مد های زنجیره ای J Crew فایل برای ورشکستگی حفاظت در مامد های زنجیره ای J Crew شد عمده ما خرده فروش به فایل برای ورشکستگی حفاظت طول coronavirus shutdown.

نیویورک-بر اساس نام تجاری شرکت مادر ساخته شده فصل 11 ورشکستگی پر کردن در یک Virginian دادگاه فدرال برای خرید خود فضای تنفس آن را به عنوان برنامه ای برای کنترل از دست بیش از آن وام دهندگان در ازای لغو $1.65 میلیارد دلار (£1.3 میلیارد دلار) بدهی های خود را. J Crew گروه اجرایی در توصیف این حرکت به عنوان یک “تجدید ساختار مالی” است که قادر می سازد کسب و کار به رشد برای سال آمده است.

شناخته شده برای آن preppy سبک و مورد علاقه از میشل اوباما, J Crew شده بود تحت فشار برای برخی از زمان آن را به عنوان تلاش با بدهی و کاهش یافته بود از مد با ما خریداران که تبدیل به ارزان تر از رقبای اروپایی مانند زارا و H&M.

علاوه بر آن گسترده ذخیره شبکه ای از بیش از 500 رسانه های ما شد یک بار به عنوان مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به سمت خرید آنلاین.

خرده وام که شامل صندوق های تامینی لنگرگاه سرمایه گروه استون متعلق به GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه نگه داشتن مقادیر قابل توجهی از بدهی های خود را و به دست گرفتن کنترل شرکت است.

وام دهندگان ارائه J Crew با حدود 400 متر از جدید تامین مالی در طول رسیدگی به ورشکستگی.

خرده فروش است که همچنین دارای J Crew کارخانه و Madewell برندها تبدیل به یک مصرف کننده پدیده ای شناخته شده برای آن aspirational نگاه و غیر منتظره ای برای اواسط محدوده خرده فروش لباس و نشان دادن محصولات خود را در هفته مد نیویورک.

به عنوان شهرت خود را رشد فراتر از آن 500 فروشگاه ما گسترش آن در سطح بین المللی باز کردن شعبه در کانادا و انگلستان که در آن شش رسانه ها.

J خدمه خود را حفظ کنند Madewell نام تجاری ادامه خواهد داد و به تجارت آنلاین در طول رسیدگی به ورشکستگی, اگر چه برخی از فروشگاه های خود را در حال انتظار نمی رود برای بازگشایی پس از coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

گروه اجرایی Jan خواننده, توصیف توافق با وام دهندگان به عنوان “یک نقطه عطف مهم در روند در حال انجام برای تبدیل کسب و کار ما”. خواننده افزود: “ما به عنوان نگاه به بازگشایی فروشگاه ما به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است این جامع تجدید ساختار مالی باید ما را قادر می سازد کسب و کار و نام تجاری به رشد برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>