پس به طور موثر تامین نامزدی حزب دموکرات در ماه آوریل معاون رئیس جمهور سابق آمده است. متمرکز شده خود را پایین مشخصات مبارزات انتخاباتی در چکش جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. ما گرد تا برخی از نادرست ادعا می کند در اظهارات اخیر خود.

آنچه آقای بایدن گفت:

“وجود دارد یک مطالعه از دانشگاه کلمبیا و مرکز کنترل بیماری وجود دارد. آنها با اشاره به این که اگر او تا به حال به گوش من و دیگران و عمل فقط یک هفته زودتر برای مقابله با این ویروس وجود دارد می تواند 36,000 کمتر مردم مرده است.”
— در مصاحبه ای در ماه مه در برنامه رادیویی “The Breakfast Club”

این گمراه کننده است. یک مطالعه توسط بیماری های عفونی افسران در دانشگاه کلمبیا را پیدا کنید که در مورد 36,000 مرگ و میر مانع شده اند می تواند از طریق اوایل ماه مه تا به حال اجتماعی فاصله اقدامات تصویب شده است 8 مارس به جای در اواسط ماه مارس. اما هیچ سابقه ای از آقای بایدن خواستار تصویب آن اقدامات قبل از 8 مارس و نه آقای ترامپ قدرت برای وادار کردن خود در سراسر کشور اجرای.

این مطالعه برآورد اثرات ترکیبی از تمام شیوه های مداخله از جمله ماسک پوشیدن, سفر, محدودیت های کسب و کار و تعطیلی مدرسه و سرپناه در محل سفارشات به عنوان “آنها varyingly اعمال و انطباق با گذشت زمان در یک شهرستان-توسط-شهرستان بر اساس” گفت: Jeffrey شمن استاد علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کلمبیا و نویسنده مطالعه است.

آقای بایدن یک نقطه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دور از ترویج اجتماعی فاصله اقدامات و یا مستندات بود و بازی کردن به شدت از این ویروس در اوایل ماه مارس. اما در حالی که ریاست جمهوری منبر ممکن است انگیزه فرمانداران و شهرداران به عمل سریعتر آقای ترامپ فاقد قدرت برای اعمال و اجرای قرنطینه و جداسازی اقدامات در ایالات و شهرستانها. (در اوایل تا اواسط ماه فوریه مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال صحبت از نیاز به کاهش گسترش از طریق اجتماعی فاصله و “nonpharmaceutical مداخلات در سطح جامعه.”)

آقای بایدن هشدار داده بود در یک op-ed در اواخر ماه ژانویه که شماره پرونده بود به احتمال زیاد به رشد. او همچنین با انتقاد آقای تهمت قبلی طرح را به قطع کمک های مالی به سازمان های سلامت و ترویج همکاری های بین المللی و قول داد به “رعایت علم” و “مهار تخصص.” او ساخته شده مشابه امتیاز در مصاحبه های تاون هال حوادث و بحث در فوریه اما او نشان می دهد قفل کردن شهرستانها و یا محدود کردن گردهمایی های اجتماعی. یک کمپین سخنگوی استدلال کرد که آقای بایدن را به اصرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به “اجازه دهید کارشناسان صحبت می کنند” شامل مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله.

آن را تا مارس 12, زمانی که آقای بایدن انتخاباتی منتشر شد طرح خود را برای مبارزه با کروناویروس که او خواست C. D. C. به ارائه وضوح بیشتر در صدور راهنمایی در اجتماعی فاصله.

که یک روز پس از آقای ترامپ خطاب به ملت وعده داده شده و دستورالعمل در “تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و کاهش همایش بزرگ” که در ماه مارس منتشر شد 16.

آنچه آقای بایدن گفت:

“چهل درصد از پولی که قرار بود برای رفتن به کسب و کارهای کوچک نمی تواند به کسب و کارهای کوچک. آن رفت و به کسب و کارهای بزرگ.”
— در یک تاون هال رویداد در ماه ژوئن

این گمراه کننده است. آقای بایدن با اشاره به چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد.

داده ها از طریق 20 ژوئن نشان داد که برنامه امداد به حال مورد تایید بیش از 4.6 میلیون وام جمعا به 514.9 میلیارد دلار است. از کسانی که وام های بیش از 1 میلیون دلار به نمایندگی 35.1 درصد از بودجه و 1.7 درصد از این تعداد وام. اما اندازه وام به طور مستقیم مرتبط به کسب و کار اندازه.

در حالی که اصطلاح “کسب و کار کوچک” ممکن است التماس کردن به تصاویر به صورت محلی اجرا mom-and-pop, فروشگاه, دولت به طور کلی تعریف از این واژه به عنوان شرکت های با کمتر از 500 کارمند هر چند که می تواند در صنایع به طور متوسط سالانه رسید و تعداد کارکنان.

شرکت هایی که با این تعریف و همچنین برخی از سازمان های غیر انتفاعی و برخی از مواد غذایی بزرگتر و محل اقامت های کسب و کار هستند و همه واجد شرایط برای چک حفاظت از برنامه. به این دلیل گسترده معیارهای واجد شرایط بودن برخی از قیمت بالا شرکت های حقوقی, لابی شرکت های خصوصی, مدارس, هتل های لوکس و رستوران های زنجیره ای واجد شرایط و در زمان میلیون ها دلار در وام.

اما از ده ها هزار نفر از شرکت هایی که دریافت بیش از 1 میلیون دلار در وام بسیاری از آنها به احتمال زیاد به پایبندی به محاوره درک درستی از “کسب و کار کوچک” مانند یک محلی و صنعت آبجوسازی در فیلادلفیا یک artisanal کابوی بوت شرکت در ال پاسو یک کتابفروشی مستقل در سان فرانسیسکو و یک خانواده متعلق به نسل سوم گلفروش در بوستون.

داده های نظر سنجی همچنین تایید این پیشنهاد که کسب و کارهای کوچک شده بود و شلوغ کردن با آنهایی که بزرگ: حدود سه چهارم از کسب و کارهای کوچک تا به حال درخواست کمک از برنامه اعطای وام و مورد 72.4 درصد دریافت کمک های مالی از طریق ژوئن 27. هنگامی که برنامه برای اولین بار تمام شده و قبل از آن تمدید شد در 30 ژوئن آن را به حال بیش از $130 میلیارد دلار هنوز هم در خزانه خود را.

آنچه آقای بایدن گفت:

“بدون یک برنامه ریزی و هدایت از دولت فدرال است که دولت و رهبران محلی می توانید استفاده کنید برای اطلاع بازگشایی مجدد برنامه این است برای رفتن به ادامه بدتر از این امر بوده است در غیر این صورت.”
— در سخنان خود در ماه جولای

این اغراق آمیز است. اگر آنها nonbinding و انتقاد از سوی برخی به عنوان مبهم کاخ سفید را انتشار دستورالعمل در اواسط ماه مارس در مورد “باز کردن آمریکا دوباره.”

دستورالعمل توصیه می شود در مناطق و کشورهای معیارهای خاص — از جمله “سیر نزولی” از موارد و یا مثبت نرخ به 14 روز افزایش تست و تماس با ردیابی ظرفیت و توانایی”به طور مستقل تامین” تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی — قبل از حرکت از طریق سه مرحله از بازگشایی.

از 30 متحده که در حال برنامه ریزی برای شروع بازگشایی در اوایل ممکن است بسیاری تا به حال موفق به ملاقات با این دستورالعمل ها.

این بایدن کمپین همچنین با اشاره به گزارش در ماه مه از آسوشیتد پرس گفت که برگ برنده دولت تا به حال سرکوب دقیق بازگشایی راهنمایی از C. D. C., اما که هدایت تجدید نظر شد و در نهایت منتشر شد و بعد از آن ماه است.

آقای بایدن مناسب است که پیام در مورد دستورالعمل است ، مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید بر اهمیت رهنمودهای اما همچنین اشاره کرد در هفته های اخیر حتی به عنوان ویروس موارد شده اند موجی که بازگشایی برنامه و جدول زمانی بودند تا به متحده است. آقای ترامپ خود را به طور فعال تشویق متحده برای باز کردن در وجود دستورالعمل.

آنچه آقای بایدن گفت:

“N. A. A. C. P. تایید شده است و من هر بار که من اجرا کردم. منظور من بیا یک نگاهی به سابقه بوده است.”
— در ماه مه مصاحبه در “باشگاه صبحانه”

نادرست است. به عنوان یک مالیات معاف غیر انتفاعی انجمن ملی برای پیشرفت رنگین نمی تواند و “را تایید نکرده و سیاسی نامزدها در هر سطح” رئیس جمهور و رئیس اجرایی این سازمان در بیانیه ای گفت.

آقای بایدن بود imprecisely با اشاره به این تا حد زیادی علائم بالا دریافت کرد از N. A. A. C. P. در آن رای دهندگان اطلاعات راهنما در طول زندگی خود اعم از 60 درصد در سال 1995 تا 1996 به 100 درصد در سه کنگره نظر.

آقای بایدن بعد اذعان کرد که ادعای خود را یک “اشتباه” و گفت که او “حمایت قاطع از آفریقایی-آمریکایی جامعه من کار تمام است.”

بر اساس پراکنده در مراکز داده در سراسر آقای بایدن طولانی انتخابات تاریخ خود ادعای “حمایت قاطع” از رای دهندگان به طور کلی درست است. به ویلمینگتون اخبار مجله گزارش داد که آقای بایدن برنده 65 درصد از رای دهندگان در سال 1972 اولین سنا نژاد. رای گیری در مارس سال 1984 قبل از پیشنهاد انتخاب مجدد خود را نیز به او نشان داد که منجر حریف خود را در میان رای دهندگان سیاه. بیش از 80 درصد از رای دهندگان حمایت آقای بایدن در سال 1990 و 1996 و بیش از 97 درصد در آخرین سنا مسابقه در سال 2008 با توجه به خروج از مراکز رای دهی داده های ارائه شده توسط Roper مرکز پژوهش افکار عمومی. سیاه و سفید اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی طراحی شده او را به یک پیروزی بسیار مهم این سال در مسیر به تامین نامزدی ریاست جمهوری.

آنچه آقای بایدن گفت:

“من در برابر کیستون از آغاز است.”
— در آوریل مصاحبه با CNBC

این اغراق آمیز است. آیا آقای بایدن خصوصی مخالف Keystone XL pipeline در پروژه “از آغاز” او به ندرت در مورد آن صحبت کرد علنا به عنوان معاون رئیس جمهور و واقعا سهم از یک موقعیت.

این خط لوله که به حمل نفت خام از کانادا را به نبراسکا برای اولین بار ارائه شده در تابستان سال 2008 و جذب مخالفت شدید از گروه های زیست محیطی و دیگران در دولت اوباما.

اولین پیشنهاد برای خط لوله رد شد توسط رئیس جمهور باراک اوباما در ژانویه 2012 استدلال که مهلت تعیین شده توسط کنگره را ترک نمی کند دولت او زمان برای انجام کامل ارزیابی زیست محیطی. آقای اوباما گفت که این تصمیم را “نه یک قضاوت در محاسن از خط لوله” و در سمت چپ درب باز برای یک برنامه تجدید نظر شده.

آقای بایدن در پاسخ به یک سوال در مورد کیستون در توییتر که ماه گفت: مجوز می تواند “احتمالا” بازبینی شود اما این امر “نیاز به مطالعه کامل.”

در ماه مارس آن سال آقای اوباما ابراز حمایت از بخش جنوبی این خط لوله کی استون از خلیج مکزیک به کوشینگ, Okla. یک ماه بعد آقای بایدن بود دوباره پرسید در یک مصاحبه در مورد اولیه رد کل خط لوله است.

“آن نرفته بود از طریق فرایند” او گفت:. “وجود دارد یک روند مطمئن شوید که می توان آن را سازگار با محیط زیست.”

یک سال بعد یک فعال محیط زیست نوشت: یک پست وبلاگ این ادعا که آقای بایدن گفته بود و او به مخالفت با خط لوله اما گفت: “من در اقلیت است.” معاون رئیس جمهور را کاهش یافته است به منظور بررسی حساب اما اشاره کرد که آقای بایدن به حال “ساخته شده نظرات خود را شناخته شده در مورد این موضوع و دیدگاه های خود را تغییر نکرده,” سیاسی گزارش شده است.

بن Casselman کمک گزارش.

کنجکاو در مورد صحت یک ادعا ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *