فالول را Blackface Tweet به ارمغان می آورد نژادی مخالفت به آزادی دانشگاه

واشنگتن — در حالی که نزاع roiling کشور و سیاست رسیده است و بعید است موضع محصور دفاعی کوچک اجتماعی محافظه کاری جری فالول جونیور آزادی دانشگاه.

Blackface و Ku Klux Klan تصاویر توییتی توسط آقای فالول که تحمل کمی مخالفت در انجیلی دانشگاه او منجر موجب کارکنان استعفای خواسته خود را برای شلیک توسط نفوذ فارغ التحصیلان اولیه و تحریم و خشن اعتراض در دانشگاه, خانه اونورتر Va., در طول هفته گذشته.

خیلی گرم بود و پاسخ که در روز دوشنبه آقای فالول دانشگاه رئیس جمهور و آوازی متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی نادر به او در گرما از یک جنجال: او عذرخواهی کرد برای مارس 27 جیر که او در آن مسخره اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات از ویرجینیا فرماندار دموکرات رالف نرتهم. در این توییت شد تصویر یک ماسک بود که مزین به عکس از آقای نرتهم پزشکی مدرسه سالنامه یک مرد در چهره سیاه و سفید و دیگری در Ku Klux Klan روپوش یکی از آنها ممکن است آقای نرتهم.

“پس از گوش دادن به آفریقایی-آمریکایی L. U. رهبران و فارغ التحصیلان در طول هفته گذشته و شنیدن نگرانی های خود را من درک می کنم که با به tweeting یک تصویر به یاد تمام از فرماندار نژادپرستانه گذشته من در واقع تجدید ضربه ای که تصویر را باعث شده بود و جرم برخی با استفاده از تصویر را به یک نقطه سیاسی” آقای فالول در بیانیه ای گفت و در توییتر. “بر ما طولانی روابط آنها یکنواخت قابل درک بود و نه قصد من اما به دلیل آن بود در نتیجه من باید حذف صدای جیر جیر و عذر خواهی برای هر گونه صدمه تلاش من ایجاد می شود به خصوص در داخل آفریقایی-آمریکایی جامعه است.”

آن است که روشن نیست که آیا overture — به اندازه دیگر واکسن در آقای نرتهم به عنوان یک شاخه زیتون به آقای فالول منتقدان — را خنثی اختلاف است.

“اقدامات خود را نشان داده اند شما واقعا در مورد مراقبت از جامعه سیاه و غمگین” Keyvon اسکات آنلاین پذیرش مشاور که تا به حال استعفا در اعتراض گفت: پس از یادگیری از آقای فالول عذرخواهی. “شما نمی توانید می گویند این است که یک مسیحی دانشگاه اما پس از آن همه چیز را که می آید از دهان خود را در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

صدای جیر جیر در سوال پس از ماه از انتقاد بیش از آقای فالول تصمیم به بازگشایی آزادی دانشگاه پس از رخصتی بهار با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس و خود را مسخره اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“من شدیدا مخالف این دستور از @GovernorVA نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک صورت تا زمانی که من تصمیم به طراحی خود من” آقای فالول نوشت بالاتر از blackface و Klan تصویر. “اگر من دستور به پوشیدن ماسک, من با اکراه منطبق اما تنها در صورتی این تصویر از فرماندار Blackface خود را بر روی آن!”

حداقل چهار دانشکده سیاه و سفید و اعضای هیات استعفا در اعتراض, از جمله آقای اسکات و Quan McLaurin بود که آزادی مدیر تنوع احتباس. بازیکنان در آزادی محبوب فوتبال و بسکتبال تیم تا به حال مملو جلسات با مربیان و کارکنان به بحث در مورد جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در بازداشت پلیس roiled ملت و فالول اختلاف است.

آقای اسکات که فارغ التحصیل از آزادی گفت: “در حال حاضر چهره های مالی به دلیل عدم اطمینان “مردم را به یک نگاه در آزادی دانشگاه در رزومه من و من همیشه به همین سوال پرسیده: چرا شما بروید وجود دارد؟”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • ادامه اعتراضات در سراسر کشور نشانه ای از فروکش کردن پس از تاریک.
  • دموکرات ها در کنگره پرده یک لایحه برای مهار تعصب و نیروی بیش از حد در انجام ندادی.
  • درک چوین در دادگاه ظاهر شد که در آن قید وثیقه آزاد شد تا $1.25 میلیون.

منطقه ای پخش متعلق به یک آفریقایی-آمریکایی تاجر و آزادی التحصیل تهدید به دیگر اجرا آزادی تبلیغات یا محتوای. و بزرگتر آزادی فارغ التحصیلان جهان نشان داد که مخالف خط بی سابقه در این مدرسه نزدیک به 50 سال سابقه.

“آن را تبدیل به آشکار است که بسیاری که قلب خود را در سیاست بیشتر از مسیحی دانشگاه یا وزارت بنابراین ما شما را تشویق به ترک موقعیت مدرسه جمهور و پیگیری سیاست تمام وقت,” گفت: یک نامه امضا شده توسط 36 برجسته آفریقایی-آمریکایی فارغ التحصیلان از جمله چندین ملی فوتبال, بازیکنان لیگ برتر. “اظهارات خود را صدمه دیده توانایی آزادی فارغ التحصیلان برای به دست آوردن شغل و صدا در فرهنگ است. داشتن مدرسه نام در رزومه می تواند یک مسئولیت برای بسیاری از فارغ التحصیلان ما است.”

نامه تبدیل شده بود به یک دادخواست در change.org امضا شده توسط نزدیک به 37,000 مردم که از دوشنبه.

التهاب گسترش یافته است به شهر. جاش خواندن صاحب اونورتر رستوران پنجم و فدرال توییتی قدردانی خود را از آقای فالول ماسک صورت ایده و گفت: “ما می خواهیم آنها را به کارکنان ما به عنوان یک گزینه ماسک!” یک متعاقب آن اعتراض مارس 31 خشونت تبدیل شد که تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ و آوار در رستوران و همسایه و کسب و کار و مجروح شدن افسران پلیس.

آقای بخوانید بعد عذرخواهی کرد و گفت: “ما از همه همسایگان ما و مردم در این جامعه است. ما فقط واقعا متاسف برای دیدن چگونه به شدت آنها صدمه دیده است.”

اعتبار…آماندا Andrade-Rhoades/Agence France-Presse — Getty Images

روز دوشنبه آقای فالول نشان داده بود هیچ پشیمانی. او ترویج مسخره ماسک صورت دوباره در مصاحبه ای با محافظه کار تلویزیون میزبان اریک Bolling در مه 27: “من امیدوارم که هر کسی اقدام به خرید یک.”

داد و بیداد است بیشتر قابل توجه در نور آقای فالول را کنترل بیش از آزادی و تحمل برای مخالفت. آزادی را دولت کنترل مطالب از روزنامه مدرسه. دانشکده ندارد تصدی و تمدید قرارداد خود را از سال به سال. و آزادی بدون فالول مسئول خواهد بود یک تغییر کیفی برای مدرسه تقریبا مترادف با نام.

این دانشگاه تاسیس شد توسط آقای فالول معروف پدر به عنوان یک سنگر و استحکامات اجتماعی محافظه کاری بود که unabashedly مبارز آن را به عنوان روت آنچه آن را به نام “قهرمانان برای مسیح است.” تحت این دانشگاه از رشد متوسط باپتیست کالج به یک غول با پول نقد سرمایه گذاری و موقوفات از نزدیک به 2 میلیارد دلار نزدیک به 46,000 دانشجویان و پردیس که sprawls در سراسر اونورتر و جوامع همسایه در ویرجینیا. مجموع ثبت نام آنلاین از جمله دانش آموزان, بیش از 100,000.

اما این بار مخالفت زد ، حتی آقای فالول را Becki, متنبه او. “من که با پوشیدن ماسک و من را تایید نمی کند جری, صدای جیر جیر,” او گفت: Eric Bolling پخش به عنوان آقای فالول خندید.

“ما تمدید بسیاری از لطف و نگاه گذشته بسیاری از چیزها, اما زمانی که ما دیدم که صدای جیر جیر با blackface و KKK در آن گفت: ما به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: Eric Carroll, کشیش معراج کلیسا RVA در ریچموند و یک سال 1991 آزادی فارغ التحصیل.

پس از آقای فالول عذرخواهی آقای کارول گفت: “شما می توانید نگاهی به این یکی از چند راه. شما می توانید می گویند ” وای او تسلیم فشار blah blah.’ من را انتخاب کنید به این باور او به رسمیت شناخته شده این واقعیت است که او صدمه دیده است برخی از مردم است. آن زمان برخی از زمان و برخی از nudging اما قلب او درست است.”

او گفت: وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا آقای فالول خواهد ملاقات با سازمان از باز کردن نامه. آنها تصریح کردند که درخواست نامه در اواخر روز دوشنبه و اضافه کرد که آنها می خواهم برای دیدن آزادی را دولت “فراگیر خودتان بیشتر با قومی متنوع شبان و مشاوران.”

خشم بیش از blackface صدای جیر جیر نمی توان از هم پاشید آقای فالول را ستیز تصمیم به بازگشایی دانشگاه ها پس از رخصتی بهار که آقای نرتهم در پاسخ به با قرار دادن محدودیت بیشتر بر فرد آموزش. آقای فالول در واکنش به پوشش خود تصمیم اسکان خاطی اتهامات علیه روزنامه نگاران که برای بازدید از دانشگاه و تهدید اخبار رسانه ها از جمله نیویورک تایمز با پرونده های حقوقی.

آزادی دانش آموزان ، والدین و دانش آموختگان ارسال شده صدها نفر از پیام ها را در Facebook و Twitter اعتراض به آقای فالول اخیر رفتار برخی تحت هشتگ #LUDeservesBetter. Calum Best اخیر آزادی فارغ التحصیل شده یک مانیفست در Facebook تشویق جامعه آزادی به لابی آن با هیئت امنا به سرزنش او و آن را به اشتراک گذاشته شد بیش از 700 بار. گذشته مجادلات مربوط به آقای فالول تغییری نکرده و این هیئت که متشکل از فالول حامیان و آقای فالول خود را.

پس از صحبت با بازیکنان و کارکنان هیو یخ آزادی را مربی فوتبال با صدور بیانیه ای در توییتر خواستار وحدت است. Ritchie McKay, آزادی مردان بسکتبال مربی توییتی بیانیه ای که گفته شده در قسمت: “آزادی شعله های آتش بسکتبال مردان بازیکنان و کادر متحد در مخالفت با تعصب, تعصب و نژاد پرستی. ما در برابر تمام مفاهیم مرتبط با آن سه اعتراضات به کرامت انسانی است.” آقای فالول را بازتوییت کرد بیانیه.

اعتبار…Zach گیبسون/گتی ایماژ

آقای مک کی که سیاه و سفید است, در مصاحبه ای گفت: “من می خواستم به صحبت کردن با بچه ها ما مردم در خانواده ما و کارکنان ما و من می خواستم به دعا که من معمولا انجام دهد. من احساس مردم خواهد امیدوارم متحد در یک فصل مثل ما با Covid اثر آن بر اقتصاد ما و آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید.”

آقای فالول او گفت: “من احساس خوبی در مورد آنچه که او انجام داده در دانشگاه ما. سبک های رهبری متفاوت است. این یک محل عالی برای کار کردن و ما بچه ها داشتن من فکر می کنم زندگی در شکل دادن به تجربه است.”

سیاه, فارغ التحصیلان امضا کنندگان این نامه بودند کمتر خوش مشرب.

پس از عذرخواهی آندره وایتهد اجرایی وایتهد رسانه ها سرمایه گذاری اجرا می شود که یک شبکه از ویرجینیا رسانه های منطقه ای لغو یک کنفرانس خبری در اونورتر روز دوشنبه اعلام کرد که شرکت او دیگر نمی خواهد درجه آزادی تبلیغات و محتوا.

در یک مصاحبه قبل از عذرخواهی آقای وایتهد یک سال 1988 آزادی فارغ التحصیل گفت که او تا به حال به نام آقای فالول شخصا هفته گذشته درخواست او برای عذر خواهی, حذف صدای جیر جیر و دیدار با چهار سازمان از باز کردن نامه.

“فقط به خاطر شما ممکن است حق به چیزی می گویند به این معنا نیست که آن چیزی که حق می گویند” آقای وایتهد گفت: او گفت: آقای فالول. “هر گونه ارجاع به یک کلان و برگ و یا blackface است توهین آمیز به مردم رنگ مهم نیست که چگونه شما کوچ دلایل برای گفتن این چیزها.”

چه آقای فالول می گویند ؟

“من فقط می گویند که او نمی موافق با نظر من” آقای وایتهد گفت. “من امیدوارم که او ذهن خود را تغییر و تجدید همه پرسی درباره.”

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de