Fauci تایید نیویورک تایمز گزارش رد تهمت اجتماعی فاصله مشاورهبرجسته ما بهداشت عمومی مشاور دکتر Anthony Fauci به نظر می رسد در روز یکشنبه به تایید یک بمب نیویورک تایمز گزارش گفته است که او و دیگر تهمت مقامات دولت توصیه می شود پیاده سازی اجتماعی فاصله برای مبارزه با کروناویروس در فوریه اما رد شد و برای تقریبا یک ماه.

خواسته در سی ان ان دولت از اتحادیه چرا دولت عمل نمی کند زمانی که او و دیگر مقامات توصیه Fauci گفت: “شما می دانید که … که من چند بار گفته اند ما به آن نگاه کنید از خالص بهداشت نبوده است. ما را توصیه. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی.

“…آن چه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

بیش از 530,000 موارد Covid-19 تایید شده اند در ایالات متحده تقریبا با 21,000 مرگ و میر. مقامات در حال حاضر در انتظار مرگ و میر در اطراف 60,000 در ماه اوت.

ایسنا میزبان جیک Tapper پرسید: اگر Fauci فکر “زندگی می تواند ذخیره شده است, اگر, اجتماعی, فاصله, فیزیکی, فاصله, اقامت در خانه اقدامات آغاز شده بود [در] هفته سوم فوریه به جای آن از اواسط ماه مارس”.

“این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که” Fauci گفت. “من معنی بدیهی است, شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام, و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن.

“اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است. اما حق با شماست. منظورم این است که اگر ما تا به حال از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

پس از کاخ سفید صادر اجتماعی فاصله دستورالعمل در 16 مارس, بسیاری از ما رفته به مستند سازندگان: اقتصاد و منجر به بی سابقه و به طور بالقوه ویرانگر بیکاری است.

سایش در برابر چنین شرایط در انتخابات سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و ابراز اشتیاق برای بازگشایی اقتصاد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1. رئیس جمهور همچنین گفت: او را به گوش دادن به مشاوران اگر آنها وکیل در برابر چنین حرکت می کند.

روز یکشنبه Fauci, دیگر کارشناسان و فرمانداران از آمار متحده شد و شک و تردید. فیل مورفی, فرماندار نیوجرسی دولت با بالاترین مرگ و میر پس از نیویورک گفت: CBS چهره ملت: “اگر ما شروع به عقب بر گردیم روی پای ما بیش از حد به زودی … ما می تواند پرتاب بنزین روی آتش است.”

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی هواداران در رسانه های آمریکا, Fox News, میزبان, Sean Hannity, به دنبال رئیس جمهور در حمله زمان.

“هی [مگی Haberman],” Hannity توییتی به یکی از شش خبرنگاران در byline از روز شنبه گزارش. “…شما باید از [تهمت] برای ممنوعیت سفر(ع) در جای خود قرار داده در حالی که شما و [نیویورک تایمز] تثبیت شد در استیضاح و ارائه مشاوره به مردم برای سفر به چین است. #NYTimesEpicFail.”

مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر از چین قبل از سفر از اروپا است. تایمز گزارش کرده است که دانشمندان معتقدند بسیاری از اولین Covid-19 نفر در نیویورک از اروپا آمدند گزارش که به درخواست ریاست جمهوری توییتهایی.

در پاسخ به Hannity, Haberman نوشت: “عجیب است. شش برخي قاعدههاي كلي در داستان ما در مورد چگونه رئیس جمهور به کار گرفته تهدید در حال رشد از coronavirus اما فقط یک او متمرکز شده است. چیزی وجود دارد اما من نمی توانم انگشت من بر روی آن…”

تنها خبرنگار زن در زمان داستان نیز توییتی فیلم Fauci اظهارات.

“این است که تایید داستان ما,” او نوشت: “که با تمرکز در لحظات مختلف از رئیس جمهور تا به حال به این تهدید جدی تر و هیچوقت در هیچ بخش کوچکی به دلیل فرهنگ دولت او ایجاد شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شکایت در مورد زمان استفاده از منابع ناشناس. روز یکشنبه اجرایی, ویرایشگر دین Bacquet پاسخ داد.

Bacquet سی ان ان گفت منابع معتبر وجود دارد برخی از منابع ناشناس اما داستان بود “بر اساس بسیاری از on-the-ضبط اسناد و مدارک. فوق العاده ای وجود دارد ایمیل های زنجیره ای در میان دانشمندان داخل و خارج از دولت که در آن آنها بحث در مورد بحران رو به رشد.

“من نشان می دهد که مردم آن را بخوانید به جای رئیس جمهور صدای جیر جیر در آن کلمه. آن است که بسیار مستند و قدرتمند فصل در درک که چرا دولت بود بنابراین در برخورد با این بیماری همه گیر.”

Bacquet همچنین گفت: “من امیدوارم که رئیس جمهور آن را می خواند چون من فکر می کنم صدای جیر جیر خود را شاید نشان می دهد که او تا به حال نه آن را بخوانید. و من فکر می کنم او را ببینید بسیار مهم تاریخی تصویری از یک دولت است که آهسته برای مقابله با بحران است.”

سردبیر خواسته شد که در مورد قبلی مقایسه شیوع کروناویروس و دولت ایالات متحده در پاسخ به آن با حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001. در نیویورک به تنهایی بیش از سه بار به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر درگذشت Covid-19 به درگذشت 9/11.

Bacquet گفت: “نمی دانم که اگر دولت عدم توجه به همه گیر شد و از همان قدر که عدم جلوگیری از این حملات در نیویورک و واشنگتن و یک هواپیمای که سقوط کرد در پنسیلوانیا است.

“من فکر می کنم ما باید خیلی بیشتر گزارش به انجام,” او گفت:. “این به وضوح یک شکست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>