کارشناسان هشدار می دهند ما coronavirus نقاط از جمله دیترویت و نیواورلئان می تواند بدتر از نیویورک


‘این است که نمودار’: کارشناسان هشدار جدید آمریکا coronavirus نقاط از جمله دیترویت و نیواورلئان می تواند بدتر از نیویورک به امریکا مرگ و میر دو برابر به 2000 فقط در دو روز

  • ما در حال حاضر منجر جهان در coronavirus عفونت با 123,778 گزارش داد که از صبح یکشنبه
  • مرگ و میر پیشی گرفته 2,100 در روز شنبه به دو برابر ارقام گزارش دو روز زودتر
  • شهر نیویورک باقی مانده کانون کشور شیوع با 30,765 موارد و 672 مرگ و میر
  • اما چندین شهر دیگر از جمله لس آنجلس و دیترویت و شیکاگو و بوستون در حال حاضر تحت نظارت در حال ظهور به عنوان نقاط
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

Coronavirus مرگ و میر در آمریکا دو برابر در طول تنها دو روز به عنوان جدید بالقوه نقاط ظهور در مراکز شهری در سراسر کشور است.

ما در حال حاضر منجر جهان در coronavirus عفونت با 123,778 گزارش داد که از صبح روز یکشنبه. مرگ و میر پیشی گرفته 2,100 در روز شنبه به دو برابر ارقام گزارش دو روز زودتر.

شهر نیویورک باقی مانده کانون کشور شیوع با 30,765 موارد و 672 مرگ و میر.

اما چندین شهر دیگر از جمله لس آنجلس و دیترویت و شیکاگو و بوستون در حال حاضر تحت نظارت به عنوان پتانسیل نقاط تهدید به فشار به طور کلی مورد تعداد در ایالات متحده بالاتر و بالاتر.

دکتر جان بروکس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هشدار داده است که ما هنوز “در شتاب فاز’ از این بیماری همه گیر است و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر بودند.

‘هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

The US currently leads the world in coronavirus infections with 123,778 reported as of Sunday morning. The death toll surpassed 2,100 on Saturday, doubling figures reported two days earlier

ما در حال حاضر منجر جهان در coronavirus عفونت با 123,778 گزارش داد که از صبح روز یکشنبه. مرگ و میر پیشی گرفته 2,100 در روز شنبه به دو برابر ارقام گزارش دو روز زودتر

New York City remains the epicenter of the nation's outbreak, with 30,765 cases and 672 deaths. But several other cities including Los Angeles, Detroit, Chicago and Boston are now being monitored as potential hotspots

شهر نیویورک باقی مانده کانون کشور شیوع با 30,765 موارد و 672 مرگ و میر. اما چندین شهر دیگر از جمله لس آنجلس و دیترویت و شیکاگو و بوستون در حال حاضر تحت نظارت به عنوان پتانسیل نقاط

مقامات در امریکا بزرگترین شهرستانها در حال گرفتن اقدامات فوق العاده برای دفع ملال انگیز شیوع بینی آنها به عنوان اعتراف و با دولت فدرال برای افزایش تست ظرفیت و ارسال تجهیزات بیشتری به بيمارستان فرح برای هجوم COVID-19 بيمار.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده این هفته گفت که این نیروی کار انتظار دارد که شیوع روند گزارش های موجود در فاصله مانند نیویورک و نیواورلئان و واشنگتن به زودی محصول در دیگر مناطق.

Retsef لوی استاد مدیریت عملیات در موسسه تکنولوژی ماساچوست که توسعه ابزارهای مدل سازی طراحی شده برای کمک به مقامات دولتی آماده برای گسترش COVID-19 ابراز نگرانی کرد که نقاط جدید می تواند به اثبات ویرانگر تر از آنهایی که موجود است.

“من نگران هستم که در نیویورک ممکن است بدترین سناریو زمانی که شما فکر می کنم در مورد کشورهای دیگر که حتی قدیمی تر و کمتر سالم جمعیت و کمتر تخت بیمارستان در دسترس’ لوی گفت: واشنگتن پست.

روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به quarantining ‘به شدت آلوده’ نیویورک و بخش هایی از کانکتیکات و نیوجرسی در تلاش از جان گذشته به سرعت گسترش coronavirus.

او در حمایت از این پیشنهاد و به جای آن دستور داد یک سفر مشورتی پس از فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: این پیشنهاد به منظور محدود کردن گسترش coronavirus خواهد بود به مثابه یک “فدرال اعلام جنگ’.

‘اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور فقط امر کاملا عجیب و غریب, ضد تولیدی ضد آمریکایی و ضد اجتماعی,’ کومو با سی ان ان گفت.

‘این است که یک جنگ داخلی از نوع بحث است. من اعتقاد ندارم که هر دولت می تواند جدی در مورد فیزیکی مستندات از متحده است.’

کومو گفت که احتمالا غیر قانونی به قرنطینه نیویورک و همچنین کاملا بی اثر, با توجه به ظهور ویروس دیگر نقاط کشور مانند نیواورلئان.

‘آن را می سازد هیچ حس و فکر نمی کنم جدی هر دولتی شخصیت و یا حرفه ای را در حمایت از آن,’ کومو گفت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر مشاوره اواخر روز شنبه گفت: ‘با توجه به گسترده جامعه انتقال COVID -19 در منطقه CDC خواستار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز بلافاصله موثر.’

مشاوره صدق نمی کند به کارکنان از زیرساخت های حیاتی صنایع ‘از جمله اما نه محدود به حمل و نقل عمومی و بهداشت حرفه ای, خدمات مالی و تامین مواد غذایی’, CDC گفت.

آژانس گفت که فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را ‘اختیار کامل’ به پیاده سازی مشورتی.

ارتش ایالات متحده نیز مشاهده coronavirus عفونت روند در شیکاگو میشیگان و فلوریدا, لوئیزیانا, با نگرانی به تعیین که در آن زمینه بیمارستان ساخته خواهد شد بعدی.

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: ارتش انجام شد خود را تجزیه و تحلیل و همچنین نگاه کردن به داده ها در عفونت های وارد شده در جای دیگر در دولت است.

‘وجود دارد یک تعداد معینی از نقاط که در آن ما باید نگرانی و آنها: شیکاگو, میشیگان, فلوریدا, لوئیزیانا,’ Hyten گفت: یک گروه از خبرنگاران که پرسید که در آن بیمارستان می تواند سر بعدی.

‘کسانی که در این مناطق است که ما دنبال آن هستید و در تلاش برای کشف کردن که در آن برای رفتن به بعدی.’

سپاه مهندسان ارتش گفت: در روز جمعه آن را با هدف ارائه امکانات برای 3000 نفر با کروناویروس در شیکاگو مک کورمیک محل مرکز همایش, آوریل 24 برای حدود 75 میلیون نفر است.

سپهبد تاد Semonite های سپاه’ فرمانده گفت: سپاه به دنبال بالقوه تبدیل 114 امکانات در ایالات متحده به بیمارستان.

در مورد خواسته Hyten اظهارات Semonite گفت که او همچنان نگران میشیگان و فلوریدا و لوئیزیانا و تا به حال صحبت با فرماندار لوئیزیانا. او گفت: وجود دارد می تواند یک تقاضای بالا برای منابع پزشکی در فلوریدا به دلیل پیری جمعیت است.

در شیکاگو سپاه مهندسی ارتش در حال آماده شدن برای برپایی 2,500 بیمار محله های داخل McCormick Place, بزرگترین مرکز کنوانسیون در شمال امریکا است.

حداقل 3,498 موارد و 47 مرگ و میر گزارش شده در سراسر ایالت ایلینویز به عنوان از یکشنبه.

فرماندار J. B. پریتزکر در روز شنبه اعلام کرد که یک نوزاد با COVID-19 مرده بود در شیکاگو احتمالا تبدیل شدن به جوانترین coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است.

کودک علت مرگ هنوز تحت بررسی است. هیچ اطلاعاتی در مورد قربانی مانند سن و یا اینکه آیا آنها رنج می برد از دیگر مسائل مربوط به سلامت منتشر شده است.

مقامات گفت: مرگ از کسی که خیلی جوان باید به عنوان یک هشدار قوی برای هر کسی که نیست در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی.

‘اگر شما نمی توجه شده شاید این است که خود را از خواب بیدار کردن تماس,’ ایلینوی وزارت بهداشت مدیر Dr نگزی Ezike گفت.

موارد در شیکاگو و حومه طبخ شهرستان حدود سه چهارم از ایلینویز’ تعداد از جمعه. شهردار شیکاگو لری Lightfoot بسته محبوب lakeshore, پارک, پس از مردم موفق به عمل اجتماعی فاصله با وجود یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش دهید.

Chicago Mayor Lori Lightfoot closed popular lakeshore parks after people failed to practice social distancing, despite a statewide shelter-at-home order

شهردار شیکاگو لری Lightfoot بسته محبوب lakeshore, پارک, پس از مردم موفق به عمل اجتماعی فاصله با وجود یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش

The Army Corps of Engineers is preparing to erect 2,500 patient quarters inside Chicago's McCormick Place, the largest convention center in North America

سپاه مهندسی ارتش در حال آماده شدن برای برپایی 2,500 بیمار محله های داخل شیکاگو McCormick Place, بزرگترین مرکز کنوانسیون در شمال امریکا

موارد نیز در حال افزایش است به سرعت در دیترویت که در آن فقر و بهداشت ضعیف شده اند مشکلات برای سال. تعدادی از عفونت رسید به 1,381 با 31 و میر ناشی از ظهر شنبه. این شهر جمعیت بی خانمان است به خصوص آسیب پذیر, مقامات گفت.

‘در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت: دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت.

‘این است که نمودار,” او گفت:.

چوپرا گفت: بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مثل آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا. او همچنین اذعان کرد که در دیترویت یکی از بزرگترین کشور آفریقایی شهرستانها وجود دارد یک بی اعتمادی در میان برخی در جامعه از سیستم پزشکی و دولت با توجه به نژادپرستی نظاممند.

‘در دیترویت ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری گفت: چوپرا که نگران ‘سونامی’ از بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول برای شیوع. او انجام داده است و همین کار را برای نیویورک, لوئیزیانا, و ایلینوی.

Detroit: Examination tents are setup at the Michigan State Fairgrounds on Friday in Detroit, where the city is preparing for coronavirus drive up testing

دیترویت: معاینه چادر در حال راه اندازی در ایالت میشیگان Fairgrounds در روز جمعه در دیترویت که در آن شهر در حال آماده سازی برای coronavirus درایو تست

فرماندار کانزاس نیز صادر stay-at-home منظور شروع دوشنبه به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید و در بیشتر مناطق روستایی که در آن پزشکان نگرانی در مورد کمبود تخت ICU.

یک خوشه از سه شهرستان در مناطق روستایی ایندیانا باید نرخ فزاینده از موارد تایید شده. یکی از آنها Decatur, جمعیت 26,000 شده 30 مورد با تأييد مرگ و دیگری مشکوک گفت: Sean دوربین شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در آمادگی هماهنگ کننده. چند مورد ترسیم شد به گردهمایی های زیادی قبلا در این ماه از جمله مذهبی عقب نشینی و یک دبیرستان در مسابقات بسکتبال.

این بیماری را تهدید می کند به تواند ویرانگر برای نزدیک گره جوامع که در آن هر کس می داند که هر کس دوربین, گفت:, و اضافه کرد که او یک دوست و فرد معتقد به درگذشت از ویروس و همچنین دیگران در حال حاضر در وضعیت بحرانی است.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر اجرا از حفاظت فردی, تجهیزات دوربین گفت. آخرین عرضه از فدرال ذخایر وارد بیش از یک هفته پیش و موجود فقط 77 N95 ماسک و دو ده چهره سپر.

“من آرزو می کنم وجود دارد قوی تر کلمه برای نا امید’ او گفت. ‘Im calling بر روی آنها انجام دهید بهتر است.’

Blaine County, Idaho, منظره اسکی پناهگاه برای گردشگران ثروتمند در حال حاضر حدود 100 تایید موارد COVID-19 بالاترین نرخ سرانه در خارج از منطقه نیویورک. دو نفر کشته شده اند.

Boston: Cars are gestured forward as medical personnel from AFC Urgent Care perform Covid-19 testing in the parking lot of their location in North Andover, Massachusetts on Friday

بوستون: اتومبیل های در حال اشاره کردن به جلو به عنوان پرسنل پزشکی از AFC مراقبت فوری انجام Covid-19 تست در پارکینگ محل سکونت خود را در North Andover, ماساچوست در روز جمعه

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: موارد خونتان قرار دادن کالیفرنیای جنوبی منطقه در مسیر مسابقه شهر نیویورک عفونت ارقام در پنج روز آینده.

شهردار صحبت کرد که او و فرماندار کالیفرنیا که دستور داد تمام coronavirus مربوط به اخراج ممنوع از طریق مه 31, تور یک تازه وارد نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت بیمار در بندر لس آنجلس. آن خواهر کشتی مستقر می شود به بندر نیویورک در آینده نزدیک.

در کنار رودخانه شهرستان محل دائمی نمایشگاه لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا سرباز گارد ملی بودند راه اندازی 125-تخت پزشکی ایستگاه برای خدمت به ساکنان Coachella Valley منطقه پرتکاپو با سالمندان و بازنشستگان در نظر گرفته شود به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

در خارج از شهر نیویورک و سیاتل دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده با 2,747.

سیاتل مترو منطقه شد و اولین کانون در ایالات متحده و تعدادی از موارد همچنان به رشد وجود دارد در نرخ هشدار دهنده.

بعدی-بزرگترین شیوع بیماری دیترویت (2,622 موارد) بوستون (2,227 موارد) و شیکاگو (1,862 موارد).

یک پزشک اورژانس در میشیگان ظهور کانون گیر گفت که او با استفاده از یک کاغذ, ماسک صورت برای تغییر کل با توجه به کمبود و بیمارستان در منطقه دیترویت را به زودی اجرا از هواکش.

‘ما باید بیمارستان سیستم اینجا را در منطقه دیترویت در میشیگان که در حال گرفتن به پایان خود عرضه هواکش و باید شروع به گفتن خانواده است که آنها نمی توانند نجات عزیزان خود هستند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات,’ پزشک دکتر راب دیویدسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

Los Angeles: Retired nurse Donna holds an American flag as she waves toward the USNS Mercy Navy hospital ship after it arrived in the Port of Los Angeles on Friday

لس آنجلس: پرستار بازنشسته دانا دارای پرچم آمریکا را به عنوان او امواج به سمت USNS Mercy نیروی دریایی کشتی بیمارستانی پس از آن وارد در بندر لس آنجلس در روز جمعه

لوئیزیانا دیده است که سریع ترین رشد موارد جدید در هر نقطه از جهان که مقامات محلی می گویند ممکن است با توجه به ماه گذشته شلوغ مردی Gras جشن.

سوفیا توماس, یک پزشک پرستار در DePaul جامعه مرکز بهداشت در نیواورلئان گفت: تعداد coronavirus بيمار شده اند سرسام آور است.’

“ما واقعا یک چشمه از COVID-19 در اینجا در New Orleans,” او گفت:, و اضافه کرد که او در بیمارستان بود و در تلاش برای کنار آمدن با تغییر برخی از بیماران مبتلا به “telehealth” سرویس است که اجازه می دهد آنها را به ارزیابی از خانه.

‘ما از طریق این. شد و حتی در نیمه راه از طریق این گفت: یوسف کانتر از لوئیزیانا وزارت بهداشت است که ثبت بیش از 2,700 موارد بیش از پنج برابر آنچه آن را به حال یک هفته پیش. ایالات متحده این کشور را به پیش افتادن از 100,000 عفونت در روز جمعه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نیواورلئان’ آلاینده ارنست N Morial, مرکز همایش در امتداد رودخانه می سی سی پی بود که تبدیل به یک بیمارستان به عنوان مقامات آماده برای هزاران نفر بیماران بیشتر از آنها می تواند جای.

آماده سازی بلافاصله مصرانه خواست تصاویر از یکی دیگر از فاجعه طوفان کاترینا در سال 2005 زمانی که مرکز کنوانسیون شد کثیف پناهگاه آخرین راه چاره است.

به عنوان درمانی جدید بحران loomed اقتصادی فاجعه در حال حاضر در این شهرستان وارد شده که در آن بسیاری از در حال حاضر در فقر زندگی می کنند و از همه مهم صنعت گردشگری است screeched را متوقف کند.

“من هرگز بیکار. اما در حال حاضر همه از ناگهانی: Wop!’ گفت: جان مور نوازنده بهترین و شناخته شده به عنوان شماس جان که هیچ کنسرتهایی برای انجام با بسیاری از شهر تعطیل. “این است و نه فقط من. آن همه است.’

با این حال هنوز هیچ شهر نزدیک به سبقت شهر نیویورک که روز جمعه در مجموع موارد آمار 25,573 مرگ و میر رسیده 366 و بیمارستان ها در سراسر شهرستان گزارش شده است تیره و تار به حد بحرانی بیماران.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت که او معتقد است که این شهر را تیره و تار سیستم بهداشت و درمان است که پرسنل و تجهیزات آن را از طریق هفته آینده, اما فراتر از آن نامشخص است.

‘پس از بعدی یکشنبه, آوریل 5 است که من بسیار نگران در مورد همه چیز ما میخوایم باید به او گفت که تزریق کادر پزشکی و تجهیزات مورد نیاز برای دفع فاجعه است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de