خانواده Trayvon مارتین و اسکار گرانت در تظاهرات: “سفید برتری است که در راه خود را’“من خشمگین. من در آتش است.”

هفته قبل چه بوده است Tamir برنج را 18th, تولد مادر خود را از رود اردن برنج در حال تماشای در سراسر کشور تظاهرات پلیس به کشتار بیشتر غیر مسلح آمریکایی های سیاه و سفید.

“من در واقع فکر کردن در مورد هر یک از این اعتراضات است. من فکر کردن در مورد چگونه می توانید ادارات پلیس برچیده شود? چگونه می تواند خود را از سیاست ها و قوانین برچیده شود?” برنج گفت.

“چگونه آنها قادر به کشتن سیاه و قهوه ای مردم بی معنی قتل با ایمنی؟”

از آن شده است تقریبا شش سال پس از او 12 سال کودک به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک افسر پلیس در یک پارک در کلیولند اوهایو در سال 2014. Tamir شده بود با یک تفنگ اسباب بازی. افسران درگیر در مواجهه پرونده اتهامات عنوان شده علیه. یک متوقف شد برای 10 روز; افسر پلیس که به کشته شدن Tamir اخراج شد برای دروغ گفتن در کار خود برنامه اما بعد rehired توسط یکی دیگر از اداره پلیس است.

“من درک نمی کنم که چگونه این است که مجاز به ادامه” برنج گفت. “وجود دارد یک قاتل ویروس وجود دارد خارج وجود دارد و پلیس هنوز هم کشتار در طول یک بیماری همه گیر.”

برنج خانواده

برای اعضای خانواده سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس و سفید اوباش – از جمله اسکار گرانت Trayvon مارتین و آلتون استرلینگ – بسیاری از آنچه آنها شاهد در هفته گذشته دردناکی آشنا.

اما آنها همچنین نشانه هایی از تغییر.

“من فکر می کنم مردم تا به حال به اندازه کافی” گفت: Sybrina Fulton که غیر مسلح 17-year-old son Trayvon به ضرب گلوله کشته شد و مرگ در سال 2012 توسط یک محله سازمان دیده بان داوطلب جورج زیمرمن که بعدها تبرئه از تمامی اتهامات عنوان شده علیه.

فولتن گفت: حجم و شدت اعتراضات در نتیجه آمریکایی ها شاهد “بازگشت به عقب” قتل سه غیر مسلح مردم سیاه و سفید: جورج فلوید و Breonna تیلور کشته شده توسط پلیس و Ahmaud Arbery شات به مرگ توسط مردان سفید تصمیم گرفت که او یک تهدید بود.

بخشی از آنچه بود به طوری بدتر در مورد تصویری از جورج فلوید بود افسر پلیس نگرش چندین خانواده های سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس گفت:.

“او نشسته وجود دارد با زانو خود را در گردن خود را با دست خود را در جیب خود را با یک پوزخند بر چهره اش مانند این خنده دار بود مثل این که یک چیز سرگرم کننده برای انجام” سامره برنج گفت. “این توهین. که یک سیلی. به همین دلیل این اعتراض پایدار است.”

سیاه آمریکایی ها نیز می دانند که مجرمان از اعمال شنیع و خشونت – مانند Dylann سقف, جوان سفید, مردی که به قتل سیاه, محله های کشیش نشین در طول یک جلسه مطالعه کتاب مقدس در چارلستون – گرفته شده اند را بازداشت و هنوز زنده هستند امروز Fulton گفت: در حالی که فلوید کشته شد پس از متهم به خرید سیگار با تقلبی $20 bill.

“این یک چرخه است. آن را فقط نگه می دارد در رفتن و رفتن و رفتن” گفت: Quinyetta McMillon از آلتون استرلینگ را به پسر ارشد.

استرلینگ بود 37 هنگامی که یک افسر پلیس به ضرب گلوله او را شش بار به عنوان او فروش سی دی های خارج از فروشگاه در Baton Rouge, لوئیزیانا در سال 2016. تصویری از این حادثه نشان داد که افسر فریاد profanities در استرلینگ و تهدید او.

“درست مثل جورج فلوید pled برای زندگی خود آلتون التماس برای زندگی خود و همچنین” McMillon گفت.

“من نمی توانستم آن را به عنوان یک دهها در ابتدا, اما به عنوان زمان می رود در حال حاضر من می بینم این همه یک نژادپرست موضوع” او گفت:. “راه آنها صحبت کردیم به او به عنوان اگر او یک سگ در خیابان ها به عنوان اگر او یک انسان است.”

افسران درگیر بودند هرگز با عنوان جرم جنایی متهم شده است. پس از گسترده تظاهرات عمومی افسر که به کشته شدن استرلینگ اخراج شد اما او به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و شلیک بود پس گرفت و به او اجازه داده شد به استعفا.

یک چیز متفاوت است که در حال حاضر McMillon گفت: رفتار رئیس جمهور آمریکا است. روز بعد از استرلینگ به قتل در جریان اعتراض در دالاس بیش از مرگ او پنج افسران پلیس بودند با کمین و ضربه.

quinyetta mcmillon و آلتون استرلینگ

پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, میزبانی مشترک صورتی که با هم به ارمغان آورد McMillon و دیگر اعضای خانواده از آن از دست داد به پلیس تیراندازی با پلیس و خانواده های افسران که کشته شده بود, او گفت:.

“ما استقبال با آغوش باز همه ما” McMillion گفت. خانواده ها با هم گریه. بعد پشت صحنه “ما یکدیگر را در آغوش کشید و ما دعا کرد. هر کس در همان صفحه. هر کس احساس درد همان درد.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی انجام,” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن پرتاب سنگ و پنهان شدن در پشت آن. او از ارسال نیروهای نظامی به انجام کار کثیف خود را.”

برخی از اعضای خانواده های افراد کشته شده توسط پلیس گفت: آنها توافق با معترضان در سراسر کشور که در حال هل دادن نه فقط به رویه یا آموزش اصلاحات اما به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس”.

سامره برنج گفت: او دلسوز بود که به تقاضا است.

“من دیده ام بدن کم می شود به روز رسانی. من دیده ام که پلیس سیاست به عنوان دور به عنوان آموزشی جایگزین شود. اما این کافی نیست برای من برای انجام یک گود کردن زمین و اب شلپ شلپ کردن,” برنج گفت.

“اگر آنها نمی تواند کار خود را به درستی چه آنها نیاز به پول برای?” او گفت:. “من قطعا فکر می کنم پلیس لازم نیست پول بیشتر. آنها نیاز به defunded.”

دیگر اعضای خانواده هنوز هم بر این باورند که تمرکز خود را باید بر اصلاح شیوه های ادارات پلیس.

“من موافق نیستم که” Fulton Trayvon مارتین مادر گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شعار. “من فکر می کنم ما باید بیشتر پلیس است. ما نیاز به پلیس با استانداردهای بهتر و پلیس با بهتر اخلاق و بهتر کار میکند.”

Fulton در حال اجرا است برای شهرستان کمیسر در فلوریدا. “من می خواهم ساکنان به احساس امنیت” او گفت:. “من می خواهم به پل شکاف بین اجرای قانون و جامعه است.”

چه جدید در مورد زمان تظاهرات تعدادی از اعضای خانواده گفته است که چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال نشان دادن به نشان می دهد.

“من مردم از همه رنگ وجود دارد و که در حال ایستاده با آمریکایی های آفریقایی تبار” Fulton گفت. “آنها واقعا دیدم چه اتفاقی افتاده است. آنها مهربان و آنها احساس درد است که ما احساس شده است برای بسیاری از سال است.”
The Rev Al Sharpton, right, is joined on stage by mothers of those killed by police or vigilantes: Oscar Grant’s mother, Wanda Johnson, left; Ramarley Graham’s mother, Constance Malcolm, second from left; Michael Brown’s mother, Leslie McSpadden, third from left; Trayvon Martin’s mother, Sybrina Fulton, third from right; and Eric Garner’s mother, Gwen Carr, during a rally in New York in 2015.

سیاه آمریکایی ها شده اند و اعتراض در مورد خشونت پلیس برای دهه اما در حال حاضر تلفن همراه تصویری به این معنی است که دیگر آمریکایی ها می توانید دقیقا آنچه را درمان توسط پلیس به نظر می رسد مانند Fulton گفت.

“در حال حاضر آنها آن را ببینید و آن را به شما بازدید سمت راست صورت خود را,” او گفت:. برای هر کسی که به تماشای تصویری از جورج فلوید “اگر شما تا به حال یک قلب تپنده در سینه خود شما آن را می دانستند اشتباه بود”.

زمانی که 22 ساله اسکار گرانت به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک حمل و نقل افسر پلیس در اوکلند کالیفرنیا در سال 2009 در حالی که دروغ گفتن مهار در زمین وجود اعتراضات گسترده گفت: عمویش Cephus X Johnson, شناخته شده به عنوان “عمو بابی”.

اما نیز وجود دارد یک زمان ضد تظاهرات در حمایت از حمل و نقل افسر تقریبا در ولنوت کریک ثروتمند حومه جانسون گفت.

در سال گذشته جانسون گفت: او را تماشا می کردند که صدها نفر از ساکنان سفید اعتراض دوباره در ولنوت کریک. این بار گفت: “معترضان نشان دادن در کنار یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.

“ما باید سفید متحدان امروز که دیگر فقط چشم پوشی” جانسون گفت. “برای دیدن قدرت ما در وحدت مبارزه با این موضوع با هم بحرانی تبدیل شده است.”

با گسترده تر حمایت عمومی برای تظاهرات علیه خشونت پلیس جانسون گفت: او نیز از دیدن خشونت های پلیس هدف قرار دادن سفید معترضان چیزی که او گفت: نشانه یک تغییر از پلیس راه درمان سفید مردم در اسکار گرانت جنبش است. “آنها خواهد بود ملایم تر با آنها,” او گفت:. “در حال حاضر این viciousness در حال آمدن است … آنها مایل به قرار دادن یک پسر یا یک زن.”

که افزایش خشونت پلیس نشانه “است که تغییر آمده است” جانسون گفت.

“سفید برتری است که در راه خود را,” او گفت: “چیزی که واقعا می خواهد برای زنده ماندن مبارزه خواهد کرد مثل جهنم برای زنده ماندن.”

آنچه در آینده در روزها و هفته های آینده است برای رفتن به آسان جانسون گفت: “درست رنگ های مختلف قانونگذاران در حال آمدن است. این جرم از جنبش در حال رفتن به انتخاب کنید تا.” نقطه جرم اعتراض به “تقسیم و تسخیر” و تضعیف حمایت خود را.

سفید برتری “است و نه به نفع خود اما بخش غم انگیز این است که آن را برای به دست آوردن حتی بیشتر از باطل”.

اما پیشرفت برای حقوق مدنی در آمریکا همواره در هزینه آمده است گفت: تظاهرات و سرکوب معترضان به قتل رساندند.

“برخی از ما در حال رفتن برای مردن در روند آوردن آزادی واقعی و عدالت و برابری” او گفت:.

sybrina fulton و trayvon martin

Fulton Trayvon مارتین مادر گفت: او در نگه داشتن او ایمان جوان معترضان.

آن جوان بود مردم او گفت که داستان Trayvon کشتن به خط مقدم با اعتراض و ارسال عکس های خود را در پیراهن ، “آن نیست که در رسانه های خبری,” او گفت:. “آنها آن را برداشت چرا که از افراد جوان است.”

“آنها در حال حاضر پرشور است. آنها در حال حاضر بی باک. من فقط به آنها بگویید که برای حفظ حرکت رو به جلو,” او گفت:.

برنج است که هنوز هم عزادار که او هرگز نمی خواهد می دانم آنچه که او 12 ساله پسر Tamir را نگاه خواهم به عنوان یک مرد جوان گفت: در حال حاضر آب و هوا بود و هیچ چیز او تا کنون تجربه کرده بودند.

“در این کشور است که در داد و بیداد و ما در حال زندگی بر روی لبه” سامره برنج گفت. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

“خدا بیامرزد این کشور که همه به من می گویند. من را دیده اند هرگز چیزی شبیه به این چنین خشم مانند قبل از این” او گفت:. “این نی که پشت شتر را شکست. شما می توانید نگه دارید انجام مسائل به سرکوب مردم و فکر می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im