واقعیت-چک کردن بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی

هفت تن از نامزدهای رقابت برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در زمان این مرحله سه شنبه شب در چارلستون خود را برای آخرین بحث قبل از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

در اینجا این است که چگونه نامزدها سخنان انباشته در برابر حقیقت است.

آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد:

خانم وارن: “حداقل من یک رئیس که به من گفت:” کشتن آن راه که شهردار بلومبرگ ادعا شده است که گفت: به یکی از باردار خود کارکنان است.”

آقای بلومبرگ: “گفت: من هرگز آن دوره است. پایان داستان است.”

این اتهام ساخته شده توسط یک کارمند بلومبرگ LLP در سال 1997 طرح دعوی در دادگاه بود که در نهایت حل و فصل با پذیرش گناه. آقای بلومبرگ را رد کرده است ساخت این گفته در طول سال از جمله در بحث. دستیاران خود گفت: در سال 2001 که او تا به حال گذشت یک دروغ سنج تست اما نتايج آن منتشر نشده است.

آقای بلومبرگ در سمت چپ یک پیام صوتی برای کارمند و گفت که او شنیده بود او ناراحت شد درباره اظهارات, با توجه به آسوشیتد پرس گفت: “من آن را می گویند اما اگر من منظورم آن است.”

واشنگتن پست به تازگی به نقل از یک سابق بلومبرگ کارمند, که گفت که او شاهد گفتگو و که آن را “ظالمانه است.”

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای Steyer گفت:

“شما نوشت, جرم, لایحه,” او گفت:, باعث واکنش خشم از آقای بایدن “برای قرار دادن صدها هزار نفر از جوانان سیاه پوست و لاتین در مردان در زندان است.”

عمدتا درست است. در 1980s و 1990s آقای بایدن کار با سناتور Strom Thurmond جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی نوشت و نیم دوجین جرم صورتحساب همراه تخمگذار زمینه را برای سه تا از مهم ترین قطعه از جرم قانون قرن 20: جامع کنترل جرم عمل از سال 1984 ایجاد حداقل اجباری جملات برای مبارزه با مواد مخدر جرائم; 1986 ضد سوء مصرف مواد مخدر عمل می کنند که دیکته شده بسیار شدیدتر جملات برای در اختیار داشتن کرک از پودر کوکائین و جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994 گسترده ای کلی دیگری دشوار-در-جنایت لایحه که همچنین شامل پول برای پیشگیری از جمله آقای بایدن را امضا ابتکار خشونت علیه زنان عمل می کنند.

سال 1986 قانون خاص منجر به گسترده نژادی و نابرابری در فدرال محکوم شدند. قانون مشخص شده اجباری حداقل حکم پنج سال زندان برای در اختیار داشتن 5 گرم کراک کوکائین یک داروی رایج در آفریقایی-آمریکایی جوامع — و یا 500 گرم پودر کوکائین بیشتر شایع در میان سفید پوستان است.

یک سال 2002 گزارش به کنگره ایالات متحده با صدور حکم کمیسیون در بر داشت که در سال 1992 91.4 درصد از فدرال کرک کوکائین مجرم بودند ، در انتشار یک سال 2006 گزارش در سال 1986 و اندازه گیری اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نام قانون “یک اشتباه غم انگیز.”

آقای بایدن در نهایت انکار اندازه گیری. در سال 2007 بیش از دو دهه پس از آن گذشت — به نام او برای ناکارآمدی crack-پودر اختلاف که او به نام “خودسرانه و غیر ضروری و ناعادلانه” در حالی که تصدیق نقش خود را در ایجاد آن است.

“من بخشی از مشکل این است که من شده اند در تلاش برای حل پس از آن او گفت:” در سال 2008 “از آنجا که من فکر می کنم اختلاف است و راه خروج از خط.”

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای ساندرز:

“هر چه مطالعه خارج وجود دارد محافظه کار و یا مترقی می گوید: ‘مدیکر برای همه” خواهد شد صرفه جویی در پول است.”

نادرست است. شده اند وجود دارد چند تحلیل از آقای ساندرز مدیکر برای همه مراقبت های بهداشتی پیشنهاد می کند که می تواند هر آمریکایی با سخاوتمندانه دولت-بودجه مزایای بیمه بهداشت و درمان. کسانی که مطالعات نشان داده اند که طیف وسیعی از هزینه های بالقوه از جمله چند که تخمین می زنند که این طرح هزینه قابل ملاحظه ای بیشتر از آنچه که کشور را در غیر این صورت صرف مراقبت های بهداشتی.

آقای ساندرز درست است که یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی لانست نشان داد که طرح خود را هزینه $450 میلیارد دلار در کمتر از یک سال از زمان سیستم مراقبت های بهداشتی. اما این مطالعه ساخته شده چند فرض است که دیگر اقتصاددانان که بررسی این طرح در نظر گرفته شده غیر واقعی است. مطالعات دیگر نشان داده اند که هزینه را افزایش می دهد به عنوان طرح گسترش پوشش برای بیشتر آمریکایی ها فراهم می کند و آنها را با گران مزایای جدید مانند مراقبت دراز مدت است که چند طرح بیمه سلامت در حال حاضر را پوشش میدهد. این مقاله به ارائه یک نمای کلی از تعداد کمی از این مطالعات است.

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای ساندرز گفت:

“اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای. در سه سال گذشته سه سال گذشته میلیاردرهای در این کشور دیدم $850 میلیارد افزایش در ثروت خود را. اما شما می دانید چه ؟ برای عادی آمریکا همه چیز خیلی خوب نیست. در سال گذشته واقعی افزایش دستمزد به طور متوسط برای کارگر کمتر از 1%. نیمی از مردم ما زندگی چک چک است.”

ادعای دوم درست است. پس از تنظیم برای تورم دستمزد برای تولید و nonsupervisory کارگران با افزایش 0.7 درصد از ژانویه 2019 به ژانویه سال 2020 با توجه به اداره آمار نیروی کار.

ادعای سوم نیز صادق استبا توجه به نظرسنجی های مختلفی از خانواده های آمریکایی است. در یکی از این بررسی اول بانک ملی اوماها یافت 49 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها انتظار دارند به زندگی چک چک این سال است.

اول ادعا می کنند سخت تر است برای ارزیابی. محاسبات توسط دانشگاه کالیفرنیا-برکلی اقتصاددانان امانوئل سائز و گابریل Zucman که برآورد ثروت سهام در سراسر توزیع درآمد در ایالات متحده به ثمر رساند و آقای ساندرز’ پیشنهاد مالیات بر ثروت نشان می دهد که بالای 400 ثروتمندترین آمریکایی ها در مجموع به دست آورد حدود 500 میلیارد دلار ثروت بیش از سه سال گذشته است. وجود دارد بیش از 400 میلیاردرهای آمریکا هر چند — و وجود دارد یک بحث در میان اقتصاددانان بیش از چگونه به درستی اندازه گیری ثروت آنها را نگه دارید.

چه حقایق عبارتند از:

آقای بایدن گفت:

“در حال حاضر اگر شما زندگی می کنند در یک محله و دقیق همان خانه به عنوان مرد در سراسر خیابان در یک محله است, خانه خود را با ارزش است به طور قابل توجهی کمتر از این دقیق همان خانه است.”

این درست است. در سال 2018 سه موسسه بروکینگز محققان — Andre M. Perry, Jonathan راسول و دیوید Harshbarger — یافت می شود تفاوت قابل توجهی در ارزیابی بین محله ها بودند که اکثریت سیاه و مقایسه مناطق با چند و یا هیچ ساکنان سیاه. “خانه های با کیفیت مشابه در محله با امکانات مشابه به ارزش 23 درصد کمتر ($48,000 در هر خانه به طور متوسط بالغ بر $156 میلیارد دلار در سال زیان انباشته) در اکثریت سیاه محله در مقایسه با کسانی که با تعداد بسیار کمی یا هیچ ساکنان سیاه” آنها گزارش شده است.

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای بلومبرگ گفت:

“من به دولت جمهوری خواه سنا به رای گیری برای ازدواج همجنس تقریبا قبل از هر کس دیگری در این کشور است.”

این اغراق آمیز است. به عنوان شهردار شهر نیویورک در مارس 2011, آقای بلومبرگ لابی جمهوری خواهان در ایالت نیویورک در مجلس سنا به حمایت از ازدواج همجنسگرایان و تعهد به حمایت از انتخاب مجدد خود را تلاش اگر آنها کردند.

این قانون برای قانونی کردن ازدواج همجنس گذشت 33 رای به 29 در ماه ژوئن — بزرگترین اما نه برای اولین بار دولت برای انجام این کار (ورمونت اول بود). چهار نفر از 32 سنا جمهوری خواهان رای به نفع این لایحه پس آقای بلومبرگ overstating چیز حمایت در میان حزب.

آقای بلومبرگ نیز مفرد نیروی در تلاش برای قانونی کردن ازدواج همجنس بازان. رژیم صهیونیستی. Andrew M. Cuomo, حزب دموکرات و فعالان حقوق همجنسگرایان نقش زیادی.

این بار در گزارش سال 2011 که “آقای کومو ساخته شده ازدواج همجنسگرایان یکی از اولویت های اصلی در سال مستقر شده و خود را بالا aide برای هماهنگ کردن تلاش های یک و نیم دوجین محلی گی-حقوق سازمان های که از اختلافات و بهم ریختگی در قسمت متهم شده است که شکست دو سال پیش است.”

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای Steyer گفت:

“من اعتقاد دارم که من تنها فرد در این مرحله که معتقد است در ایران برای بردگی است.”

نادرست است. خانم وارن همچنین از پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار, هر چند او نمی شده است خاص در مورد آنچه که فرم آن غرامت را باید و یا اینکه آیا آنها باید شامل پرداخت های مستقیم از دولت است.

هر دو خانم وارن و سناتور برنی ساندرز حمایت از لایحه معرفی شده توسط سناتور کوری بوکر که کاهش یافته است را از ریاست جمهوری به بررسی این موضوع از دولت غرامت و آقای ساندرز گفته او ثبت نام در این لایحه باید آن را به میز خود را. اما او تا به صراحت حمایت غرامت.

چه حقایق عبارتند از:

آنچه آقای بایدن گفت:

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی بیل و می خواستم یک دوره انتظار 12 ساعت.”

این درست است. آقای ساندرز رای دادند در برابر بردی لایحه که موظف 5 روز دوره انتظار برای خرید تفنگ پنج بار به عنوان کنگره در نظر گرفته نسخه های مختلف. آقای ساندرز آیا رای برای اصلاح این لایحه که تحمیل یک لحظه پس زمینه سیستم را چک کنید اما این تکنولوژی وجود نداشت در آن زمان است.

اما به طور کلی آقای ساندرز مخلوط ضبط اسلحه و او اذعان کرده است که موضع خود را در اسلحه تکامل یافته است گفت: در مارس بحث که “جهان تغییر کرده است و نظر من را تغییر داده اند.” از سال 1992 او را دریافت نمرات اعم از C به F از انجمن ملی تفنگ و یک F در تازه ترین مجدد انتخابات در سال 2018 است.

او همچنین رای دادند در مقابل بودجه برای تفنگ پژوهش (هر چند او پس از معکوس موقعیت خود را) برای افزایش بار اثبات به تعقیب lawbreaking نمایندگی مجاز و فروش اسلحه و اجازه می دهد سلاح های گرم در تصادف مرگبار قطار و در پارک های ملی است.

اما آقای ساندرز نیز برآورده تعهد خود را به رای دادن به نفع منع سلاح های حمله. او همچنین رای به تنظیم ظرفیت بالا و مجلات و گسترش چک پس زمینه منع فروش سلاح گرم به مردم در دولت تروریستی فهرست پیگیریهای.

آقای ساندرز انجام رای گیری دو بار به منع پرونده های حقوقی در برابر سلاح گرم تولید کنندگان برای ارتکاب جرم با یک تفنگ را در سال 2003 است. او پس از معکوس موقعیت خود و بانیان قانون در سال 2017 و 2019 به لغو قوانین که سپر, gunmakers از مسئولیت.

چه حقایق عبارتند از:

چه خانم وارن گفت:

“که با بودجه لیندزی گراهام مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد زمان گذشته است ؟ آن شهردار بلومبرگ. و این نه تنها جناح راست سناتور که شهردار بلومبرگ بودجه.”

او افزود: “در سال 2012 او مدال دیگر در تلاش برای دفاع از دیگر سناتور جمهوری خواه در برابر یک رقیب. که من بود. آن کار نمی کند اما او تلاش سخت است.”

این است که عمدتا درست است. سوابق فدرال نشان می دهد که آقای بلومبرگ کمک کرده $86 میلیون برای عمل سیاسی کمیته از سال 2012. اما در حدود 17 میلیون دلار رفت به دموکرات ها. آقای بلومبرگ پشتیبانی خاص از نامزدهای جمهوریخواه از جمله سناتور پت Toomey پنسیلوانیا که پشتیبانی گسترده چک پس زمینه در خرید تفنگ یک اولویت آقای بلومبرگ است. او همچنین به 250.000 دلار در سال 2014 به کمیته حمایت از سناتور گراهام.

در سال 2012 آقای بلومبرگ حمایت سناتور اسکات براون جمهوری خواه از ایالت ماساچوست در از دست دادن خود را علیه خانم وارن. آقای بلومبرگ گفت: در آن زمان که او حمایت شد و در نتیجه آقای براون حمایت از یک تفنگ-کنترل و اندازه گیری.

علاوه بر این آقای بلومبرگ قرار داده و 100 میلیون دلار به 24 دموکراتیک مبارزات انتخاباتی مجلس نمایندگان در سال 2018 و 21 از آن دسته از داوطلبان موفق شد کمک به تلنگر خانه به کنترل دموکراتیک.

او در طول 12 سال به عنوان شهردار نیویورک, آقای بلومبرگ اولیه مالی حامی اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنا دولت. او به طور خاص پشتیبانی وعده داده شده در سال 2011 به هر جمهوریخواه دولت سناتور که رای برای برابری ازدواج. این قانون به تصویب رسید هر چند آقای بلومبرگ حمایت بود نه تنها عامل.

چه حقایق عبارتند از:

چه خانم وارن گفت:

“من حفر من جنگیدند بانک های بزرگ من ساخته شده این ائتلاف و من برنده شد.”

عمدتا درست است. خانم وارن پس از یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد تحت فشار قرار دادند برای ایجاد مصرف کننده حمایت مالی دفتر آژانس فدرال ایجاد شده توسط کنگره در سال 2010 به عنوان بخشی از Dodd-Frank اصلاحات وال استریت و حمایت از مصرف کننده عمل می کنند. رئیس جمهور, باراک اوباما, به نام سازمان “الیزابت ایده” و او را مورد تحسین “محض نیروی اراده و هوش و ته خوبی از انرژی است.”

که گفت: آقای ساندرز دارای یک سابقه طولانی از دفاع برای تعمیرات اساسی از وال استریت مقررات و برای شکستن بانک های بزرگ — یک موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی خود در برابر هیلاری کلینتون برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016.

آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد:

آنچه آقای Buttigieg گفت:

“در چارلستون به تنهایی فقط در چارلستون بیش از 2000 نفر به کمک من مبارزه است. این بدان معناست که دلار که آمده اند به کمپین من فقط از چارلستون است بیش از این دلار است که از این 50 نفر که شما ذکر شده است.”

مجله فوربس نام 40 میلیاردرهای که کمک کرده اند تا در مجموع بیش از $113,000 به آقای Buttigieg انتخاباتی از دسامبر 2019. آقای Buttigieg شهردار سابق تا به یک نقطه که در مبارزات انتخاباتی خود است که عمدتا یا حتی تا حد زیادی تامین می شود میلیاردرهای. با توجه به کمپین مالی فدراسیون فوتبال در باز کردن اسرار آقای Buttigieg مطرح شده بیش از $35.8 میلیون نفر از افرادی که کمک کرده اند کمتر از 200 دلار و یکی دیگر از $46.6 میلیون دلار از کمک های مالی.

معلوم نیست اگر خاص خود را ادعا می کنند در مقایسه با فردی اهدا کنندگان در چارلستون به میلیاردر اهداکنندگان دقیق است. به گفته وزارت امور خارجه کارولینای جنوبی, روزنامه, آقای Buttigieg مطرح $74,000 از 117 اهدا کنندگان در چارلستون و $271,202 از تمام اهدا کنندگان در کارولینای جنوبی است. آقای Buttigieg متوسط اهدا شد $34 در سه ماهه چهارم سال گذشته با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. که حدود 68,000 برای 2000 نفر با فرض متوسط نگه می دارد برای کارولینای جنوبی است. آقای Buttigieg انتخاباتی دریافت کمک های مالی از 741,000 مردم پشت تنها به آقای ساندرز (1.4 میلیون دلار) و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست (892,000).

واقعیت چک و explainers توسط لیندا کیو, شریل, گی استولبرگ مارگوت سانگر-Katz, جیم Tankersley و جیم Dwyer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im