اکسپلورر unearths عکس آمازون قبیله برقراری ارتباط با جهان خارج برای اولین بار


‘این بود که اگر ما بیگانگان از فضا’: اکسپلورر unearths عکس ها را در انبار خود را از لحظه ای او جدا شده قبیله در آمازون جنگل که هرگز ساخته شده در تماس با جهان خارج قبل از

  • دکتر جک چرخ 76, جرأت به اکوادور انبوه به عنوان یک 16 ساله با علاقه در انسان شناسی
  • او در سال 1972 و این زمانی است که او قابل توجه جلسه با یک قبیله از ‘برهنه, خنده دار قبیله رخ داده است
  • این tribespeople تا به حال هرگز دیده می شود فلزی یا کاغذی و آنها مجذوب یک جعبه کبریت
  • “ما متوجه ما انجام شد چیزی واقعا فوق العاده’ او گفت MailOnline سفر

تبلیغات

یک اکسپلورر کشف باور نکردنی مجموعه ای از عکس های او در زمان از یک جلسه او با جدا قبیله ای در اعماق جنگل های اکوادور – این رویداد که برای اولین بار از زمان آنها ساخته شده بود در تماس با جهان خارج است.

این تصاویر متعلق به دکتر جک چرخ 76 است که در اصل از جنوب کالیفرنیا. او گفت MailOnline سفر است که او را کشف تصاویر بر روی فیلم اسلاید در حالی که الک را از طریق وسایل در انبار خود را در طول مستند و تصمیم گرفت به آنها را digitalised.

عکس گرفته شده در سال 1972 نشان می دهد Dr ویلر را “واقعا فوق العاده” ملاقات با خانواده در ‘برهنه, خنده دار قبیله او پس از لمس کردن در انبوه آمازون جنگل در یک هلیکوپتر کوچک.

دکتر جک چرخ 76, جرأت به اکوادور انبوه به عنوان یک 16 ساله با علاقه در انسان شناسی. او در سال 1972 و این زمانی است که او در دیدار با یک خانواده در ‘برهنه, خنده دار قبیله رخ داده است. او در اینجا تصویر در طول “واقعا فوق العاده’ رویداد

The Auca settlement as it appeared from Dr Wheeler's helicopter, with trees cleared around the main hut

خنده دار حل و فصل آن را به عنوان به نظر می رسد از دکتر ویلر این هلیکوپتر با درختان پاک در سراسر اصلی کلبه

The tribe waves as pilot Ton

قابل توجه: uncontacted قبیله امواج در Dr چرخ کوچک هلیکوپتر بود که سرنشین توسط تونی استوارت

A grandmother clings to a magazine Dr Wheeler gave her. The tribe had never seen paper before

یک مادر بزرگ چسبیده به یک مجله Dr ویلر به او داد. قبیله تا به حال هرگز دیده می شود قبل از کاغذ

تنها پوشاک به Aucas بود پارچه های ساخته شده از زد الیاف گیاهی است که مادران استفاده می شود برای حمل نوزادان خود را

Dr Wheeler said: 'They showed not the slightest fear of or animosity towards us'

دکتر ویلر گفت: “آنها نشان داد که کوچکترین ترس یا دشمنی نسبت به ما ،

آنها تا به حال هرگز دیده می شود کاغذ یا فلز قبل و دکتر ویلر می گوید: tribespeople به او نگاه کرد و خود را خلبان در هلیکوپتر مانند آنها “بیگانگان در حال آمدن است از فضا’.

ماجراجو بود و هیچ غریبه ای به حیات وحش از اکوادور. او برای اولین بار جرأت وجود دارد در سال 1960 به عنوان یک کنجکاو 16 سال با علاقه زیادی در انسان شناسی.

او نشان می دهد: “من یک آغاز دانشجوی سال اول دانشجو در UCLA (دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در یک دانش آموز با استعداد برنامه’) تحصیل در رشته انسان شناسی و من خواندن یک مجله و مقاله در مورد پزشکی, دکتر, زندگی با بومی Jivaro مردم در اکوادور.

‘طبیب می خواستم برای یادگیری در مورد گیاهان tribespeople استفاده می شود به کوچک شدن سر انسان پوست آن را به عنوان ممکن است کوچک شدن بافت سرطانی.

“این مرا مجذوب خود کرد به طوری با او تماس گرفتم و او مرا دعوت به صرف تابستان سال 1960 با او و Jivaros او می دانست. من به پایان رسید تا ماندن در جنگل با قبیله یا خانواده از اختتامیه جشنواره صنعت چاپ به نام Tangamashi.’

دوازده سال در, به عنوان یک دکترا دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته فلسفه در دانشگاه جنوب کالیفرنیا دکتر ویلر تصمیم به بازگشت به اکوادور و دیدار دوست قدیمی خود را Tangamashi و این زمانی است که او در برخورد با uncontacted قبیله رخ داده است.

The main Auca hut where the group sheltered, with a sloping roof made out of palm leaves

اصلی خنده دار کلبه که در آن گروه پناه با سقف شیب دار ساخته شده از برگ نخل

The tribespeople had stretched ears with wooden discs in their lobes 'as a sign of beauty'

این tribespeople کشیده بود گوش با دیسک های چوبی در لوب ‘به عنوان نشانه ای از زیبایی’

Dr Wheeler said the tribe were friendly and welcoming - but he had been warned how dangerous they could be

دکتر ویلر گفت: قبیله بودند پسند و استقبال – اما او هشدار داده شده بود که چگونه آنها می تواند خطرناک

دکتر ویلر می گوید: “حتی معروف ترین headhunters در دنیا ترس از Aucas’

بودن پرماجرا مرد جوان که او Dr ویلر تا به حال یک رویا از سفر Napo رودخانه و در نزدیکی جایی که او ماندن به نقطه ای که آن را مطابق رودخانه آمازون در پرو.

اما دوست خود را Tangamashi هشدار داد او را در برابر ساخت این سفر – به خاطر او ممکن است روبرو می شوند برهنه Aucas.

توضیح tribeman ترس Dr ویلر می گوید: “حتی معروف ترین headhunters در دنیا ترس از Aucas.

‘به Aucas شد می ترسید برای کشتن هر خارجی به اندازه کافی احمق به وارد کردن جایی که آنها زندگی می کردند و به دست آورده بودند در اختیار دارند در یک مجله زندگی خود را برای کشتن پنج مبلغان انجیلی در سال 1956.’

با وجود اینکه هشدار داد در برابر رودخانه, سفر,,,,, Dr چرخ تنظیم کردن در یک موتور-powered ستاره شرق قایق رانی و استخدام های محلی قایقرانی.

این Aucas شد می ترسید برای کشتن هر خارجی به اندازه کافی احمق به وارد کردن جایی که آنها زندگی می کردند و به دست آورده بودند در اختیار دارند در یک مجله زندگی خود را برای کشتن پنج مبلغان انجیلی در سال 1956

به عنوان او رفت پایین رودخانه و نزدیک شدن به مرز پرو او به یک گروه از مردان آمریکایی به کار گرفته شده توسط غرب ژئوفیزیکی برای پیدا کردن نفت و گاز سپرده است.

یادآوری زنجیره ای از حوادث Dr ویلر می گوید: “من متعجب و متحیر و اشتباه است که در آنها وجود دارد و نمی ترسم در مورد Aucas اما مردان به من گفت که آنها در این منطقه است.

“آنها به من اطلاع داد که خنده دار مردم بودند بسیار پراکنده و جدا زندگی در encampments فقط یک خانواده بزرگ – وجود ندارد روستاها و یا یک بزرگ قبیله است.

‘همانطور که من در صحبت کردن به آنها خلبان هلی کوپتر تونی استوارت آمد به زمین و به من گفته شد که او می دانست که برخی از این اردوگاه های خنده دار می تواند واقع شود.

‘بیش از یک آبجو سرد در ظروف سرباز یا مسافر چادر (من اولین آبجو سرد در در حالی که!), تونی گفت: من باران squall آمد که او را در زمان راه دوره. او شانس به یک خنده دار کلبه. او به من گفت که او هرگز آن را دیده و در غیر این صورت او را دیدم فقط یک کلبه کوچک کاشته شده در زمین در نزدیکی آن است.

‘او گفت که او دور در اطراف آنها در هلی کوپتر خود را و مردان را تکان داد اسپیرز در او.

‘قبل از خروج او مطمئن ساخته شده به علامت که در آن Aucas زندگی می کردند و هر بار که او پرواز کرد آنها او را موج با یک لبخند بزرگ به نشان می دهد که او معنی نیست که هر گونه آسیب.

‘او گفت: در سفر سوم خود در بالای کمپ Aucas شروع به لبخند زدن و تکان دادن بازگشت و در سفر بعدی او می تواند آن را باور نمی کند که آنها تا به حال پاک کردن یک محل مسطح برای او به زمین. آنها حتی حرکات او را به پایین می آیند و زمین است.’

بزرگترین تصور Dr ویلر بود این بود که چگونه آنها می تواند همه ‘در ارتباط با حرکات و حالات صورت را به عنوان همکار انسان ها’

توصیف لحظه ای از تماس دکتر ویلر گفت: ‘ما فرود آمد Aucas ظاهر می شود از تک نخل برگ ساقه کلبه – یک زن و شوهر از مردان و زنان چند تعدادی از کودکان کوچک است. تنها چند آمد به دیدن ما’

دکتر ویلر خواسته تونی اگر او تا به حال فرود در خنده دار, اردوگاه, اما خلبان هلی کوپتر گفت که او تا به حال نمی کند چرا که او به تنهایی و او می خواهم شنید از دیگر مردان سفید مورد حمله و چپ با ‘تند و زننده نیزه زخم’.

پس از دوم آبجو, Dr ویلر پرسید: اگر او می تواند بازگشت با تونی به خنده دار اردوگاه در تلاش برای ایجاد ارتباط و دو مرد دست تکان داد در آن.

آنها مجموعه ای از چند ساعت بعد و بسته بندی شده از یک تفنگ ساچمهای در هلی کوپتر ‘فقط در موارد اضطراری’.

توصیف سفر دکتر ویلر می گوید: ‘آن را در زمان تونی در حالی که برای پیدا کردن آن به عنوان جنگل آمازون است که واقعا تخت گسترده و سیما یا جنبه بخصوص اقیانوس درختان – و او تا به حال برای جلوگیری از فریاد زدن.

‘و پس از آن وجود دارد آن را درست مثل او گفت:.

“من احساس هیجان زده و با برخی از بیم و هراس اما بیشتر هیجان زده. ما متوجه ما انجام شد چیزی واقعا فوق العاده است.

‘ما فرود آمد Aucas ظاهر می شود از تک نخل برگ ساقه کلبه – یک زن و شوهر از مردان و زنان چند تعدادی از کودکان کوچک است. تنها چند آمد به ما مراجعه کنید.

“من هرگز لبخند زد خیلی در زندگی من است. به زودی ما همه با هم خندیدن. آنها نشان دادند که نه کوچکترین ترس یا دشمنی نسبت به ما.

‘ما برای اولین بار سفید مردان آنها را دیده بود و آن را به عنوان اگر ما بیگانگان فضایی در آینده تحت اللفظی سفینه فضایی از فضا.

‘آنها می دانستند که چگونه بزرگ جهان بود – آنها می تواند صعود به نوک درخت و دیدن “پایان جهان” – افق – و ما فراتر از آن است. در عین حال آنها دوستانه و مهربان با ما خندیدن و لبخند زدن.

“ما تا به حال واقعا هم خوشحال!’

دکتر ویلر را در عکس منعکس کننده این احساس خوب با خنده دار مردان و زنان خندان در دوربین.

Dr Wheeler says of the tribespeople he met: 'They were completely Stone Age in their lifestyle with no outside implements of any kind'

دکتر ویلر می گوید از tribespeople او ملاقات کرد: “آنها به طور کامل حجر در شیوه زندگی خود را با خارج و پیاده سازی از هر نوع’

Dr Wheeler (left) with helicopter pilot Tony Stuart. The two met by chance near the Peru border and Tony revealed that he'd seen an isolated tribal hut after poor weather forced him off-course. The pair then decided to investigate and land

دکتر ویلر (سمت چپ) با خلبان هلی کوپتر تونی استوارت. دو ملاقات توسط شانس در نزدیکی مرز پرو و تونی نشان داد که او می خواهم دیده می شود جدا شده قبیله ای کلبه پس از آب و هوای بد و او را مجبور کردن البته. این جفت ارز پس از آن تصمیم گرفت به منظور بررسی و زمین

یک زن به نظر می رسد با یک کودک در حال استراحت بر روی سینه در یک رسن و هر دو جنس باید بلند, تیره مو با حاشیه یا موی چتری.

دکتر ویلر گمان که مو احتمالا برش با استفاده از سنگ چخماق, ‘اما به احتمال زیاد طبیعی ابسیدین شیشه ای موجود در جریان تخت, که می تواند بسیار شدید.

مردان و زنان نیز کشیده گوش با چوبی بزرگ دیسک تسلیم در لوب گوش به عنوان “نشانه ای از زیبایی’.

در مجموع دکتر ویلر می گوید سه نفر وجود دارد مادران سه نوزاد یک مادر بزرگ یک مرد بالغ و یک مرد مسن تر که به نظر می رسید زندگی در اردوگاه.

یک تصویر را نشان می دهد اصلی خنده دار کلبه که در آن گروه زندگی می کردند با یک سراشیب سقف ساخته شده از برگ نخل.

بزرگترین تصور او این بود که چگونه آنها می تواند همه ‘در ارتباط با حرکات و حالات صورت را به عنوان همکار انسان.

او muses: ‘چنین حرکات و عبارات باید متصل به همه ما ژنتیکی این بود که درست اول تماس بگیرید.’

قدیمی, مادر بزرگ فر مجله ما او را مانند آن چیزی ارزشمند است. آنها تا به حال هرگز دیده می شود مقاله قبل بسیار کمتر با عکس ها و رنگ ها در آن

بیشتر احساس خوب Dr ویلر و تونی به Aucas برخی از طناب یک تبر و یک کارد بزرگ و سنگین.

او گفت: آنها ‘گم’ به عنوان آنها تا به حال هرگز دیده می شود فلز قبل از.

آنها به همان اندازه مجذوب یک جعبه از مسابقات و به عنوان او روشن یک مسابقه ‘آنها شد واقعا هیجان زده به دیدن آتش در نوک انگشتان خود را.

یکی دیگر از آمار یک مجله مردان اتفاق افتاده است که با آنها در کابین خلبان هلیکوپتر.

دکتر ویلر به یاد می آورد: ‘قدیمی, مادر بزرگ فر آن را مانند آن چیزی ارزشمند است. آنها تا به حال هرگز دیده می شود مقاله قبل بسیار کمتر با عکس ها و رنگ ها در آن است.

بدون درخواست در ازای هدیه خود را به Aucas به تونی یک دست سنگ تبر و دکتر ویلر یک تفنگ بادی.

تنها پوشاک به Aucas بود پارچه های ساخته شده از زد الیاف گیاهی – ‘آن مطمئن نبود ماشین لباس’ – است که مادران استفاده می شود برای حمل نوزادان خود را.

یک مادر اجازه دهید مردان دیدن نوزاد دیگر تحت پوشش او اما مانده از tribespeople شد ‘استارک برهنه’ نوار برخی از دانه های اطراف گردن و هدبند در موهای خود را.

دکتر ویلر و تونی صرف حدود یک ساعت با Aucas قبل از مصرف کردن است.

وی افزود: ‘ما می دانستیم که وجود دارد خطر اما این که چرا ما فقط به زمان کوتاه باقی ماند و نمی فشار شانس ما!’

آنها بعدا تایید کرد که آنها برای اولین بار برای آمدن به تماس با این خاص خنده دار حل و فصل است.

Dr Wheeler says: 'The Auca territory is very big, well over a thousand square miles.' Pictured here is the jungle landscape at the time of the adventurer's visit

دکتر ویلر می گوید: ‘خنده دار خاک بسیار بزرگ بیش از یک هزار مایل مربع است.’ تصویر اینجا جنگل چشم انداز در زمان ماجراجو بازدید

Dr Wheeler, pictured in the Himalayas, now lives in Portugal. He is the founder of Wheeler Expeditions, which offers expedition-style trips around the world, inspired by his own far-flung adventures

دکتر ویلر تصویر در هیمالیا در حال حاضر زندگی در پرتغال. او بنیانگذار ویلر اعزامی ارائه می دهد که سفر به سبک سفر در سراسر جهان با الهام از خود دور افتاده ماجراهای

دکتر ویلر توضیح می دهد: ‘خنده دار خاک بسیار بزرگ بیش از یک هزار مایل مربع است.

‘مبلغان دور بودند در بخش غربی. ما در یک به طور کامل جدا شده منطقه در قسمت شرقی و در نزدیکی مرز پرو.

“من بعد از صحبت با مبلغان در Limoncocha طبیعت رزرو و آنها به من گفت که آنها تا به حال هرگز شده است که در بخشی از خنده دار خاک نمی دانم هر کسی که تا به حال و یا چگونه آنها را دریافت کنید وجود دارد و بدون یک هلیکوپتر که در آنها ندارد.’

پرسید: اگر او تا به حال بازگشت به این کنترل از راه دور بخشی از جهان Dr ویلر آمده از خانه اش در پرتغال: “من هرگز به عقب و نه به حال تونی. او گذشت چند سال پیش و من در تماس با او بیوه است.

“این یک تجربه بود ما را هرگز فراموش نکنید. آنها کامل حجر با خارج و پیاده سازی از هر نوع.

‘من هیچ ایده چه چیزی برای آنها اتفاق افتاده است. مبلغان در غرب خنده دار خاک را “متمدن” آنها – اما من امیدوارم که آنها در میان کسانی که عقب نشینی دور و هنوز هم باقی می ماند uncontacted.

‘وجود دارد دیگر چنین مردم – شناخته شده ترین کسانی هستند که در شمال نگهبان جزیره در دریای آندامان جزایر اقیانوس هند. من امیدوارم که ما را ترک آنها را به تنهایی به عنوان آنها همیشه بوده است. آنها به ما نیاز ندارد.’

دکتر ویلر در ادامه به پیدا ویلر اعزامی ارائه می دهد که سفر به سبک سفر در سراسر جهان با الهام از خود دور افتاده ماجراهای.