Facebook و توییتر رد پلوسی درخواست برای حذف ویرایش تهمت تصویریFacebook و توییتر حاضر مجلس نانسی پلوسی, درخواست برای حذف یک ویدیو ارسال شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گمراه کننده ویرایش به او نشان می دهد بارها و بارها پاره کردن یه کاغذ کپی خود را از دولت از آدرس اتحادیه در حالی که او تجلیل یک تاسکیگی Airman و دیگر شرکت کنندگان.

“مردم آمریکا می دانند که رئیس جمهور هیچ تردیدی در مورد دروغ گفتن به آنها را – اما این شرم آور است برای دیدن Twitter و Facebook, منابع خبری برای میلیون ها انجام همان” درو Hammill, پلوسی رئیس ستاد در توییتر. “آخرین جعلی تصویری از بلندگو پلوسی است که به عمد طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ به مردم آمریکا و هر روز که این سیستم عامل را رد و آن را یکی دیگر یادآوری است که آنها به مراقبت بیشتر در مورد سهامداران خود از منافع عمومی و منافع.”

پنج دقیقه ویدئو در سوال که ویژگی های کلمات “قدرتمند آمریکایی داستان به خرد کن پاره پاره توسط نانسی پلوسی” در بالا بود توییتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه. این ویدئو نشان می دهد پلوسی, پاره کردن یه کاغذ کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز آدرس, اما پاره است آمیخته با کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن در تمجید آفرین. در پلوسی پاره پاره تهمت سخنرانی پس از دولت از آدرس اتحادیه به پایان رسید.

رد خود را از Pelosi درخواست کرده است که موجب محکومیت می آید در میان اوج بحث بر سر تکنولوژی تیتان’ مسئولیت برای خنثی کردن گسترش سلاح های گمراه کننده – یا آشکار کاذب – اطلاعات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات کنگره خواسته اند تا این شرکت ها برای سرکوب اما برخی از محافظه کاران ادعا می کنند که چنین مداخله ای می تواند سکوت راست متمایل دیدگاه نیویورک تایمز گزارش داد.

توییتر به تازگی اعلام کرد که قانون جدید بیان کرد: “شما ممکن است فریب آمیزی به اشتراک گذاری مصنوعی و یا دستکاری رسانه ها هستند که به احتمال زیاد به علت آسیب برساند. علاوه بر این, ما ممکن است برچسب توییتهایی حاوی مصنوعی و دستکاری رسانه ها برای کمک به مردم در درک رسانه صحت و به ارائه اضافی زمینه” اما این اثر تا 5 مارس.

Facebook اعلام کرد در ماه ژانویه یک سیاست جدید محرومیت هوش مصنوعی-دستکاری “deepfake” ویدئوها اما این قانون تنها به اطلاعات تولید شده توسط هوش مصنوعی نه “کم عمق تقلبی” – گمراه کننده فیلم های ایجاد شده از طریق متعارف تکنیک های ویرایش.

اندی, سنگ, Facebook سخنگوی رد Hammill انتقاد پاسخ در توییتر: “ببخشید شما پیشنهاد رئیس جمهور را ندارد این سخنان و سخنران نمی rip سخنرانی؟”

Hammill پاسخ داد: “چه سیاره شما زندگی می کنند ؟ این است که فریب آمیزی تغییر داده است. آن را” در حالی که سنگ تصریح کرد که این پست را نقض نمی Facebook سیاست در دستکاری تصویری. Facebook گفت: در یک ایمیل یکشنبه که آن را ندارد, نظر, اما حفظ آن را نداشت نقض سیاست های خود.

لیندسی مک کالوم توییتر سخنگوی شنبه با اشاره به این پلت فرم را به زودی-به-راه اندازی سیاست در برچسب زدن به طور چشمگیری تغییر رسانه ها با توجه به نیویورک تایمز. توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در نیویورک تایمز تیم Murtaugh یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: “اگر Nancy Pelosi, ترس, تصاویر از پاره کردن گفتار شاید او نباید پاره پاره تا گفتار.” این کمپین همچنین گفت: این تصویری واضح بود تقلید مسخره امیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de