Fauci: coronavirus همه گیر است که در زمان بیش از این سیاره’ به مراتب بیش ازما را به بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci روز سه شنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به دور از بیش از تماس Covid-19 خود را در “بدترین کابوس”.

“در یک دوره چهار ماه آن را ویران کرده است تمام جهان” Fauci گفت: زبان به مدیران در یک کنفرانس زیست فناوری و نوآوری سازمان است. “و آن را بیش از است.”

حدود 7 میلیون نفر آلوده شده اند coronavirus و 400,000 مردم شناخته شده اند. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده که در آن بیش از 110,000 فوت کرده اند در حال حاضر آرامش بخش قرنطینه قوانین با وجود افزایش میزان عفونت در برخی از مناطق.

“که میلیون ها و میلیون ها نفر از عفونت در سراسر جهان است. و آن را بیش از است. و آن را تغلیظ شده در یک بسیار کوچک قاب زمان” گفت: Fauci.

در یک بحث ضبط Fauci گفت که او تا به حال شناخته شده است که شیوع مانند این می تواند رخ دهد اما او شگفت زده چگونه به سرعت آن را فقط در زمان بیش از این سیاره”. Fauci نسبت به گسترش سریع به سرایت ویروس و گسترده جهان سفر با افراد آلوده.

بالای کاخ سفید به بیماری های عفونی مشاور گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس قابل توجهی متفاوت از سایر اخیر بهداشت عمومی بحران از جمله ابولا و ایدز است.

“منظورم این است که ابولا ترسناک بود. اما ابولا هرگز نمی تواند به راحتی منتقل می شود در یک جهانی در راه است,” او گفت:. “HIV به عنوان مهم به عنوان آن است کشیده شد و بیش از یک دوره طولانی از زمان. منظورم این است که من فکر می کنم نهایی تاثیر ایدز تقریبا به طور قطع خواهد بود بیشتر از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.”

Coronavirus فقط “در زمان بیش از این سیاره است.”

Fauci توصیف تحقیقات بر روی این بیماری به عنوان “یک کار در حال پیشرفت” و گفت: هنوز هم وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا یا نه بازماندگان بودند که به طور جدی بیمار را به طور کامل بهبود می یابند. این بیماری نشان داده شده است که طیف گسترده ای از تاثیر بر مردم – خروج برخی بدون علائم در حالی که دیگران رنج می برند آسیب ریه, سکته مغزی, اختلالات انعقادی و شدید پاسخ ایمنی بدن.

Fauci صحبت شد پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) نورد هدایت است که آن را “بسیار نادر” برای این بیماری منتقل می شود توسط افرادی که این ویروس اما هیچ نشانه ای ندارند.

“اوه خدای من” Fauci گفت. “جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز آن است.”

اما Fauci گفت که او “بسیار heartened” توسط صنعت داروسازی که او گفت: “قدم تا بشقاب”. وجود دارد بیش از 124 Covid-19 واکسن در حال توسعه به عنوان 2 ژوئن, با توجه به که و Fauci گفت که او “تقریبا قطعی” که بیش از یک موفق خواهد بود.

“صنعت احمقانه است. آنها آن را نمیفهمد,” Fauci گفت. “وجود دارد رفتن به بیش از یک برنده در زمینه واکسن از آنجا که ما در حال رفتن به نیاز به واکسن برای کل جهان است. میلیاردها و میلیاردها دوز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>