Fauci پس از اخراج نگرانی در مورد ‘سکوت حامل’ از coronavirus. دیگر نه.

در روز یکشنبه کاخ سفید توجیهی, Dr. Anthony Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیشنهاد کرد که صدها نفر از هزاران و یا حتی میلیون ها نفر از “سکوت حامل” ناخواسته ممکن است گسترش coronavirus در سراسر ایالات متحده است چرا که آنها درک نمی کنند آنها آلوده.

ایده این است که حداقل برخی از coronavirus حامل احساس نمی بیمار جدید نیست. اما مقیاس Fauci برآورد شد.

“از آن جایی بین 25 و 50 درصد” از کل Fauci گفت. اما “در حال حاضر” او گفت: “ما فقط حدس می زنم.”

پنجاه درصد سرسام آور است — و ترسناک — شماره. برای قرار دادن آن در چشم انداز یک بدون علامت با نرخ بالا خواهد از لحاظ تئوری به تایید ایالات متحده در مورد تعداد به بیش از 700 ، 000 عفونت (حتی اگر تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد بسیار بزرگتر و با توجه به تمام این مسائل با تست).

اما Fauci جدید برآورد پشتیبانی شده توسط علم ؟ و اگر چه معنی آن را برای ایالات متحده در تلاش برای کاهش گسترش ویروس و در نهایت آن را تحت کنترل ؟

این اخبار ممکن است به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد.

اولین چیزی که توجه داشته باشید این است که Fauci خود را ابراز درجه بالایی از عدم اطمینان در مورد خود اعداد. “من نمی باید هر گونه داده های علمی می گویند که” او بستری شده در یکشنبه. “شما می دانید که هنگامی که ما دریافت داده های علمی? هنگامی که ما به کسانی که آنتی بادی آزمون وجود دارد و ما واقعا می دانیم چه penetrance است. پس از آن ما می توانید پاسخ سوالات علمی صدا راه است.”

Fauci درست بود به دقت و توجه. به عنوان او اشاره کرد و آن را غیر ممکن است به می گویند که چگونه بسیاری از حامل هرگز نشان داد علائم تا زمانی که شما تست کردم یک دسته از مردم که هرگز نشان داد علائم — چیزی که فقط اتفاق می افتد پس از بدترین بیماری همه گیر است و دانشمندان شروع به تلاش برای تعیین یکهو می کند و آیا ایمنی. (بیشتر در مورد که بعد از آن.)

اما Fauci دلیلی برای مشکوک بدون علامت رای می تواند به عنوان بالا به عنوان 50 درصد است. محققان در ابتدا تصور coronavirus را گسترش بسیار شبیه به آن بدنام خواهر و برادر, ویروس که ناشی از سارس است که تنها از افرادی که به وضوح بیمار با تب و سرفه. “حتی اگر بدون علامت نادر فرد است که ممکن است انتقال یک بیماری همه گیر است و نه رانده بدون علامت حامل” Fauci خود گفت: در Jan. 28.

در عین حال به عنوان کشنده پاتوژن تعطیل ایران یکی پس از دیگری شواهد به سطح آغاز شد که افراد بیمار نیست و تنها آنهایی که كردن آن است. برخی از اطلاعات جدید آمد از ووهان چین که در آن همه گیر نشات گرفته است. برخی از آن را از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن بیش از 700 اسیر مسافران و خدمه آزمایش مثبت است. برخی از آن آمد از ایسلند که در آن نزدیک به 5 درصد از کل جمعیت بیمار یا نه — شده است نمایش برای ویروس.

همه آن را اشاره به همان نتيجه گيری: خاموش حامل های واقعی هستند و آنها به احتمال زیاد آلوده کردن دیگران است.

برآورد بدون علامت رای شده اند تیک تاک به سمت بالا برای ماه می باشد. که یکی از دلایل که چرا مقامات ایالات متحده به تازگی شان را زودتر راهنمایی و شروع به مشاوره همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک ،

یک اتوبوس حامل مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز برگ بندر یوکوهاما در ژاپن در فوریه. 20, 2020. (یوجین Hoshiko/AP)

مثلا چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ادعا کرد که در اوایل ماه فوریه که تنها حدود 1.2 درصد از موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین شد بدون علامت — “نسبتا ” نادر” به عنوان یک کسی-چین گزارش مشترک آن قرار داده است و نه “یک راننده عمده انتقال است.”

در عین حال در اواخر ماه مارس جنوب چین صبح پست گزارش داد که بیش از 43 ، 000 نفر در چین “با هیچ علائم فوری” و یا حدود یک سوم از این کشور تعداد مورد, تعداد, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا پایان مارس. آنها تا به حال شده است از جمله در دولت رسمی شمارش.

“علائم فوری” است که تمایز مهم. یک تفاوت وجود دارد بین اینکه بدون علامت (به این معنی که شما هرگز بیمار) و presymptomatic (به معنی شما بدست بیمار هنوز). دومی به نظر می رسد مانند سابق تا زمانی که آن را نمی کند.

در عین حال این امکان را به آنها بگویید از هم جدا. هنگامی که الماس شاهزاده لنگر انداخت در ژاپن در فوریه. 3, محققان, آزمایش همه مسافران و بررسی کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس در موارد متعدد بیش از یک دوره دو هفته ای. آنها دریافتند که 18 درصد از آلوده مسافران باقی مانده علامت رایگان در سراسر. محققان سپس تخمین زده است که در جمعیت عمومی — که جوان تر و سالم تر به طور کلی از الماس شاهزاده مسافران و بنابراین کمتر احتمال دارد به منظور توسعه علائم که ممکن است ترجمه به 40 درصد بدون علامت هستند.

“قابل توجه بدون علامت نسبت برای COVID-19 بسیار نگران کننده” یکی از کسانی که اپیدیولوژی دکتر خراردو Chowell گرجستان, دانشگاه ایالتی نیویورک تایمز گفت.

معاون مسافری است که احاطه شده توسط رسانه ها پس از او متحرك از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در فوریه. 19, 2020, یوکوهاما در ژاپن است. (Jae C. هنگ/AP)

برآوردهای اخیر بوده است در این محدوده است. یک گزارش بر اساس یک گروه از دو ده نفر در چین گفت: 29 درصد دیگر بر اساس نمایش از 565 شهروندان ژاپنی تخلیه از ووهان گفت: 30 درصد است. هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield NPR گفت که “یکی از [قطعات] اطلاعاتی که ما تقریبا تایید کرد در حال حاضر این است که تعداد قابل توجهی از افرادی که آلوده می شوند در واقع بدون علامت باقی می ماند. که ممکن است به عنوان بسیاری از 25 درصد است.” جدید CDC داده ها نشان می دهد که در میان تایید موارد درصد از کودکانی که نشان می دهد نشانه این است که 20 امتیاز کمتر از درصد از بزرگسالانی است که نشان می دهد نشانه — نشان می دهد که افراد زیر سن قانونی می تواند منبع اصلی مخفیانه گسترش یافته است.

بالاترین نرخ تا کنون از یک biopharma شرکت به نام رمزگشایی است که آزمایش 9,000 nonsymptomatic, nonquarantined ساکنان ایسلند به نمایندگی از کشور ارشد اپیدمیولوژی. اگر چه کمتر از 1 درصد از آزمون برگشتم مثبت این شرکت بنیانگذار سی ان ان گفت که حدود 50 درصد از کسانی که تست مثبت گفت: آنها احساس نمی شوند.

که ممکن است منبع Fauci پایان برآورد; روز یکشنبه در او نیست استناد به هر گونه خاص مطالعات و قیافه به کارشناسان دیگر روی صحنه او اشاره کرد که “حتی در میان ما دوستان خوب ما هستند که ما متفاوت است.”

در هر صورت بدون علامت انتقال ارائه قابل توجهی در کوتاه مدت به چالش بکشد. مطالعات همچنین نشان داده اند که افراد آلوده به ویروس coronavirus ترین مسری یک تا سه روز قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم و محققان در چین به تازگی کشف کرده اند که یک ناقل بدون علامت تا به حال فقط به عنوان مقدار ویروس در سیستم خود را به عنوان علامتی همسالان معنی است که او احتمالا فقط به عنوان مسری است.

Dr. Anthony Fauci در یک برنامه ریزی جلسه پس از Coronavirus وظیفه نیروی نشست در کاخ سفید در روز یکشنبه. (اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ)

نتیجه این است که آمریکایی ها که احساس می کنم کاملا خوب باید در حال حاضر را انتخاب کنید به این باور آنها حفاظت از دیگران با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و مقامات در مناطق که در آن تقریبا هیچ است آزمایش مثبت باید در حال حاضر تصمیم به گرفتن جلوتر از منحنی با صدور پناهگاه در محل سفارشات است که ممکن است در نگاه اول مانند درد نمیخورد. به گزارش نیویورک تایمز یک مطالعه جدید که توسط بیماری افسران در دانشگاه تگزاس در آستین نشان می دهد که “حتی شهرستان با فقط یک مورد گزارش شده که بیش از 50 درصد احتمال پایدار غیر قابل تشخیص است شیوع یک بیماری همه گیر — در حال حاضر در حال وقوع است.” یک بار وجود دارد که پنج مورد در یک شهرستان که احتمال افزایش به 85 درصد است.

در دراز مدت اما یک خبر جمعیت از موارد بدون علامت در واقع ممکن است به اثبات می شود مفید است. برای یک چیز, این امر به معنای آن است که coronavirus نیست به عنوان کشنده به عنوان در ابتدا می ترسید که می تواند سهولت اضطراب و اطلاع رسانی عمومی-بهداشت روش رفتن به جلو. این نیز به معنی جوامع و اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت زودتر از پیش بینی — فرض کنید که جهانی آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که صدها هزار نفر (و یا حتی میلیون ها نفر) از مردم که هرگز احساس بیمار در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن. اولین جمله ایالات متحده آزمایش شد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا در تاریخ 2 آوریل.

“مطمئن شوید که ما در حال آزمایش افراد بدون علامت به درک بیشتر در مورد این ویروس بسیار مهم است” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت:. “این همه بخشی بدانند که آیا مردم باید ایمنی … دریافت [آنها را] به نیروی کار و یا حداقل در جامعه است.”

بنابراین به عنوان ترسناک به عنوان Fauci 50 درصد برآورد برای تلفن های موبایل امروز آمریکایی ها در نهایت ممکن است ممنون اگر خود را “حدس” معلوم می شود درست است.

مردم با پوشیدن ماسک در خیابان 33 در شهر نیویورک در روز دوشنبه. (Kena Betancur/گتی ایماژ)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>