توضیح رئیس جمهور تهمت اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه با هدف قرار دادن حمایت های حقوقی که مردم را از تحت پیگرد وب سایت رسانه های اجتماعی. حرکت زیر خشم خود را در توییتر بیش از تصمیم خود در این هفته به الحاق واقعیت-بررسی labels به خود توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری همراه با لینک به اطلاعات دقیق در مورد این موضوع.

خیلی جمهور را متشکل از شکایت در مورد رسانه های اجتماعی شرکت ها و تلاش های خود را به پرچم و یا حذف مطالب نامناسب تلقی می شود. در اینجا یک توضیح مسائل حقوقی در اطراف اجزای منظور که — یا ممکن است کاری انجام دهد.

یک سال 1996 قانون بخش 230 قانون ارتباطات نجابت اساسا میله مردم از تحت پیگرد ارائه دهندگان خدمات از “تعاملی خدمات کامپیوتر” برای تهمت و افترا و اگر کاربران پست توهین آمیز پیام های خود را در سیستم عامل.

آن را می گوید واسطه سایت اپراتور — یک دسته اعم از غول رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و YouTube به وبلاگ ها که اجازه دهید خوانندگان ارسال نظر — را درمان نمی شود به عنوان ناشر و یا بلندگو برای ساخت دیگران پست در دسترس است.

مرتبط ارائه نیز محافظت سایت از دعاوی متهم آنها را از اشتباه مصرف کردن محتوا. آن را می دهد آنها را مصونیت برای “حسن نیت” تصمیم گیری برای حذف یا محدود کردن پست های آنها خیال “زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف بیش از حد خشونت و اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اعتراض یا نه این قبیل مواد قانون اساسی محافظت می شود.”

با قرار دادن به جلو یک چشم انداز برای یک استثنا به وب سایت’ مصونیت از پیگرد قانونی ،

منظور استدلال می کند که اگر یک سایت محدود دسترسی به دیگران مطالب در ایمان بد و فراتر از بین بردن انواع مطالب اعتراض دقیق در قانون آن را باید در تلقی یک ناشر به جای خنثی پلت فرم — نتیجه خود را از دست دادن مصونیت قانونی از پرونده های حقوقی.

اگر این دیدگاه بودند که قانون این امر به این معنی نیست که رسانه های اجتماعی شرکت می تواند شکایت برای محتوای توهین آمیز بیش از آنچه که مردم دیگر در پست خود سیستم عامل. برای مثال از آنجا که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر به دروغ تلقین کردن که میزبان MSNBC جو Scarborough به قتل یک کنگره دستیار در سال 2001 آقای Scarborough می تواند در تئوری متهم توییتر افترا — اگر او همچنین می تواند مورد که توییتر ملاقات آقای تهمت معیارهای بودن یک ویرایشگر.

حتی تحت فرمان اجرایی چشم انداز قانون چنین دعاوی ممکن است شکست بخورند: یک دادگاه خواهد اول باید تصمیم بگیرید که رسانه های اجتماعی شرکت تا به حال به اندازه کافی به اندازه کافی درگیر در سرمقاله انجام به از دست دادن خود ایمنی است. اما منظور دلسرد می تواند شرکت هایی از یک نقش فعال در گردآوری مطالب در خود سیستم عامل و افزایش ریسک و هزینه انجام کسب و کار.

با تنظیم در حرکت یک درخواست است که کمیسیون ارتباطات فدرال موضوع یک قاعده به “روشن” که آیا مصونیت قانون به طور ضمنی شامل استثنا آقای تهمت می خواهد.

به طور خاص به منظور هدایت وزارت بازرگانی به درخواست F. C. C. به منظور توسعه مقررات پرداختن به اینکه آیا رسانه های اجتماعی شرکت از دست دادن بخش 230 ایمنی اگر آنها محدود کردن دسترسی به ارسال مواد در ایمان بد است. که می تواند شامل اقداماتی که “فریبنده pretextual یا متناقض با یک ارائه دهنده شرایط استفاده از خدمات” منظور گفت.

F. C. C. است یک سازمان مستقل و خارج آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل کنید. آن پنج عضو پانل سه جمهوریخواه و دو دموکرات انتصاب.

احتمالا نه کارشناسان حقوقی گفت.

اول اگر چه F. C. C. نظارت بخش ارتباطات قانون که در کنگره پیش بینی مقررات آن مانند قوانین برای شرکت های تلفن سفارش نمی کند و توضیح دهد که چرا این سازمان را از هر گونه نقش مقتدرانه در تفسیر بخش 230. دادگاه نمی F. C. C., رسیدگی به پرونده های حقوقی.

علاوه بر این دادگاه شده اند شک و تردید از ادعا می کند که F. C. C. اتحاد ضمنی قدرت برای تنظیم مسائل فرعی نیست صراحتا توسط کنگره حتی زمانی که آنها بیشتر از نزدیک مرتبط با آن مسئولیت های هسته ای بیش از این خواهد بود گفت: الن P. گودمن یک دانشگاه راتگرز استاد حقوق که دارای تخصص در ارتباطات دیجیتال و آزادی بیان مسائل است.

“این است که فقط سر و صدا,” او گفت:, و اضافه کرد: “این یک سوال سخت است. این یک tossup. واضح است که F. C. C. ندارد قضایی است.”

در نهایت آژانس مقررات نمی تواند نادیده گرفتن قانون تصویب شده توسط کنگره است. در آن صورت قانون به وب سایت های گسترده ای راه گریز برای محدود کردن یا خراب کردن پست ها در نظر آنها بد از جمله کلی دیگری دسته از پست ها در نظر آنها “غیر قابل اعتراض است.”

هنوز هم سفارش می تواند پا زدن شروع یک بحث سیاست و کنگره می تواند تغییر اساسنامه. سفارش نیز هدایت دادستان کل William P. بر توسعه پیش نویس قانون کنگره را در نظر بگیرید که ترویج سیاست هدف از محدود کردن حمایت های حقوقی که بخش 230 می دهد قدرتمند شرکت های فن آوری.

منظور اجرایی طلسم نیست که این را در جزئیات.

با توجه به این ترتیب در زمان و زمینه واضح ترین مفهوم است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای جلوگیری از توییتر از ضعیف توییت خود به عنوان نادرست است. منظور شکایت که او خاص و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که توییتر واقعیت-بررسی برچسب ها بودند “فعالیت سیاسی.”

اما هنوز روشن نیست که چگونه جزئیات تغییر پیش بینی های اجرایی به منظور به وضوح بر روی نقشه که شکایت. توییتر به حذف یا محدود آقای تهمت پیام.

اما دولت بنا به گزارش طولانی به ایده با هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی شرکت و زودتر پیش نویس فرمان اجرایی که شامل برخی از زبان مورد توییتر واقعیت-چک کردن برچسب ها, پیشنهاد یک نسخه پیش نویس شده است چند وقت پیش. عناصر از جمله ارجاع به شکایات است که شرکت های سرکوب محتوا و یا کاربران بر اساس دیدگاه های سیاسی پیشنهاد دیگر هدف: به اصطلاح سایه ممنوعیت.

برخی از محافظه کاران را ابراز یک نظریه است که توییتر سرکوب پست های خود را به دلایل سیاسی با پنهان کردن آنها از دیگر کاربران و حتی خود نویسندگان هنوز هم می توانید آنها را ببینید — یک ادعا تمرین که بیشتر دقت مناسب مفهوم فریب آمیزی محدود کردن دسترسی به مطالب نوشته شده. این شرکت را رد کرده است که آن را ندارد اما آقای ترامپ تایید این اتهام در جولای 2018 و قول داد به آن نگاه کنید.

آن را باز کرد بررسی چند که می تواند منجر به نوعی از بعد از عمل است.

آقای ترامپ مورد نیاز سر از هر اجرایی بخش و آژانس برای تولید یک گزارش چقدر تبلیغات پول آن را صرف در سیستم عامل آنلاین. وزارت دادگستری است و سپس به نقد و بررسی این که آیا این سیستم عامل تحمیل “دیدگاه مبتنی بر گفتار محدودیت” برای ارزیابی اینکه آیا هر حال “مشکل” مکان برای دولت سخنرانی — یک ضمنی تهدید به ممنوعیت مالیات دهندگان بودجه بازاریابی را بر روی آنها.

رئیس جمهور همچنین در حرکت دو بررسی که تامل احتمالی اقدام به منع سیستم عامل رسانه های اجتماعی از محدود کردن دسترسی به پست های کاربر در راه فن آوری شرکت ها را فاش نمی کند. او از کمیسیون تجارت فدرال به بررسی این موضوع و گفت: وزارت دادگستری برای تشکیل یک گروه کاری با دولت به طور کلی وکیل در مورد اینکه آیا آنها می تواند با استفاده از قوانین ایالتی به آن آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>