کشاورزان دریافت میلیاردها ویروس کمک و دموکرات هستند با احتیاط

واشنگتن — پنبه کشاورزان پرداخت شد 33 بار به عنوان مقدار در فدرال یارانه ها در سال 2019 به عنوان درآمد آنها در واقع از دست داده و به تجارت اختلالات, یک مطالعه نشان داد.

کشاورزان در گرجستان دولت خانه وزیر کشاورزی سانی Perdue بودند پرداخت بیشتر در فدرال کمک های اولیه در هر هکتار بیش از هر جای دیگری در کشور دیگری یافت می شود.

برخی از مزارع جمع آوری میلیون ها دلار در پرداخت با وجود محدودیت از 250.000 دلار در هر کشاورز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حدود 28 میلیارد دلار تلاش در سال 2018 و 2019 به کشاورزان برای جبران ضرر و زیان از آن تجارت جنگ مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان بیش از حد ابداع در پرواز و کج به سمت متحده از لحاظ سیاسی مهم برای جمهوری خواهان. در حال حاضر دولت شروع به ارسال کشاورزان دهها میلیارد بیشتر برای جبران ضرر و زیان از این بیماری همه گیر کوروناویروس بالا بردن سوال در مورد چگونه پول اختصاص داده خواهد شد و اینکه آیا نظارت کافی برای محافظت در برابر سوء استفاده حزبی از برنامه است.

ماه قبل از انتخابات که در آن برخی از مزرعه متحده عمده میدانهای دموکرات و دیگر منتقدان دولت را, کشاورزی, سیاست ابراز نگرانی که جدید یارانه های ارائه شده توسط کنگره با حمایت دو حزبی می تواند doled برای اطمینان از رئیس جمهور تهمت همچنان به پیروزی در حمایت از یکی از کلید رای گیری بلوک.

با توجه به سابقه با تجارت امداد برنامه “من فکر می کنم کنگره باید نگران از نظر اجازه U. S. D. A. فقط نوشتن چک با نظارت” گفت: Joseph W. Glauber یک اقتصاددان با گروه برای 22 سال است که در حال حاضر با International Food Policy Research Institute.

“آیا این برنامه ها با انگیزه های سیاسی? جواب کوتاه بله است,” او گفت:.

لایحه Northey جهاد کشاورزی وزارت امور خارجه که مسئول نظارت بر کمک را تکذیب کرد و گفت که زمینه سیاسی انگیزه تحت تاثیر قرار چگونه یا تجارت یا coronavirus برنامه های برنامه ریزی شده بودند و یا نورد گفت: “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

کشاورزی بخش را کنار بگذارند 16 میلیارد دلار برای رهایی از آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. اما هر دو مقامات دولت و بسیاری از اعضای کنگره در نظر بگیرید که تنها یک پرداخت در مزرعه ضرر و زیان است که برخی تخمین می تواند صعود به 40 میلیارد دلار و بخش خواهد شد که میلیاردها بیشتر در اختیار خود را صرف کرد.

کشاورزان ضربه سخت شده به عنوان اپیدمی ناشی از تقاضا برای مواد غذایی به پژمرده در رستوران ها و مدارس و خروش در سوپر مارکت ها. با پردازنده های مواد غذایی قادر به تغییر به راحتی به بازار حق کشاورزان مجبور شده اند به euthanize ده ها هزار نفر از خوک کمپرسی شیر تازه به لاگون و شخم رسیدن سبزیجات به زمین. با مردم کمتر پر کردن مخازن گاز تقاضا برای اتانول از ذرت ساخته شده است و حفره حفره.

اما برنامه جدید عجله ابداع در میان انبوهی از ابهامات در مورد این بیماری همه گیر را در دراز مدت تاثیر اقتصادی نیز آخرین نمونه از آستین ، نفوذ اختیار داشت در واشنگتن توسط اپراتورهای این کشور حدود دو میلیون مزارع و اشتیاق از سیاستمداران به آنها کمک کند. با وجود چند دهه از بحث در مورد از شیر گرفتن کشاورزان کردن یارانه های بخش کشاورزی باقی مانده است یک قلم از کمک های مالی از دولت به دولت. اما آقای ترامپ گرفته است که کمک به یک سطح جدید.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

بعد از تعرفه ها در چین و کشورهای دیگر تنظیم کردن تجارت اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا محصولات کشاورزی در اوایل سال 2018 رئیس جمهور توقیف شده در بخش کشاورزی توانایی به قرض گرفتن از وزارت خزانه داری به پرداخت 12 میلیارد دلار در تجارت امداد رسانی به کشاورزان است. که بیش از دو برابر آنچه که دولت در حال حاضر پرداخت از طریق سایر برنامه ها به منظور محافظت از کشاورزان از کاهش قیمت.

در سال 2019 تجارت تسکین رشد به 16 میلیارد دلار حتی پس از آقای پردو سوال که آیا کمک های بیشتر بود merited.

بخش کشاورزی اجرا در مقابل پیچیده سیاسی در پس زمینه است که می تواند فراتر از حزب و وفاداری. کشاورزان کوچک نبرد بزرگ کشاورزی برای نفوذ است. هر منطقه از کشور دارای منافع گسسته به عنوان تولید انواع مختلف محصولات کشاورزی و سایر محصولات کشاورزی است.

اما نظرسنجی ها نشان می دهد که کشاورزان به شدت متحد در حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها مهم هستند رای گیری بلوک در نوسان کلید متحده مانند ویسکانسین حیاتی در برخی از ایالتها مانند ایالت آیووا که او در حال مبارزه برای نگه داشتن و یک هسته حوزه در بسیاری از دیگر استوار جمهوریخواه متحده در سراسر غرب میانه و جنوب.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و باران آنها را با پول است. اقتصاددانان در دانشگاه ایالتی کانزاس یافت که کشاورزان پرداخت شد تا به آنجا که هشت بار خود را برآورد ضرر و زیان از تجارت اصطکاک در سال 2018 است. پرداخت شد و حتی بیشتر سخاوتمندانه در سال 2019 اعم از یک و نیم تا 33 بار برآورد خسارات پس از بخش سست چگونه آن را محاسبه و تجارت خسارت به کشاورزان محققان دریافتند.

به جای مقایسه کشاورزان کاهش محصول-صادرات به صادرات خود را در سال 2017, سال قبل از جنگ تجارت آغاز شد, آن را در مقایسه با آنها را به بهترین صادرات سال در دهه گذشته. که خاص ثروت باد آورده برای پنبه کشاورزان است.

تجارت امداد پرداخت سوار خالص درآمد 12 درصد در سال 2019 به گفته آقای Glauber اکونومیست. بدون آنها این امر کاهش یافته و 5 درصد و او گفت:.

در پاسخ کتبی به سوال آقای Northey جهاد کشاورزی وزارت امور خارجه گفت که این برنامه در محل قرار داده شد “قبل از تجارت واقعی و قیمت اثرات مشاهده شد” در حالی که این مطالعات انجام شد پس از این واقعیت است.

دیگر تجزیه و تحلیل, گفت, پیدا, پرداخت نمی شد بیش از حد در همه ادعا نیز ساخته شده توسط ملی پنبه کرد.

آقای Northey ذکر شده مطالعه به صورت غیر انتفاعی اداره ملی تحقیقات اقتصادی به عنوان یک مثال است. اما ساندرو Steinbach a co-نویسنده این مطالعه گفت: این پیشنهاد که این گروه تا به حال در واقع “پرداخت بیش از واقع از دست داده است.” در حالی که دولت پرداخت می شود $28 میلیارد دلار در سال 2018 و 2019 او تخمین زده است که تا اواسط سال 2019 تجارت جنگ در واقع هزینه کشاورزان حدود نیمی از آن است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

کالین A. کارتر او همکاری نویسنده گفت: بخش کشاورزی متکی بود “بازگشت-از-پاکت” محاسبات و شکست خورده به حساب این واقعیت است که خرید و فروش به بازارهای خارجی دیگر نیز به بازار داخلی کاهش برخی از ضرر و زیان است.

“این احمقانه به چشم پوشی از آن,” او گفت:. “اما این سیاست درست است ؟ من حدس می زنم که راه شما نگه داشتن آنها را به آینده را به شما رای می دهند.”

هر دو دانشگاه ایالتی کانزاس اقتصاددانان و دموکراتیک کارکنان مجلس سنا کمیته کشاورزی و همچنین نابرابری های منطقه ای در پرداخت کمک. Joseph P. Janzen نویسنده سرب از ایالت کانزاس مطالعه گفت اریب مزایای پنبه تا حد زیادی توضیح داد که به طور نامتناسبی بالا پرداخت به کشاورزان جنوب.

متوسط نرخ پرداخت در هر هکتار به مزارع در گرجستان و تگزاس به عنوان مثال بیش از چهار تا پنج برابر بالاتر پس از بخش کشاورزی سست فرمول برای محاسبه ضرر و زیان او یافت می شود. دموکراتیک گزارش که گرجستان کشاورزان led لیست بالا ذینفع در دور اول پرداخت ها در سال 2019 به دنبال آن می سی سی پی, آلاباما, تنسی و آرکانزاس است.

“این واقعا خیره کننده. این ایالات متحده است که باید مثبت روابط سیاسی با رئیس جمهور گفت:” سناتور دبی neil thomas میشیگان رتبه بندی دموکرات در سنا کارگروه کشاورزی. او گفت که او می خواست برای کمک به کشاورزان زیان اما “واقعیت این است که دولت تا به این نقطه است و نه توزیع و پشتیبانی مالی در یک راه عادلانه.”

اگر چه اقتصاددانان می گویند که منافع باید از تحليل هکتار توسط دولت آقای Northey گفت: ذرت و سویا-تولید متحده در میانه دریافت پول بیشتر بیش از همه از ایالات جنوبی.

گروه کاری محیط زیست یک مصرف کننده و ناظر سازمان مطرح شده و در عین حال مشکل دیگری بومی بسیاری از یارانه برنامه ها: بزرگترین مزارع دریافت بیشتر از پول است.

چرا که در حالی که تجارت امداد پرداخت پوش شد — برای اولین بار در $125,000 در گیرنده پس از آن در $250,000 — هر مزرعه “مدیر” می تواند به طور جداگانه برای یارانه ها, امکان پرداخت چند در هر عملیات. بدون محدودیت اعمال شده برای کسانی که عمدتا متکی به کشاورزی برای درآمد.

که اجازه DeLine مزارع مشارکت در چارلستون, Mo. برای مثال برای جمع آوری بیش از $2.8 میلیون نفر در تجارت امداد پرداخت در دو سال است. مزارع متعلق به خانواده جیم عدالت میلیاردر جمهوریخواه فرماندار ویرجینیای غربی که اغلب به نام ثروتمندترین مرد در دولت جمع آوری $375,000 به داوود گفت.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

نماینده انجی Craig, مینه سوتا دموکرات در خانه کارگروه کشاورزی گفت: نمونه چنین بد boded برای coronavirus امداد برنامه.

“کشاورزان ثروتمند و کسانی که واقعا در کشاورزی مشغول دریافت یک بررسی بزرگ,” او گفت: “در حالی که کشاورزان که خاک زیر ناخن های خود را دریافت کوچک چک و یا هیچ چیز نیست.”

او گفت: پنل مطالعه نحوه کنترل این بخش را استفاده از پول قرض گرفته شده از وزارت خزانه داری برای کالا شرکت اعتباری این نهاد است که تامین مالی تجارت کمک خواهد کرد و تا حدودی تامین مالی coronavirus پرداخت.

“ما نیاز به قرار دادن برخی از گارد ریل در این زمینه گفت:” نماینده جیم کاستاریکا دموکرات از ایالت کالیفرنیا و عضو کمیته.

کنگره اضافه شده $750,000 به محرک لایحه آن گذشت در این بهار به گوشت گاو تا کشاورزی وزارت بازرس کل ، اما نماینده چری بوستس یک ایلینوی از حزب دموکرات گفت: کاخ سفید را الگوی اقدامات تلافی جویانه در برابر آژانس ناظران ساخته کنگره نظارت و حتی بیشتر مهم است.

اقتصاددانان می گویند که کشاورزی بخش تحت فشار شدید از سوی کاخ سفید و کنگره به ارائه coronavirus چک به کشاورزان, به نظر می رسد دوباره درگیر در عمده حدس و گمان در تلاش برای محاسبه ضرر و زیان است. “آنها در واقع در حال اجرا در تاریکی” آقای مورگان گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به شدت افزایش مطالبات برای تقویت این برنامه زمانی که 16 میلیارد دلار اجرا می شود و احتمالا با رسم بر روی یکی دیگر از 14 میلیارد دلار برای این کالا شرکت اعتباری مجاز در لایحه محرک.

رئیس جمهور به طور معمول به نقل از دولت خود سخاوت به کشاورزان به عنوان یک سیاسی نقطه فروش. “کشاورزان پرداخت شده است ثروت در حال حاضر او گفت:” در ماه آوریل با اشاره به تجارت امداد پرداخت.

“زیر سه سال از دولت من خالص درآمد در حال حاضر بالا رفته و نزدیک به 50 درصد خواهد شد و در حال حاضر افزایش است و حتی سریع تر” او اعلام کرد در ماه ژانویه است.

که تنها اندکی اغراق: ترکیبی از یارانه ها و افزایش بهای کالاهای اساسی در سال 2017 سوار خالص درآمد 42 درصد در آقای تهمت سه سال به گفته آقای Glauber.

کیت Ripp یک جمهوری خواه که افزایش گاو شیری و مزارع مختلف محصولات کشاورزی در جنوب مرکزی ویسکانسین گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با وجود این دو تاثیر تجارت و مبارزه با این بیماری همه گیر در مزرعه خود را.

یک دولت سابق نماینده او گفت که پشتیبانی از تحریم های تجاری علیه چین و نه سرزنش آقای ترامپ برای اثرات اقتصادی از coronavirus. “در این مرحله من با اشاره انگشتان دست در هر,” او گفت:.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز
اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

اما سارا لوید که افزایش 400 گاوهای شیری در همان منطقه و در برابر رای آقای ترامپ در سال 2016 در نظر رئیس جمهور اداره coronavirus بحران و در عین حال یکی دیگر از اعتصاب در برابر او.

“ما فقط خونریزی پول,” او گفت:. پس از تجارت اختلالات “این یکی دیگر از پانچ به روده.”

هر دو کشاورزان به طرح درخواست برای برنامه های جدید و چند تن از کارشناسان گفت: پرداخت فرمول ممکن است به نفع دامداران در ایالات ویسکانسین که در نتیجه در انتخابات ریاست جمهوری می تواند به نوبه خود بر تیغ لبه حاشیه. از حدود نیم میلیارد دلار آن پرداخت شده است تا کنون از طریق این برنامه, دولت, داده, نشان می دهد, ویسکانسین, جمع آوری بیش از همه اما دو کشور دیگر.

رید J. Epstein کمک گزارش از واشنگتن و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>