است و پس از coronavirus بحران نیویورک حجم 911 تماس کاهش یافته و هواکش باقی می ماند در عرضه است.

حتی به عنوان دولت reeled روز پنج شنبه از آن مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر بهداشت حرفه ای و مقامات دولتی را دیدم نشانه های آنها جلوگیری ورطه آنها ترسید از بیش از حد بسیاری از بیماران بیش از حد چند تخت و پزشکان مجبور به انتخاب کنید که زندگی می کند و می میرد.

“وجود دارد یک نور در انتهای تونل از نظر حجم بیماران و چگونه افراد بیمار هستند گفت: Dr Jolion McGreevy مدیر پزشکی مونت سینای بیمارستان بخش اورژانس.

‘آن را بهتر اما نه مانند آن را فقط به رها کردن یک شبه. من فکر می کنم آن رفتن به ادامه آرامی کاهش بیش از هفته آینده و ماه.’

The state is faring far better than any of the models suggested it would in terms of hospitalizations but Cuomo said the projections 'keep him up at night' and could still happen if people do not comply with social distancing

دولت است مراتب به مراتب بهتر از هر یک از مدل های پیشنهادی این امر در شرایط بستری شدن در بیمارستان اما کومو گفت: پیش بینی ‘نگه داشتن او را در شب و هنوز هم می تواند اتفاق می افتد اگر مردم منطبق نیست با فاصله اجتماعی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه اعلام کرد یکی دیگر از 799 مرگ و میر ناشی از این ویروس سومین روز متوالی از رکورد افزایش می دهد. دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر در بیش از 7000.

اما بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور علامت توسط یک شبکه فقط 200 بیماران به شدت پایین از بحران-بالا افزایش 1,427 جدید بیماران در 2 آوریل. جدید مراقبت های ویژه پذیرش نیز پایین است. در تمام حدود 18000 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس.

جزر و مد از 911 تماس قریب به اتفاق این شهر واکنش اضطراری سیستم را آغاز کرده است به سهولت. درخواست برای خدمات آمبولانس کاهش یافت و از یک رکورد 6,527 تماس در مارس 30 به 5,017 روز چهارشنبه – هنوز هم به مراتب بالاتر از نرمال اما کمترین مجموع در دو هفته.

امروز ما می گویند که ما از دست داده اند و بسیاری از برادران و خواهران ما, اما ما نیست و از دست هر کسی که از آنجا که آنها نمی تواند حق و بهترین مراقبت های بهداشتی است که آنها می توانند’ کومو گفت.

در شهر نیویورک یک بار از جان گذشته نیاز به هواکش کاسته است کمی به عنوان منابع جدید پور در از سراسر جهان است.

چین این هفته فرستاده 1,000 هواکش به نیویورک است. کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن لنت اضافی آن هواکش به دولت و فلوریدا شرکت در حمل 2,400 تنفسی درمان ماشین آلات است که می تواند تبدیل به هواکش.

‘من می توانم با اطمینان که ما را از طریق این هفته در نظر هواکش’ گفت: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. “ما در واقع باید به اندازه کافی برای دریافت از طریق این هفته رایگان و روشن است.

بیمار منتشر شده در حال حاضر بیش از جدید پذیرش در نیویورک-پروتستان بيمارستان در منطقه شهر نیویورک, مدیر عامل شرکت دکتر Steven J. Corwin گفت: پنج شنبه.

در لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی در کوئینز یک صدای سنج ایجاد کردن صدا در هر زمان یک بیمار مرخص است. بیش از 450 خانه رفته اند تا کنون.

“ما در حال شروع به دیدن یک کاهش,’ Corwin گفت. اما او هشدار داد ‘در حال حاضر زمان را به ما پا کردن گاز در اجتماعی فاصله گرفته است.’

کومو و د Blasio هر دو پنج شنبه تاکید کرد که نیویورک شد ‘از جنگل’ خواست مردم برای حفظ منزوی خود را در داخل خانه.

“این خبر خوبی است. ‘در حال حاضر من می توانم استراحت,’ شما نمی توانید استراحت’ کومو هشدار داد.

او اشاره کرد که در جاهای دیگر اقدامات انجام شده برای کنترل گسترش ویروس به نظر می رسد به کار کردن تنها به بیماری آمد خروشان به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>