خانواده جداسازی در مرز ایالات متحده گرفتار مشکلات watchdog می یابدمغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای ردیابی کودکان مقامات ایالات متحده جدا از خانواده خود را در مرز آمریکا و مکزیک است گرفتار مشکلات ارتباطی است که بالا بردن سوال در مورد دقت و صحت داده های ناظر گزارش روز پنج شنبه.

دولت ایجاد سیستم ردیابی زیر آن “تحمل صفر” سیاست مهاجرت در سال 2018 که در آن بیش از 2500 نفر بودند که با زور جدا از پدر و مادر خود را در مرز جنوبی – اگر ناظر برآورد کرده است که رقم می تواند بسیار بالاتر است.

مقامات مهاجرت کرده اند ادامه داد: برای جدا کردن برخی از کودکان از پدر و مادر خود را در مرز به دلایل خاصی از جمله یک پدر و مادر مشکوک سابقه کیفری و گفت: سیستم ردیابی کمک خواهد کرد که جلوگیری از برخی از هرج و مرج و سردرگمی و تروما دچار از هم جدا شده توسط کودکان.

با توجه به دادگاه ارقام حداقل 955 کودکان از هم جدا شدند بین ماه های ژوئن جولای 2018 و 2019.

اما این سیستم ردیابی ناقص است, در بخشی به دلیل جزئیات در مورد اینکه آیا جدایی از پدر و مادر رخ داده است به طور خودکار منتقل شده بین آژانس های فدرال از ما گمرک و حفاظت مرزی که مدیریت مرز به بهداشت و خدمات انسانی (HHS) می پردازد که با مهاجر کودکان HHS دفتر بازرس کل گزارش شده است.

در این گزارش که سلامت و خدمات انسانی تنها کشف 2018 جداسازی شد اتفاق می افتد از طریق گزارش های رسانه ها در بخشی به دلیل وجود دارد هیچ ارتباطی بین سازمان.

در نتیجه هرج و مرج بود, با, برخی از کودکان زندانی در بازداشت به خوبی فراتر از محدودیت های قانونی دیگران تسلی ناپذیر در دست ارائه دهندگان مراقبت های که تا به حال هیچ پاسخ در هنگامی که پدر و مادر بودند بازگشت. برخی از کودکان نگهداری می شدند در انتظار وانت برای ساعت در پارکینگ, دلیل تاخیر در الحاق.

“نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است به پدر و مادر خود را خالی از سکنه کودکان” یک ارائه دهنده مراقبت از محققان گفت: با توجه به گزارش. “ما نمی تواند به آنها بگویید که آیا آنها در نهایت می تواند پیوست.

“آن را به چالش کشیدن. ما نبودند مطلع در ابتدا در مورد نحوه ارتباط پدر و مادر با بچه های خود را. بچه ها تا به حال تعداد زیادی از سوالات اما ما تا به حال هیچ پاسخ برای آنها است.”

سلامت و خدمات انسانی مقامات گفت: در نامه ای به بان که آن را تا به حال بهترین منافع کودکان در قلب و متعهد به بهبود اما این جدایی خانواده است خاردار موضوع مربوط به وزارت دادگستری امنیت میهن و HHS و وجود ندارد ساده برای رفع برخی از مسائل.

اعضای هیات در مصاحبه با دیده بان تیم گزارش مشکلات اعم از عدم آمادگی مناسب با امکانات و پرسنل برای مراقبت از کودکان در بازداشت و مشکلات تطبیق پدر و مادر را با پدر و مادر خود را پس از آنها تا به حال از هم جدا شده توسط مقامات.

وجود دارد هیچ برنامه ریزی در محل به پیوست کودکان با پدر و مادر خود را پس از آنها تا به حال شده است از هم جدا بازرسان یافت.

یک کارمند دولت گفت: آنها “به نام [DHS بازداشتگاه] هر روز به دنبال پدر و مادر از 11 سال ، آنها نه می تواند رسیدن به هر کسی. کودک گریه هر روز.”

2018 جداسازی رخ داده است در بخشی به دلیل برخی از والدین مهاجر بودند به اتهام جرم جنایی با ورود غیر قانونی و زندانی – در حالی که از نظر قانونی این کودکان نمی تواند در زندان قرار داده و بنابراین بازداشت شدند به طور جداگانه.

مهار مهاجرت مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا سیاست و با بیشتر خانواده ها از آمدن به این مرز و تبدیل خود را در حالی که به طور سنتی غیر قانونی عبور کرده بود بیشتر شده است به طور معمول مردان تنها به دنبال کار و تلاش برای فرار از مقامات دولت اعلام کرد و خود را غرق.

بازداشت شدند و تلاش در بخشی خود را برای منصرف کردن پناهجویان از ساخت بازحمت حرکت خطرناک شمالی با خانواده های از هم جدا و پر پیچ و خم دادگاه روش و سیاست تلاش منتقدان تقبیح به عنوان عمدا بر اساس cruel intentions.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>