نمای در 1,400 ساختمان در نیویورک یک تهدید به پیاده

هشدار از شهر نیویورک ساختمان بازرس بود, بی پرده است. نمای ساختمان آپارتمان در برانکس بود فاسد شده و یک گوشه جدا شد. زمین بازی خارج از یک مرکز مراقبت روزانه در این ساختمان تا به حال به بلافاصله.

بود که در سال 2001. نوزده سال بعد از آن هنوز وجود دارد و سه پا شکاف در آجر نما و زمین بازی برای این مرکز 50 کودکان بین 2 و 4 ساله است و هنوز هم ندارند.

صاحب این ساختمان را نادیده گرفته است حداقل 19 نقض موفق به پرداخت $49,000 جریمه و نشان داده است تا برای هفت جلسات در شرایط خطرناک.

هنوز این شهر شده است قادر به زور مالک را به هر گونه تعمیرات.

به جای 150 پا کشش از داربست که پوشاند مقابل ساختمان قرار داده شده بود تا در سال 2011 برای محافظت از عابران و باقی می ماند وجود دارد امروز.

در سراسر شهر حدود 1400 ساختمان های پیچیده شده در چوب و فولاد پیاده رو میریزد نه برای ساخت و ساز اما از آنجا که خود نمای یک ایمنی جدی تهدید. سایت عمده مشکلات ساختاری از جمله خورده سنگ تراشی و شکسته terra cotta که می تواند سست و صدمه دیده است یا کشتن مردم بر روی زمین.

[آدرس 1400 ساختمان ها در پایان این مقاله است.]

بسیاری از خط ترین شهر به شدت قاچاق, پیاده رو, از, لوکس, محل سکونت برج در نزدیکی پارک مرکزی برای ساختمان های اداری در میدتاون منهتن.

دیگران مایل از منهتن جمع بر فقیر و نادیده گرفته شده در خیابان.

“هیچ کس می پردازد. هیچ کس چیزی در مورد آن گفت:” الکساندر پرز که در زندگی بعدی به برانکس روز مراقبت و که دو دختر با حضور در مرکز یک نیم مایل از استادیوم یانکی.

اعتبار…Roshni Khatri برای نیویورک تایمز
اعتبار…Roshni Khatri برای نیویورک تایمز

داربست در نیویورک اغلب باقی می ماند تا برای سال بدون هر گونه تعمیرات در حال انجام است.

با وجود دقیق ساختمان شهرستان, قوانین و یک رشته از مشخصات بالا حوادث از جمله مرگ یک زن تروریست terra cotta در ماه دسامبر یک معاینه توسط نیویورک تایمز در بر داشت که صاحبان ساختمان به طور معمول دست انداختن قوانین و اجرای اقدامات با هیچ واکنش.

بیش از دهه گذشته صاحبخانه را نادیده گرفته و بیش از 31 میلیون دلار جریمه بیش از ناامن نمای با توجه به تجزیه و تحلیل ، تعمیرات در ساختمان شده اند آهسته راه می رفت و یا شروع شده و نه در همه. در این دوره بیش از 6,000 ساختمانهای بالاتر از شش طبقه به بازرسی خود نمای و یا موفق به فایل یافته های خود را به عنوان مورد نیاز قانون است.

یک ساختمان گردشگاه منهتن گزارش به شهرستان در سال 2011 که نمای آن امن بود حتی اگر این سایت هرگز بازرسی. چهار سال بعد 2 سال با دختر کشته شد در حال سقوط terra cotta از ساختمان.

منتقدان تماس با جریمه بیش از حد کوچک و می گویند این شهر نیست و به شدت با استقرار این ابزار آن را برای تحمیل عواقب مالی مانند تهدید صاحبخانه اعتباری.

این شهر ساختمان بازرسان شارژ با اجرای قوانین می تواند جریمه 1000 $در سال برای گم نما بازرسی و 1000 $در هر ماه است که نا امن ساختمان می رود unrepaired.

قدرتمند ترین ابزار در زرادخانه خود را مانند اورژانس دستور به تخلیه هستند اعمال می شود تنها در موارد شدید.

مقامات شهرستان اذعان به کاستی ها اما گفت که آنها در حال حرکت به سرعت به گوشت گاو تا جریمه مجازات غفلت صاحبخانه از جمله شارژ آنها را با عنوان جرم جنایی در دادگاه و اضافه کردن بیشتر نما بازرسان.

“ما در حال گرفتن تهاجمی عمل” ملانی E. La Rocca ساختمان کمیسر گفت: “به طوری که صاحبان این را تعمیرات مورد نیاز به ساختمان های خود را به طوری که این سایبان می تواند در نظر گرفته شود.”

برخی از صاحبان ساختمان را حتی نمی شود این گام اساسی از قرار دادن پیاده رو میریزد یا توری منجر به عواقب مرگبار.

در آوریل شهرستان بازرسان گفته صاحب 729 هفتم خیابان 17-طبقه فقط در شمال میدان تایمز که terra cotta قطعه گم شده از آن نما و دستور داد مالک Himmel + Meringoff خواص به پرداخت $1,250 خوب و قرار دادن یک پیاده رو ریختن.

آن را نمی و هشت ماه بعد اریکا L. Tishman, 60, معمار کشته شد زمانی که او بود ضربه توسط سقوط قطعه.

یک پیاده رو ریختم نصب شد ساعت پس از خانم Tishman درگذشت و این شرکت برنامه ای برای حذف تمام تزئینی terra cotta. یک سخنگوی Himmel + Meringoff گفت: تعمیر شد و نه قبل از آن ساخته شده به دلیل شدت مارس نقض شده بود کاهش داد و توسط یک قاضی که مشخص است که نما بود نا امن است.

تعداد زیادی از معیوب نمای منعکس کننده در بخش, این شهر تلاش موفق به طور سیستماتیک ارزیابی وضعیت نمای ساختمان باعث مرگ یک بارنارد در اوایل 1980s از سقوط بتن. یازده شهرهای دیگر از جمله شیکاگو و سان فرانسیسکو را اتخاذ کرده اند مشابه نماي قوانین.

اما گسترش پیاده رو میریزد نشان می دهد که ضعف در اجرای.

[شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نقض حقوق بشر در شهر نیویورک با جستجو این بخش از ساختمان های سایت.]

در نیویورک سایبان در اطراف ساختمان های ناامن کشش در مجموع 81 کیلومتر — eyesores که مبهم طبقه اول کسب و کار جمع آوری زباله و با توجه به شهردار, بیل د Blasio, آیا “بزرگ برای مجرمان به عنوان یک محل برای پنهان کردن دارد.”

حتی یکی از بدنام ترین ساختمان های 12 طبقه آپارتمان برج در 601 غرب 115 خیابان متعلق به دانشگاه کلمبیا هنوز هم تا به حال مشکلات.

در سال 1979 فضل طلا, یک دانشجوی سال اول در بارنارد کشته شد سقوط 1-توسط-2-پا قطعه بتن از آن ساختمان. نزدیک به چهار دهه بعد از یک بازرسی در سال 2017 یافت که هنوز هم وجود دارد ترک خوردگی و فاسد شده آجر. یک پیاده رو ریختم نصب شد و دانشگاه پرداخت می شود $4,150 جریمه.

“وجود دارد هیچ حس فوریت و جریمه یک شوخی گفت:” خانم طلا, خواهر, لری طلا است که در تلاش برای امن تر ساختمان پس از او خواهر مرگ است.

یک سخنگوی دانشگاه کلمبیا گفت: نماي ثابت بود در ماه نوامبر و دانشگاه را بخواهید این شهرستان به ثبت نام در این تعمیرات پس از پیاده رو ریخته می تواند در نظر گرفته شود.

در علاوه بر این به سهل انگاری در اجرای بازرسان متهم شده اند و نه اقدام به سرعت به اندازه کافی برای بازرسی نمای زمانی که روشن وجود دارد هشدارهای. تحقیقات شهرستان پس از مرگ گرتا گرین 2 ساله کشته خارج گردشگاه منهتن گسله ساختمان گروه برای اقدام به یک نکته هشت ماه پیش از آن که نما به حال “ترسناک” crack که موجه گرفتن “کسی که بسیار سریع در این است.”

در ماه های اخیر, اما, ساختمان های اداره فشارهای خود را با هدف قرار دادن از غفلت صاحبان ساختمان.

در ماه اکتبر این گروه در زمینه بزه اتهام عدم در دادگاه جنایی در منهتن در برابر صاحبان از هفت ساختمان با پیاده رو میریزد بیش از یک دهه است که شامل کسانی که مورد استفاده برای ساخت و ساز و به محافظت از پوست در برابر نا امن نمای. حکم گناه می تواند به یک سال حبس و جریمه تا $25,000.

“پیاده رو میریزد هستند یک ابزار حیاتی برای حفاظت از مردم در برابر خطرات ناشی از سقوط باقی مانده گفت:” خانم La Rocca که منصوب کمیسر گذشته ممکن است. “آنها همچنین می تواند یک مزاحم که صاحبان ساختمان اجازه تعمیر کار رنج کشیده نگه داشتن خود را میریزد تا کنون بیش از لازم است.”

این بخش نیز اتهامات علیه مستاجران از جمله رئیس جمهور هیئت مدیره در 409 Edgecombe در منهتن بالا 13-داستان ساختمان که ریخته شده است تا برای 14 سال بیش از هر دیگر در شهرستان.

روز بعد مقامات ساختمانی گفت: این شهر که نمای ثابت خواهد بود.

در حال حاضر گروه در نظر دارد به اتهام های کیفری در برابر صاحبان تمام ساختمان ها با میریزد از سه سال یک لیست که شامل حدود 570 خواص با توجه به دو نفر آشنا با آژانس ، این سازمان است که دو برابر اندازه آن نماي تیم بازرسی به 22 عضو و به زودی تصویب به طور قابل توجهی بالاتر جریمه برای نمای شرایط.

در این روز پس از خانم Tishman کشته شد گروه نیز انجام شده تعجب بازرسی از حدود 1,330 ساختمان قبلا تلقی ناامن و متوجه شد که 220 از آنها تا به حال هیچ عابر پیاده حمایت.

“ساختمان کمیساریای نمی messing اطراف” سعید بن Kallos یک عضو شورای کسی که خواست این اداره به انجام مراتب بیشتر را در غفلت صاحبان ساختمان. “صرف نظر از این که صاحب ساختمان آنها را به نگه داشتن آن امن و شهرستان باید کمک کردن.”

هنوز پیاده رو میریزد باقی می ماند یک دید مشترک در سراسر شهرستان.

در برانکس پدر و مادر از کودکان در اواسط برانکس بازتوانی جامع قلبی در اوایل دوران کودکی مرکز طبقه اول مراقبت از در ساختمان که در آن داربست شده است برای بیش از هشت سال گفت: آنها تا به حال گفته شده نماي ناامن بود و معتقد بود که ریخته بود وجود دارد برای ساخت و ساز.

در واقع بیش از 18 سال پس از یک بازرس ساختمان برای اولین بار اشاره کرد دیوار جدا در گوشه بیرونی ساختمان دیگری بازرس در Nov. 2019 ذکر شده همان مشکل طی یک بررسی. “قابل توجه عمودی ترک” بازرس نوشت: در استناد حمل $6,250 خوب است که پرداخت نشده است. جزئی تخلیه منظور منع دسترسی به زمین بازی ضبط شد به مراقبت از درب.

اولگا تولدو که تا به حال مشغول به کار در مراقبت روز برای 17 سال از جمله به عنوان مدیر گفت که او ترک در سال 2014 در بخشی به دلیل صاحبخانه امتناع به رفع اموال.

“شما می توانید چیزهای آینده و در حال سقوط بر روی زمین” خانم تولدو گفت.

والتر Puryear یک مدیر در اواسط برانکس شهروندان ارشد شورای, یک سازمان غیر انتفاعی که صاحب و عمل ساختمان سرزنش شهر معیوب نما.

ساختمان او گفت: “در یک شرایط بسیار خوب” زمانی که شهر به اموال به اواسط برانکس در سال 1993 به عنوان بخشی از شهردار سابق ادوارد I. کخ مقرون به صرفه-مسکن برنامه ریزی برای تبدیل شهرستان مالکیت به واحدهای مسکونی.

غیر انتفاعی می خواستم به رفع نماي آقای Puryear گفت: اما نمی توان آن را بدون کمک های مالی از شهرستان.

“آنها ما را به دادگاه مانند ما صاحبخانه که نمی خواهید برای انجام تعمیرات” آقای Puryear گفت. “شهر آگاه است که اما به جای در نظر گرفتن یک فعال تر ابتکار عمل را از ما چگونه می توانیم با هم کار کنند و این شهر به جای جریمه ما به طور مستمر.”

یک مقام رسمی در این شهر مسکن و حفظ بخش گفت: آن را به حال هیچ سوابق نشان می دهد که اواسط برانکس تا به حال به دنبال کمک.

دو روز پس از زمان شروع به پرسوجو در مورد ساختمان نماي اواسط برانکس استخدام یک شرکت پیمانکار برای شروع تعمیرات در برآورد هزینه از $659,000.

غیر انتفاعی آقای Puryear گفت که گرفتن وام برای کمک به پرداخت هزینه برای آن.

هر ساختمان با یک تخلف


یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز از شهر داده یافت که بیش از 1,400 ساختمان های بیرونی هستند که تهدیدی برای عبور و مرور.

[شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نقض حقوق بشر در شهر نیویورک توسط جستجو به این بخش از ساختمان های وب سایت است.]

Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>