اضافی 23 میلیون نفر می تواند چهره ساحلی جاری شدن سیل در عرض 30 سال حتی با انتشار کاهش مطالعه می گوید:این ترکیب اثرات انسانی ناشی از افزایش سطح دریا, طوفان موج و جزر و مد بالا می تواند در معرض اضافی 23 میلیون نفر به ساحلی جاری شدن سیل در 30 سال آینده حتی با نسبتا بلند پروازانه به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای یک مطالعه جهانی پیدا کرده است.

در مورد بدترین سناریو که در آن تولید گازهای گلخانه ای ادامه خواهد داد به افزایش است و هیچ تلاش ساخته شده است برای انطباق با افزایش سطح دریا, ساحلی دارایی به ارزش US$14.2 tn – حدود 20 درصد از تولید ناخالص جهانی – می تواند در معرض خطر پایان قرن.

افزایش سطح آب دریا ناشی از گرمایش جهانی است که گسترش اقیانوس ها و ذوب بر اساس زمین یخ می تواند به این معنی است که یکی-در-100-سال سیل اتفاق می افتد در حال حاضر تبدیل به یکی-در-10-سال سیل در پایان قرن. تا آنجا که 4 درصد از جمعیت جهان را می تواند تحت تاثیر جاری شدن سیل.

مطالعه منتشر شده در مجله علمی, گزارش شناسایی “کانون” مناطق در معرض خطر سیل گسترده.

جنوب شرقی چین, استرالیا, شرق بنگلادش و بنگال و گجرات در هند به خصوص در معرض خطر است. در ایالات متحده, North Carolina, ویرجینیا و مریلند نظر گرفته بودند بیشتر در معرض به عنوان شد و انگلستان از جنوب فرانسه و شمال آلمان است.

اما این مطالعه همچنین نشان می دهد که چگونه خطر آسیب از بالا آمدن سطح دریا و طوفان موج ادامه خواهد داد به افزایش است و حتی اگر تولید گازهای گلخانه ای نگهداری می شوند به یک سطح است که جهانی افزایش درجه حرارت به خوبی در زیر 2C تا پایان این قرن است.

این مطالعه جدید بر اساس یافته های منتشر شده توسط سازمان ملل متحد پنل بین دولتی تغییر آب و هوا در 2019 که پیش بینی شدید سطح دریا وقایع می تواند در نزدیکی وقوع سالانه در اواسط این قرن در بسیاری از سواحل.

پروفسور ایان جوان یک از نویسندگان این مطالعه در دانشگاه ملبورن گفت: “ما قطعا نیاز به ما کاهش گازهای گلخانه ای اما که نمی خواهد این مشکل را حل کند.

“این افزایش سطح دریا است که در حال حاضر پخته شده در – و حتی اگر ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای امروز از سطح دریا ادامه خواهد داد به افزایش است به این دلیل که یخچالهای طبیعی ادامه خواهد داد به ذوب برای صدها سال.”

با توجه به مطالعه در حدود 148 میلیون نفر در سراسر جهان در معرض جاری شدن سیل حوادث امروز است.

اگر انتشار گازهای گلخانه ای افزایش متوسط – معادل 1.8 C از گرم شدن کره زمین تا پایان قرن بیشتر از 54 میلیون نفر خواهد شد در معرض. اما اگر انتشار گازهای گلخانه ای مجاز به مارپیچی در مورد بدترین سناریو و سپس این تعداد افزایش به 77 میلیون نفر است.

در مورد US$10.2 tn ساحلی دارایی های در معرض ساحلی جاری شدن سیل در 2100 حتی با تولید گازهای گلخانه ای نگه داشته و در سطح متوسط با توجه به مطالعه است.

تمام ارقام مدل در این مطالعه فرض کنیم که هیچ تطبیقی اقدامات صورت گرفته برای نشان دادن فواید مصرف اقدام اولیه برای کاهش تاثیر جاری شدن سیل حوادث.

جوان گفت: “هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم از سطح دریا افزایش آنها فکر می کنم حدود 3 یا 4 میلی متر در هر سال اما زمانی که سیل رخ می دهد این اتفاق می افتد وقتی شما همچنین باید یک طوفان است.

“اتفاق می افتد که امروز ما را دیده اند که در سواحل ولز جنوبی جدید در هفته گذشته. افزایش سطح دریا تشدید قدر – و افزایش فرکانس از این سیل حوادث.

‘وجود دارد به طور قابل توجهی بزرگتر مناطق از زمین آب گرفتگی و که خواهد شد که اثرات اقتصادی قابل توجهی در زیرساخت ها است.

“حتی اگر ما کاهش گازهای گلخانه ای آن را ندارد ، ما باید برای انطباق با این – آن است که رفتن به اتفاق می افتد بنابراین ما باید نگاه یا سخت راه حل های مهندسی و یا اینکه ما در برنامه ریزی عقب نشینی و حرکت جمعیت و آن را فوق العاده دشوار است و یا وجود دارد مبتنی بر طبیعت ساحلی سیستم های دفاع.”

Ebru Kirezci سرب پژوهشگر همچنین از دانشگاه ملبورن گفت: “ما نیاز به انطباق با افزایش سطح دریا و آب و هوا را تغییر دهید.

“اقتباس تنها راه است و ما نیاز به اتخاذ برخی از استراتژی های کاهش ریسک مانند دیواره های دریا و سدها و توسعه پیش بینی و هشدار سیستم یا ساحلی و عقب نشینی که به معنی نقل مکان از جوامع ساحلی به مکان های امن تر.”

پروفسور جان, کلیسا, یک متخصص برجسته در افزایش سطح دریا در آب و هوا تغییر مرکز تحقیقات در دانشگاه نیو ساوت ولز بود که نه درگیر در این مطالعه گفت: این یافته ها با ارزش است.

او گفت: مطالعه آورده بود با هم عناصر مختلف به منظور برآورد اثرات شدید اما وجود دارد بیشتر کار انجام شود تا به درک بیشتری از اثرات تغییرات به شدت طوفان و امواج.

او گفت: همچنین به احتمال زیاد اثرات قابل توجهی همراه مصب و این مهم است به یاد داشته باشید که “افزایش سطح دریا متوقف نخواهد شد در 2100 تحت هر سناریویی”.

او گفت: “با بیشتر تولید گازهای گلخانه ای بالاتر [از سطح دریا] افزایش می یابد, با تعهدات متر از سطح دریا افزایش بیش از آمدن قرن ها با بالاتر حالات. این اثرات به 2100 ها مقدمه ای برای آینده است.”

در حالی که ساحلی سیل می تواند تاثیر 20% از تولید ناخالص جهانی در این, او گفت که بازتابی از جامعه ای که “عشق ساحل”.

“ما باید بیشتر ملاحظه و رو به جلو به دنبال برنامه ریزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>