واقعیت جاری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus همه گیر

در مواجهه با انتقاد شدید از دست زدن به او از coronavirus همه گیر سرسختانه نرخ بالایی از عفونت های جدید در سراسر کشور و سوالات در مورد اینکه آیا او فشار بیش از حد به زودی به اقتصاد رفتن دوباره رئیس جمهور تهمت به حل و فصل را به یک پیام روال: منحرف رد و به حداقل رساندن.

مواجه با پیش بینی ها نشان می دهد که تعداد موارد و مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است mischaracterized چگونه مدل کار می کنند.

با متحده و بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی گفت: تست باقی مانده ناکافی او مقابله با غلط و گمراه کننده در مقایسه به کشورهای دیگر است.

و هنگامی که خواست به آشتی شکاف بین خود را زودتر آفتابی پیش بینی های چند مرگ و میر و وضعیت فعلی او استفاده کرده است اظهارات نادرست به سرزنش دیگران و ادامه داد: برای بازنویسی تاریخ خود را پاسخ.

در اینجا به بررسی برخی از این رییس جمهور ادعا می کند.

آنچه آقای ترامپ گفت:

“ما در حال کمک به کشورهای دیگر که از جان گذشته برای آنها. به همین ترتیب پس از داشتن شده است در سمت چپ ما در حال حاضر انجام تست بیشتر از همه کشورهای دیگر ترکیب شده و با برتر آزمون.”
— در توییتر در روز چهارشنبه

نادرست است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و تاب قبلا گمراه کننده صحبت کردن نقطه به نقطه کاملا نادرست یکی.

او به طور منظم منادی تعداد کل آزمایش های انجام شده در ایالات متحده به عنوان بالاترین از هر کشور در جهان است. که مشخصات فنی دقیق هر چند بر اساس سرانه ایالات متحده هنوز نشدم دیگران است.

اما آزمایش در ایالات متحده نمی گرفتگی بقیه جهان ترکیب شده است.

ایالات متحده در حال انجام بیش از 7.7 میلیون آزمون روز چهارشنبه با توجه به Covid پیگیری پروژه. در مقایسه با تنها سه کشور همراه — روسیه و آلمان و ایتالیا — تا به حال انجام شده بیش از 9.7 میلیون آزمون با توجه به جهان ما در اطلاعات و Worldometers.

ترکیب 82 کشورها نظارت توسط جهان ما در داده ها تا به حال انجام شده حداقل 28.1 میلیون آزمون در حالی که 183 کشور اندازه گیری شده توسط Worldometers انجام شده در مورد 33.7 میلیون آزمون.

آنچه آقای ترامپ گفت:

“فراموش نکنید کمد لخت بود. دیگر دولت های گذشته, دولت, سمت چپ ما هیچ چیز نیست. ما نمی باید هواکش. ما نمی باید تجهیزات پزشکی. ما نمی باید تست. آزمون ها شکسته شد. شما را دیدم که. ما تا به حال شکسته شد.”
— در مصاحبه با ABC News در روز سه شنبه

نادرست است. استراتژیک ملی ذخایر دولت فدرال را مخزن دارو و محصولات دارویی موجود بیش از 7 میلیارد دلار ارزش از منابع زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • اقتصاد ایالات متحده ریختن 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تست خواهد شد در روز بعد از یک نوکر داشت ویروس.
  • کالیفرنیا می خواستم به گسترش رایگان وعده های غذایی مدرسه به پدر و مادر و سرپرستان. دولت فدرال گفت: هیچ.

یک آرشیو صفحه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سایت از دسامبر 2016 تخمین زده می شود که ذخایر بود به ارزش بیش از 7 میلیارد دلار و شامل هواکش و همچنین به عنوان آنتی بیوتیک و شیمی درمانی, antitoxins, واکسن, داروهای ضد ویروسی تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر تجهیزات پزشکی. پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان های تخمین باقی مانده بیش از 7 میلیارد دلار, با توجه به ماه ژوئن 2017 دولت مختصر.

در حالی که C. D. C. نمی کند افشای جزئیات خاص در مورد مطالب و یا محل ذخیره آن را ارائه کرده است برخی نگاه اجمالی به راز انبارها که در آن لوازم stashed. خبرنگار NPR تور یک محل در ژوئن 2016 و توضیح داد که چگونه “قفسه بسته بندی شده با مسائل پایه خیلی بلند که به دنبال کار باعث سرگیجه” و “ردیف بر ردیف هواکش است که می تواند نگه داشتن بیمار یا مجروح مردم تنفس.”

رئیس جمهور شکایت در مورد وارث “شکسته آزمون” مزخرف به عنوان رمان coronavirus کشف شد در اواخر سال 2019 بیش از دو سال پس از سلف خود به سمت چپ ، مغلوب ساختن پیشی جستن دولت botched توسعه خود را تست ترک ایالات متحده در ابتدا نابینا به ویروس را گسترش و در پشت کشورهای دیگر.

آن است که معقول و منطقی به استدلال می کنند که دولت های قبلی موفق به ترک آقای ترامپ با ذخایر به اندازه کافی بزرگ برای رسیدگی به مقیاس زمان همه گیر — تایمز گزارش کرده است, برای مثال, بر یک متوقف تلاش دولت برای تهیه بیشتر هواکش تحت دولت های قبلی. اما این رئیس جمهور است که به وضوح اشتباه است که ذخایر موجود “هیچ چیز” در همه.

آنچه آقای ترامپ گفت:

“این مدل که شما ذکر در حال صحبت کردن در مورد بدون کاهش.”
در ABC مصاحبه

نادرست است. آقای ترامپ با اشاره به دو بینی علنی این هفته که پیش بینی افزایش مرگ و عوارض. هر دو در میان استراتژی های کاهش.

یکی تولید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال به دست آمده و با زمان های تخمین زده شده در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز ماه ژوئن تا از 25000 نفر در روز در حال حاضر.

این دانشگاه تاکید کرد در بیانیه ای که به تجزیه و تحلیل شد “اولیه” است و نه به پایان رسید و شامل شرایطی که در آن اجتماعی-فاصله اقدامات قبل از موعد مقرر آرام است. برخی از فرض سیاست هستند یا بسیار یا نسبتا موثر و تبدیل شدن به “نصف موثر رفتن به جلو به عنوان اقدامات کنونی منقضی” اپیدمیولوژی که در تولید برآورد گفت: در مصاحبه با NPR.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن نیز به روز شده پیش بینی خود را به برآورد حدود 135,000 مرگ و میر در ماه اوت. این مدل همچنین حساب های اجتماعی-دورى سیاست.

“مدل ما در حال حاضر فرض بر این است که حکم است که در حال حاضر هنوز هم در جای خود و نه برنامه ریزی شده بود و آرام را در محل اقامت از طریق حداقل 4 اوت” موسسه نوشت. “برای مکان های که در آن فاصله سیاست شده اند کاسته و یا حذف برنامه های برقرار شده است برای اسایش خود ما استفاده می شود کسانی که تاریخ برای پیش بینی است.”

آنچه آقای ترامپ گفت:

Bret Baier, Fox News میزبان: “شما آیا صحبت های زیادی در مورد هیدروکسی کلروکین در حالی که برای.”
آقای ترامپ: “من انجام می دهم. و من هنوز هم دارم.”
آقای Baier: “وجود دارد و برخی از مطالعات که در آمد که مورد سوال قلبی کراوات اما شما را متوقف صحبت کردن در مورد آن.”
آقای ترامپ: “یک مطالعه. یک مطالعه. اما مطالعات که بیرون آمد که بگویم آن را بسیار خوب بیش از حد.”
— در شهر-سالن-سبک رویداد عصر روز یکشنبه

این گمراه کننده است. صدها نفر از مطالعات در آثار بر اثر کلروکين و هیدروکسی کلروکین دو مالاریا مواد مخدر آقای ترامپ ترویج برای درمان coronavirus اما این زمان بدن از تحقیقات محدود است و کافی نیست. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر ممکن است موثر با سنگین هشدارهای و سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است که مواد مخدر “می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب.”

یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته هفت تن از تکمیل مطالعات بالینی و پنج در چین و دو در فرانسه یافت می شود که پنج نشان داد نتایج مطلوب برای بیماران با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در حالی که دو نشان داد هیچ تغییر دهید. اما بررسی اشاره کرد که تمام هفت محاکمه “انجام درجات مختلفی از تعصب و فقیر مطالعه طراحی شده است.” (برای مثال اندازه نمونه بودند بیش از حد کوچک به صورت قابل اعتماد و یا تصادفی از افراد ناکافی است.) به این نتیجه رسیدند که داده شد کافی برای پشتیبانی با استفاده از دو آنتی ویروسها به عنوان درمان.

این بررسی شامل نمی شود دو برجسته مطالعات انجام شده در برزیل و یکی در انجام امور جانبازان بیماران به دلیل اول تکمیل نشده بود و دیگر نمی شد یک کارآزمایی بالینی است. برزیل مطالعه متوقف شد چرا که بیماران توسعه نامنظم ضربان قلب.

آنچه آقای ترامپ گفت:

“من بسته کشور ما به چین است. نانسی پلوسی بود یک ماه بعد گفت: “آن را به تصویب.’ همه — حتی تونی Fauci بود گفت: “آن را به تصویب نمی شود یک معامله بزرگ است.'”
— در فاکس نیوز رویداد

نادرست است. در پایان ژانویه آقای ترامپ محروم ترین شهروندان خارجی از ورود به ایالات متحده اگر آنها تا به حال به تازگی به چین سفر. یک ماه بعد Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شد و بارها و بارها گفت که مقیاس از شیوع امر بستگی دارد کاهش در حالی که سخنران نانسی پلوسی نظرات در coronavirus شد تا حد زیادی محدود به انتقاد از آقای تهمت پاسخ به جای پیش بینی در مورد آن گسترش یافته است.

در یک مصاحبه با CBS در اواسط ماه فوریه دکتر Fauci تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان انتقال از فرد به فرد در چندین کشور در سراسر جهان است و گفت: “قطعا آن را در آستانه است که اتفاق می افتد منطقی به زودی مگر اینکه مهار موفق تر است که آن را در حال حاضر است.”

دو هفته بعد دکتر Fauci به نظر می رسد در “امروز” نشان می دهد که در آن از او پرسیده شد که آیا آمریکایی ها نیاز به تغییر عادات خود را.

“نه. در حال حاضر در این لحظه وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز. در حال حاضر خطر است هنوز هم کم است اما این تغییر می تواند” او پاسخ داد. “این می تواند یک عمده شیوع. من امیدوارم که نه. یا آن را می تواند چیزی است که به خوبی کنترل شده است.”

بعد از آن روز دکتر Fauci گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که خطر ابتلا به ویروس “کم” در سراسر کشور اما او افزود: “هنگامی که ما می گویند که ما می خواهم به تاکید است که این وضعیت در حال تحول.”

خانم پلوسی خطاب شیوع بیماری در یک کنفرانس خبری در اواخر فوریه و به نام برگ برنده دولت پاسخ “مات و اغلب پر هرج و مرج.” او همچنین در صحبت های قبلی سفر به سان فرانسیسکو چینی و گفت: “ما می خواهیم به طور کامل آماده شده اما نه وحشت یا ترس از چه چیزی اتفاق می افتد.” او به نظر نمی در مسیر این بیماری است.

آقای ترامپ ممکن است مخلوط کردن نظرات خود را با خود. در ماه فوریه گفت: این ویروس می تواند “ناپدید” گرچه او اضافه کرد که “هیچ کس واقعا نمی داند” و این موارد بودند “پایین رفتن نیست.”

کنجکاو در مورد صحت یک ادعا ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im