Fauci, دیگر شاهدان و رئیس قرنطینه می شوند اما شنیدن باید در

واشنگتن — رئیس است در قرنطینه برای coronavirus قرار گرفتن در معرض. بنابراین ستاره شهود. اما آتش بازی — البته مجازی هستند و به احتمال زیاد زمانی که دکتر Anthony S. Fauci و سه نفر دیگر از دولت بالا پزشکان شهادت قبل از کمیته بهداشت مجلس سنا روز سه شنبه در یکی از عجیب ترین پر مخاطره جلسات در حافظه است.

در این جلسه که رئیس و شهود ظاهر خواهد شد توسط تصویری خواهد بود که اولین بار دکتر Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و یکی از چند راستان در دولت در چشم بسیاری از آمریکایی ها — به نظر می رسد قبل از کنگره از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus بحران ملی اضطراری در, مارس 13.

در مارس 11, زمانی که دکتر Fauci هنوز مجاز به شهادت قبل از دموکراتیک-کنترل خانه او عناوین ساخته شده توسط صراحت گفتن ملت “همه چیز بدتر خواهد شد.” آنها انجام داد.

حداقل در واشنگتن بازگشت خود را به کنگره هر چند مجازی در حال رفتن به باید-سازمان دیده بان تلویزیون: یک شانس برای دکتر Fauci و همکار او M. D. s — رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, Stephen هان کمیسر غذا و دارو و Adm. برت P. Giroir, معاون وزیر بهداشت — به صحبت کردن با کنگره و فیلتر نشده بدون آقای ترامپ معلق در هوا بیش از آنها را قطع سوال و یا تعیین زمانی که آنها می توانند صحبت می کنند.

دموکرات ها مشتاق هستند که. “دکتر Fauci, اجازه دهید آن را پاره” سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر گفت: بعد از ظهر دوشنبه در کف مجلس سنا.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه آقای شومر گفت: “رئیس جمهور تهمت یا محدود و یا مغایر با آنچه دکتر Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت توصیه می شود برای مردم آمریکا است. فردا جلسه فرصتی است برای این کارشناسان به صحبت آزادانه و آنها باید امکان استفاده از آن — چرا که این کشور نمی تواند به شنیدن چیزی جز حقیقت کامل.”

آقای ترامپ امید به قبضه کردن دموکراتها سوال در مورد تست اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که دولت او بود با ارسال پول اضافی به متحده به گوشت گاو تا خود را تست ظرفیت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کاخ سفید قصد دارد به درخواست اکثر مقامات — اما نه مغلوب ساختن پیشی جستن — به پوشیدن ماسک.
  • به عنوان کشورهای با عجله به بازگشایی دانشمندان ترس این ویروس خواهد آمد.
  • تهمت گمراه کننده با استفاده از اعداد به ستایش خود دولت ویروس پاسخ.

او و دیگر مقامات دولت بارها و بارها افتخار است که ایالات متحده انجام تست بیشتر از هر ملت دیگر — بیش از نه میلیون نفر آزمون از صبح روز دوشنبه, مقامات گفت. که یک افزایش بزرگ از مارس: ایالات متحده انجام شده حدود 1.2 میلیون آزمون از 16 آوریل تا 22 از حدود 200000 آزمون از 16 مارس 22 با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه.

حتی بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی نمایش مجموع تعداد تست های بی ربط. آنچه مهم آنها می گویند درصد از جمعیت مورد آزمایش قرار.

توسط کسانی که معیارهای بسیاری متحده سقوط کوتاه از تست لازم است که باید انجام شود به بازگشایی با خیال راحت. دولت افغانستان متحده خواهد بود به اندازه کافی داده شده آزمون به صفحه نمایش حداقل 2 درصد از جمعیت خود را برای coronavirus. اما در خارج از کارشناسان توصیه می شود که در هر نقطه از 0.9 درصد به 50 درصد از مردم آمریکا باید آزمایش coronavirus هر هفته.

مسئله این است که مطمئن به آمده تا در روز سه شنبه شنوایی.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت در مصاحبه ای گفت که او می خواست پاسخ که در دولت بود و کنترل لوازم از تست. او گفت که او تا به حال پرسید: “بارها و بارها به صورت دقیق بازخوانی” اما دریافت کرده است و نه یک.

“من هنوز به مرگ می ترسم در مورد شکسته زنجیره تامین,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که آنها را ساخته اند یک بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر از آن از آنها اما ادامه داد: عدم شفافیت در مورد چگونه دولت با دخالت در زنجیره تامین است دیوانه کننده و در نهایت کشنده است.”

جلسه که شروع شد و ساعت 10 صبح و زنده پخش خواهد شد توسط C-SPAN, و جریان در کمیته وب سایت با عنوان “Covid-19: با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه.”

تنظیم غیر معمول خواهد بود به حداقل می گویند و آن را تاکید دارد که این ملت این است که از حالت عادی. پنل جمهوری خواه رئیس سناتور لامار الکساندر وارد self-قرنطینه در خانه اش در Maryville دنیاست. بیش از آخر هفته پس از یادگیری است که یک دستیار حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و اجرا خواهد شد در این جلسه از راه دور. او صرف بخشی از دوشنبه تمرین یک مشاور گفت.

دو تا از چهار شاهد — دکتر Redfield و دکتر هان — نیز خود quarantining پس از در معرض بودن به یک کارمند کاخ سفید که تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. دکتر Fauci روز یکشنبه تایید کرد گزارش سی ان ان گفت: او را وارد یک “اصلاح قرنطینه” پس از “کم خطر” قرار گرفتن در معرض. با بسیاری از بازیکنان کلیدی از جمله خود گیر کرده در خانه آقای الکساندر اعلام کرد بیش از آخر هفته که همه از شاهدان از جمله دریاسالار Giroir که مختصات این تست تلاش خواهد شد همچنین شهادت از طریق ویدئو. برخی از سناتورها ممکن است نشان می دهد تا در فرد; دیگران خواهد ویدئو کنفرانس در.

“این طبیعی” سناتور بیل کسیدی جمهوری خواه از لوئیزیانا است که یک پزشک در مصاحبه ای گفت:. “که دست کم از نگرانی های من.”

جمهوریخواهان را یک عمل متعادل برای انجام در روز سه شنبه; آنها باید بپرسید سوال کاوش است که نمی خواهد شرمسار دولت.

آقای کسیدی گفت که او “بسیار نگران” در مورد این بیماری همه گیر اثر در کودکان که به نظر می رسد در کاهش خطر از Covid-19 اما با این وجود قادر به رفتن به مدرسه. بسته شدن مدارس گفت: اتحاد اثرات موج دار شدن ساخت آن را سخت برای پدر و مادر برای رفتن به محل کار و محروم کردن کودکان در معرض خطر سوء استفاده از یک مکان امن. او گفت: او می خواست دولت برای پیش نویس یک برنامه ریزی دقیق برای تست و تماس با ردیابی پس از بازگشایی مدارس می تواند در پاییز.

راه اندازی این جلسه به آینه چه سناتورها را در طول یک جلسه کمیته هفته گذشته با تکیه بر سنا تصویری سیستم به عنوان مکمل در فرد ظاهر. در آن جلسه اکثر سناتورهای شرکت از راه دور ظاهر می شود قبل از پس زمینه از عکس های شخصی خود را در دفاتر و خانه است.

که دکتر Fauci و دیگران ظاهر می شود در همه است که تا حدودی قابل توجه است. کاخ سفید منع او از شهادت قبل از خانه و کاخ سفید اطلاع قانونگذاران ماه گذشته که اعضای رئيس جمهور coronavirus نیروی کار نمی تواند قبول دعوت به شهادت در کاپیتول هیل بدون اجازه صریح از علامت گذاری مراتع رئیس ستاد.

امیلی کوکران و Michael D. برشی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de