واقعیت را بررسی کنید: چگونه خشونت هستند پورتلند تظاهرات?

پرتلند سنگ. — دادستان کل William P. بر زور و اجبار در دفاع فدرال پاسخ به در حال اجرا تظاهرات در پورتلند در شنبه گفتن کمیته قضایی مجلس که تظاهرات خشونت آمیز تبدیل شده بود. فدرال و مداخله محکوم شده اند توسط دولت و مقامات شهرستان اما آقای Barr استدلال لازم بود برای جلوگیری از خشونت از گسترش به سایر شهرهای آمریکا است.

شبانه تظاهرات در پورتلند آغاز شد که در اواخر ماه مه به عنوان یک پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید را تبدیل به پس زمینه برای یک درگیری بین مقامات فدرال و رهبران محلی. آقای Barr و دیگر مقامات فدرال کشیده اند با توجه به خرابکاری و دیگر بی پروا رفتار در بخشی از معترضان در حالی که مسئولان شهرستان باید گفت که ماموران فدرال اعزام به دادگاه منطقه ای در مرکز شهر پورتلند بیش از قدرت خود را و آزار معترضان مسالمت آمیز.

وجود دارد در حال حاضر 114 فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند با توجه به تشکیل پرونده حقوقی از باراک اوباما کشیده شده از سازمان های مختلف از جمله گمرک و حفاظت مرزی و فدرال خدمات حفاظتی. حضور خود را به reinvigorated تنش بود که نشست مقامات محلی گفت. چند مسالمت آمیز معترضان شده اند به طور جدی زخمی از جمله یک نیروی دریایی کهنه که دست شکست بود توسط افسران و یک مرد بود که با ضربه یک پرتابه است که شکسته اش جمجمه.

“به من گفت: از آغاز این تظاهرات مسالمت آمیز در حال ربوده شده توسط یک هسته سخت از محرکین خشونت آمیز محرکین” آقای Barr گفت. “پلیس تلفات به مراتب بیش از هر چیزی در سمت های غیر نظامی.”

جمعیت شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز و شامل دانش آموزان دبیرستان نظامی جانبازان کردن وظیفه وکلا و خطوط مادرانی که خود را به “دیوار مادران است.”

آقای Barr اذعان کرد در پاسخ به پرسش از نمایندگان که بسیاری از معترضان باقی مانده بود صلح آمیز است. “شما باید تعداد زیادی از مردم که در اعتراض و نشان دادن” او گفت:. “خاص خشونت اپورتونيست که در اینجا به این جمعیت و شرکت در فعالیت های خشونت آمیز و ربودن آن است.”

اما او تاکید کرد که برخی از معترضان پرتاب سنگ و بطری آب و آتش بازی در فدرال افسران. دیگران درخشید لیزر در ماموران فدرال و در دوربین های امنیتی در اطراف ساختمان, در تلاش برای جلوگیری از خود را از نظر جمعیت است. چندین آتش سوزی شده اند در نزدیکی دادگاه که مقامات فدرال گفته اند که می تواند به ساختمان و آسیب عوامل داخل.

این شده است عمیقا مستند با عکس و فیلم و توسط نیویورک تایمز خبرنگاران بر روی زمین است.

آقای Barr همچنین ادعا کرد که معترضان استفاده کرده بودند اسلحه تیزر گلوله اسلحه و slingshots در برابر ماموران فدرال. این بار نمی تواند به طور مستقل تایید استفاده از این سلاح است.

به عنوان ماموران فدرال فراتر از دادگاه و به خیابان های پرتلند — که کارشناسان گفته اند که آنها ممکن است از اختیارات قانونی برای انجام این کار — عوامل نیز درگیر شده است در لغو کردند با معترضان که تلاش برای جلوگیری از دستگیری.

در جولای 22, دادگاه, پرونده, آمریکا, دفتر دادستان در اورگان گفت که 28 فدرال مأموران اجرای قانون شده بود مجروح در جریان تظاهرات در پورتلند.

“جدی ترین آسیب به یک افسر به تاریخ رخ داده است که یک معترض و دارای حق اعمال یک دو پوند پتک زده افسر سر و شانه هنگامی که افسر سعی در جلوگیری از تجمع اعتراضی از شکستن درب به هتفیلد دادگاه” تشکیل پرونده اعلام کرد. صدمات دیگر شامل “شکسته استخوان ها آسیب شنوایی و چشم آسیب های دررفتگی شانه, رگ به رگ شدن نژادها و contusions.”

وزارت امنیت داخلی گفت: در جلسات روزانه در مورد تظاهرات که عوامل سوخته بود توسط آتش بازی و یک “سود سوز آور ماده ای” که پرتاب شد بیش از یک حصار در اطراف دادگاه است.

حقوقی براده و گزارش های روزانه از وزارت امنیت داخلی را اشاره به یکی از آسیب های شرح داده شده توسط آقای Barr: که پرتابه اخراج از گلوله اسلحه “نفوذ مارشال به استخوان.” در جولای 23, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany اشاره یک حادثه مشابه. “یکی دیگر از عامل فدرال به ضرب گلوله کشته شد با یک گلوله تفنگ ترک یک زخم عمیق به استخوان” او گفت:. یک Department of Homeland Security سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد این آسیب است.

آقای Barr با تاکید بر آسیب های پایدار توسط فدرال افسران و گفت که آنها بیشتر کسانی که متحمل شده توسط معترضان.

وجود ندارد جامع شمارش از مجروح شدن معترضان اما حداقل پنج نفر ثبت دعاوی مدنی توصیف صدمات و به دنبال خسارت تا $950,000. آسیب های دیگر مانند کسانی که پایدار توسط نیروی دریایی, کهنه سرباز اسیر شده اند ،

گروه از پرستاران و پزشکان به تازگی به عضویت این تظاهرات ابراز اعتراض به خشونت از نیروهای فدرال. جیلیان ترنت اورژانس پرستار که پیوست اخیر مارس گفت که او تا به حال دیده می شود یک چشم انداز مثبت در بیماران با آسیب های ناشی از گلوله های لاستیکی و دیگر پلیس مهمات. “مردم در آینده با آرواره های خود را در حال سقوط کردن” او گفت:.

تحت بازجویی آقای Barr گفت که گاز اشک آور و خشونت نمی شد و پاسخ مناسب به معترضان مسالمت آمیز. در پاسخ به یک سوال در مورد استفاده از گاز اشک آور او گفت: “مشکل وقتی این چیزها گاهی اوقات رخ می دهد این است که آن را سخت برای جدا کردن مردم است.”

خشم بیش فدرال عوامل اقدامات در پورتلند تمدید سیاتل بیش از آخر هفته هنگامی که هزاران نفر از معترضان به خیابانها در روز شنبه علیه خشونت پلیس و استقرار ماموران فدرال به پورتلند.

برخی از معترضان روشن ساخت و ساز چند تریلر در آتش سوزی در یک جوانان بازداشتگاه شکست ویندوز از کسب و کار و با توجه به پلیس مجروح سیاتل افسران پلیس با دستگاه های انفجاری. اداره پلیس سیاتل منتشر شد بدن جزئی دوربین تصویری که نشان داد انفجار فوران در نزدیکی افسران و عکس از بریدگی و سوختگی رنج می برد توسط ماموران که آنها گفته بودند از مواد منفجره توسط معترضان.

ماموران در ضمن فرو برد و معترضان در اسپری فلفل با عجله به جمعیت زدم و مردم به زمین از جمله برخی از کسانی که در تلاش بودند برای کمک به یک زن که خون آلود شده بود توسط یک نارنجک فلش. یک ویدیو ارسال شده حاضر نشان داد ماموران سوار بر دوچرخه به یک گروه از معترضان سوق دادن آنها به زمین با دوچرخه خود را و دست های خود را.

پلیس گفت: 59 افسران زخمی شده است, از جمله یکی که در بیمارستان بستری شد. بسیاری از افسران مجروح شد و قادر به بازگشت به وظیفه.

کیت Conger گزارش از پرتلند سنگ., و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im