خانواده سهام عکس از زن 88 با آلزایمر به تغییر نشان می دهد با توجه به تنهایی در مستند


‘جداسازی بدتر از ویروس’: North Carolina, خانواده, سهام, عکس از 88 ساله مبتلا به آلزایمر نشان می دهد که چگونه او رو به وخامت گذاشته است به دلیل تنهایی در مستند

  • پگی دیوار 88 را به درستی دیده می شود خانواده او در مدت چهار ماه به دلیل ممنوعیت سفت و سخت در بازدید کنندگان به کارولینای شمالی خانه سالمندان
  • خانواده او در حال حاضر ترس از تاثیر تنهایی بر سلامتی
  • آنها به طور مشترک دو عکس که نشان می دهد استارک تغییر در پگی پس از coronavirus مستند آغاز شد به عنوان آنها نامیده می شود برای این ممنوعیت برداشته شود
  • پسر او تیم ادعا می کند که “انزوا بدتر از ویروس’
  • دیگران خواستار قوانین را تغییر دهید تا اعضای خانواده که تست منفی و پوشیدن PPE می توانید ببینید
  • خانه سالمندان هنوز سخت ترین ضربه بخش در ایالات متحده در نظر COVID-19 مرگ و میر

یک خانواده کارولینای شمالی ابراز نگرانی خطرناک تاثیر تنهایی و انزوا است که با داشتن خود بتواند به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

خانواده از 88 سال پگی دیوار مشترک دو تصاویر تکان دهنده از خانه سالمندان ساکن است که او نشان داد چشمگیر وخامت پس از مستند آغاز شد.

دیوار که آلزایمر نیست شما با کروناویروس اما به جای آن از رنج تنهایی قادر به دیدن خانواده اش.

پسر او تیم گفت WFMY-تلویزیون معتقد است که ‘جداسازی واقعا بدتر از این ویروس که آن را به سلامت مادر خود در کرنرسویل خانه سالمندان است.

Peggy Wall pictured healthier before lockdown

Peggy Wall pictured after four months of separation from her family

پگی دیوار 88 است دیده نمی شود خانواده او در مدت چهار ماه به دلیل ممنوعیت سفت و سخت در بازدید کنندگان به کارولینای شمالی خانه سالمندان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. خانواده اش به اشتراک گذاشته شده این تصویر از او قبل از این مستند (تصویر سمت چپ) و در حال حاضر (تصویر سمت راست) را نشان می دهد که تاثیر تنهایی و انزوا در او تا به حال هیت به عنوان آنها تماس بگیرید برای ممنوعیت برداشته شود

دیوار شده است و قادر به دیدن خانواده اش در فرد به مدت چهار ماه با توجه به سخت ممنوعیت بازدید کنندگان برای ساکنان خانه سالمندان.

مراقبت از خانه ها اولین کسانی بودند که نقاط به ظهور به عنوان همه گیر آمار ایالات متحده با هزاران نفر از ساکنان در حال مرگ در سراسر شهرستان.

‘آن را فقط احساس می کند مانند شما در حال دیدن آنها را ناپدید می شوند قبل از اینکه چشم خود را و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام,’ تیم گفت.

او مشترک دو عکس از مادر خود – یکی از قبل از مستند و او چگونه به نظر می رسد در حال حاضر – به برجسته استارک تغییر در ظاهر خود بیش از چند ماه گذشته.

در حالی که هنوز لبخند به لب پگی ویژگی های به نظر می رسد بیشتر جهانیان به عنوان او وارد هنوز یک ماه دیگر از جدایی خانواده.

‘من می دانم که دست خود را گره خورده است. آنها را مجبور به انجام آنچه فرماندار موظف است, اما آن را نه یک رویکرد جامع. این یک انبار; آنها تغذیه و سیراب,’ تیم اضافه شده به عنوان او صحبت می کرد در مورد پشیمانی قادر به صرف چند ماه گذشته با مادرش است.

‘زمان است که شما باید در لحظه زندگی می کنند. و ما از دست داده ایم بنابراین بسیاری از لحظات. در طول این زمان. و فقط در تلاش برای کشف کردن چه بیشتر می کنم.’

Peggy, 88, who has Alzheimer's, has suffered dramatically from being unable to see her family, her son Tim says

پگی, 88 که آلزایمر رنج می برد به طور چشمگیری از بودن قادر به دیدن خانواده اش, پسر تیم می گوید

بسیاری از خانواده های دیگر همان نگرانی که آنها خواهان مقررات سختگیرانه در خانه های سالمندان به تغییر و به خانواده ها اجازه داده می شود دیدار عزیزان خود را یک بار دیگر.

آنها استدلال می کنند که بازدید کنندگان باید اجازه داده شود اگر PPE اجتماعی فاصله و تست استفاده می شود برای اطمینان از ساکنان امن هستند.

خانواده ها نیز استدلال می کنند که یک بازدید کننده که آزمایش منفی برای coronavirus و پوشیدن دنده محافظ خواهد بود و همان به عنوان یک عضو از کارکنان.

‘کارکنان است رفتن به خانه و زندگی خود را در پایان شیفت خود در هر روز. چگونه است که از من دیدن اگر من پیوستن به همان دستورالعمل های ایمنی?’ یکی از اعضای خانواده گفت WFMY-تلویزیون.

برای بسیاری از این بیماران این یک مسئله مرگ و زندگی پس از گفتگو کرده بود و آن را به شنیده می شود’ افزود: پریسیلا Jean-Louis مادر که به زوال عقل است.

‘آنچه که شما شاهد یک کاهش سریع در کاهش سلامت این اعضای خانواده. آنها در حال مرگ از COVID آنها در حال مرگ از انزوا.’

او می گوید که او می خواهد با استفاده از پلت فرم خود را به عنوان یک وبلاگ نویس را به موضوع فشار و تحت فشار قرار دادن فدرال خانه سالمندان کمیسیون COVID-19 به ایجاد تغییرات لازم.

فشار از خانواده ها می آید پس از کاخ سفید تاسیس Coronavirus کمیسیون ایمنی و کیفیت در خانه های سالمندان که در آن برخی از گروه های حمایت آغاز شده برای ارسال پیشنهادات خود را.

این گروه بر این باورند که فضای بازدید و پوشیدن دنده محافظ در حال حاضر باید اجازه داده شود.

Peggy, pictured here second from left with her family, is facing yet another month of people unable to have a visit from her family as the coronavirus pandemic and lockdowns continue

پگی تصویر اینجا دوم از سمت چپ با خانواده اش مواجه است هنوز یک ماه دیگر از مردم قادر به بازدید از خانواده او به عنوان coronavirus همه گیر و مستندات ادامه

Coronavirus مرگ و میر در ادامه به افزایش در ایالات متحده اگر چه نه بازگشت به تکان دهنده اعداد دیده می شود در ماه های مارس و آوریل است.

شیوع این بیماری در چند هفته اول زده از طریق خانه های پرستاری در حالی که عفونت در این تابستان شده است در جوانتر و سالم افراد است.

بیمارستان ها نیز یافت می شود بهتر درمان مانند قرار دادن بیماران در شكم و استفاده از داروی ضد ویروسی Remdesivir.

اما خانه های سالمندان هنوز سخت ترین ضربه بخش در ایالات متحده در نظر COVID-19 مرگ و میر.

مرگ و میر شده است بنابراین بالا به دلیل جمعیت سالمندان هستند و زندگی در محله های نزدیک با یکدیگر آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

در فلوریدا به تنهایی 2,550 دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان فوت کرده اند به طور کلی حدود 45 درصد از تمام مرگ و میر ویروس در فلوریدا.

دولت فدرال فرستاده 14 میلیون ماسک و 13 میلیون لباسهای به خانه سالمندان اما برخی از ارائه دهندگان فلوریدا گفت: آنها توانایی جهش به طور مداوم.

دیگران نمی دریافت آنها را در همه.

حدود 180 نفر از هر 10000 و مراقبت طولانی مدت تسهیلات ساکنان فوت کرده اند تا کنون در فلوریدا یک تلفن است که هنوز هم بسیار پایین تر از برخی از ایالات شمال شرقی که شاهد افزایش مرگ و میر در اوج این بیماری همه گیر در مارس و آوریل.

نیویورک تا به حال حدود 400 مرگ و میر به ازای هر 10,000 ساکنان خانه سالمندان و نیوجرسی بیش از 1100.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 4.1 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 146,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im