Fauci در قرنطینه به عنوان برگ برنده پروژه های اعتماد به نفس و خواستار متحده به بازگشاییدکتر Anthony Fauci, دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی رسمی و دو تن دیگر از رهبران ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره مبارزه با Covid-19 بودند خود quarantining روز یکشنبه به عنوان fallout عمیقتر بیش از مثبت آزمایش این ویروس در میان کارکنان کاخ سفید.

خبری که سه هسته ای اعضای ما همه گیر نیروی کار بودند نیاز به رفتن به برخی از درجه ای از خود انزوا نمی تواند در یک زمان بدتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور در تلاش است تا پروژه یک تصویر از اعتماد به نفس و قطعنامه به عنوان او را تشویق می کند متحده به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که دولت او اثبات است قادر به نگه داشتن این ویروس در خلیج حتی در داخل کاخ سفید است.

Fauci, 79, یک آرام بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است در غیر این صورت هرج و مرج همه گیر پاسخ را آغاز کرده است آنچه که به عنوان “اصلاح قرنطینه مربوط به برخی از خانه کار می کنند و پس از او “کم خطر” تماس با کاخ سفید کارمند که تست مثبت است.

او پیوست توسط دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و دارو و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که هر دو رفته به دو هفته از انزوا.

Fauci است که هنوز هم با توجه به شهادت قبل از اینکه یک کمیته سنا هفته آینده ایسنا گزارش داد در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

تقلا برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از بالقوه عفونت وادار شد پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت است. آنها شامل یک افسر نیروی دریایی ایالات متحده که در خدمت به عنوان نوکر برای رئیس جمهور و مطبوعات سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس کتی میلر که برای ارشد سیاست دستیار استفان میلر.

مقامات ارشد در روز شنبه نشان می دهد بحث سعی کنید برای مقابله با این تصور داخلی قتلگاه در اطراف رئیس جمهور است.

لری Kudlow کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر گفت: ABC این هفته دو تست مثبت شد ناچیز است.

“از نظر کاخ سفید پیچیده است که در یک محل حداقل 500 نفر احتمالا خیلی بیشتر از آن … کسانی که آزمایش مثبت است که هنوز هم بخش کوچکی,” او گفت:.

کوین Hassett یک مشاور ویژه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در گیر با سی ان ان گفت دولت از اتحادیه احتیاطی اضافی گرفته اند. هیچ کس مجاز به مخاطبان با مغلوب ساختن پیشی جستن, او تاکید کرد, مگر اینکه آنها تا به حال آزمایش منفی است.

اما Hassett گفت: هیچ درجه ای از خطر درگیر در کار در بال غربی با توجه به سن ساختمان و شرایط کار.

“The West Wing حتی با تمام تست های جهان و بهترین تیم پزشکی بر روی زمین نسبتا تنگ جای” او گفت:. “چیزهایی وجود دارد که باید اتفاق می افتد که در بال غربی حتی اگر ساختمان یک کمی قدیمی و ضعیف تهویه مناسب.”

این محصول از عفونت در کاخ سفید به شمار دولت مشکل نه تنها از نظر حفظ جمهور امن است. آن را نیز فراهم می کند ناخوشایند فریم به ناروا تلاش برای آمدن در سراسر به عنوان شادمان در صورت بگیرد.

او را تشویق متحده به بازگشایی اقتصاد خود را حتی اگر در بسیاری از موارد کشورهای در حال آمادگی برای چالش های بهداشت از انجام این کار در زمانی که این ویروس هنوز هم در حال افزایش است. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی شده است که به نظر می رسد در کنترل تیز امتناع از پوشیدن ماسک در کاخ سفید جلسات و حتی تور یک ماسک-ساخت کارخانه در آریزونا هفته گذشته بدون حمل هر دنده محافظ.

آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پوشیدن ماسک به دلیل آن که “ارسال پیام اشتباه” و تاثیر انتخاب مجدد او شانس.

آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ما در حال حاضر بیش از 1.3 m تایید موارد Covid-19 تقریبا یک سوم جهانی شمارش. شده اند وجود دارد 78,855 ثبت مرگ و میر در ایالات متحده اگر چه این رقم واقعی است به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای بالاتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نیاز به مقابله با بیشتر بد اپتیک در مورد همه گیر پاسخ با تشکر از سلف خود, باراک اوباما.

در یک درز تماس بگیرید برای اولین بار گزارش شده توسط یاهو, اخبار, اوباما گفته مقامات سابق دولت او مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به بحران شده بود “مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری است … operationalized در دولت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد و برگشت در یک صدای جیر جیر در صبح روز یکشنبه ادعا به “علائم بزرگ” برای دست زدن به کوروناویروس.

او در ادامه: “مقایسه کنید که به اوباما/Sleepy جو فاجعه شناخته شده به عنوان H1N1 آنفلوآنزای خوکی. علائم ضعیف بد نظرسنجی – یک سرنخ وجود ندارد!”

Kudlow همچنین ضربه به عقب. او ABC گفت که “با تمام احترامی که به رئیس جمهور سابق … من واقعا نمی خواهید برای دریافت به سیاسی عقب و جلو در اینجا … من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد”.

او افزود: “من نمی فهمم چه رئیس جمهور اوباما می گوید. آن را فقط برای تلفن های موبایل به طوری رفو سیاسی به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>