Fauci: Coronavirus آنتی بادی آزمون آینده, ایمنی, گواهینامه بودن بحث “

Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت بودند و آماده به رول از آزمایش خون تایید شده توسط اداره غذا و دارو است که شناسایی آمریکایی که در معرض شده coronavirus و ممکن بندر ایمنی. با این که اطلاعات گفت: دولت می تواند در نظریه صدور گواهی ایمنی برای کمک به تسریع بازگشایی زندگی عادی.

Fauci پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: در مصاحبه با سی ان ان است که “تعداد زیادی” از آنتی بادی آزمایش های تایید شده در هفته گذشته توسط FDA در دسترس خواهد بود “در یک دوره یک هفته.”

بر خلاف تست های گرد استفاده می شود برای تشخیص اینکه آیا یک فرد است در حال حاضر آلوده, آنتی بادی آزمایش نشان می دهد حضور ایمنی بدن پروتئین در خون معنابخش گذشته عفونت — حتی یکی که باعث علائم است که می تواند به محافظت در برابر این بیماری در آینده است. آنها نیز می توان به عنوان یک درمان برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اما بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند در مورد درجه و طول عمر coronavirus ایمنی.

“همانطور که ما به نقطه حداقل با توجه به ‘باز کردن کشور’ آن را به عنوان آن بسیار مهم است به درک به درک چقدر که ویروس نفوذ جامعه به دلیل آن را بسیار محتمل است که وجود دارد تعداد زیادی از مردم وجود دارد که آلوده شده اند, شده اند بدون علامت و نمی دانم که آنها آلوده” Fauci سی ان ان گفت. “اگر خود را آزمایش پادتن مثبت است می توان تدوین استراتژی در مورد اینکه آیا یا نه آنها می تواند در معرض خطر و یا آسیب پذیر به گرفتن reinfected. این مهم خواهد بود برای مراقبت های بهداشتی کارگران برای خط اول مبارزان این نوع از مردم است.”

آنتی بادی آزمون در حال حاضر در حال استفاده در کشورهای مانند چین و آلمان و فنلاند برای پیگیری گسترش coronavirus اما آمریکا است که تا کنون بیشترین تعداد موارد گزارش شده تا به امروز هنوز به آنها را به طور گسترده ای در دسترس است.

یکی از ایده های مورد بحث در آلمان و آمریکا به صدور گواهی ایمنی برای افرادی که مدرک آنتی بادی در خون خود.

“این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه” Fauci گفت. “این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم این ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

در نظریه افراد با ایمنی گواهینامه خواهد بود معاف از اجتماعی فاصله پروتکل و می تواند بازگشت به کار و یا زندگی عادی و بدون خطر آلوده کردن دیگران است.

در روز جمعه coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او روشن نیست چه مدت مصونیت از COVID-19 آنتی بادی های گذشته خواهد بود. “هیچ کس به من گفت که با اطمینان و یقین تهمت و افزود: بدون شواهد که “آن خواهد بود (حداقل) یک سال است.”

داده شده تا چه حد در پشت کشورهای دیگر در ایالات متحده است که در اداره سواب تست های راه اندازی یک سیستم قابل اعتماد برای صدور گواهینامه و یا کارت نشان می دهد ایمنی به بیماری ارائه چالش های متعدد. هر گونه برنامه را باید کوچک برای امریکا جمعیت 330 میلیون دلار سومین در جهان طراحی شده برای ایمن از تقلب. در عرض چند ساعت از Fauci ظاهر در سی ان ان Rep. جاستین Jalbi این میشیگان جمهوری خواه تبدیل شده مستقل مطرح مدنی-آزادی مسائل در یک صدای جیر جیر.

اما با اقتصاد جهانی در مجازی رایگان پاییز با عجله به بازگشت به حالت عادی ممکن است نیاز به اقدامات بی سابقه ای.

به عنوان رئیس جمهور هل برای بازگشایی این کشور “بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی” Fauci همچنان مردد به ثبت نام در برنامه های او بداند کوته بینانه است.

“ما می خواهیم به دیدن من می خواهم برای دیدن یک نشانه روشن است که شما بسیار به وضوح و به شدت به رفتن در مسیر درست به این دلیل که یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام است که شما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در موعد مقرر و پس از آن باد را در همان وضعیت” Fauci گفت.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>