منحصر به فرد: روسیه جمع آوری اطلاعاتی در ایالات متحده عرضه خط شکست در میان coronavirus بحران وزارت امنیت داخلی هشدار

واشنگتن — جاسوس روسیه هستند به احتمال زیاد با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان یک فرصت برای جمع آوری اطلاعاتی در ایالات متحده عرضه خطوط که تلاش کرده اند به ارائه مناسب تجهیزات پزشکی با توجه به یک گزارش اطلاعات صادر شده در اوایل این هفته توسط وزارت امنیت داخلی به دست آمده و توسط اخبار یاهو.

روسیه سرویس های اطلاعاتی “به احتمال زیاد در حال تماشای ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 همه گیر” می گوید: می گوید: مارس 6, هوش بولتن های تولید شده توسط DHS ضد جاسوسی ماموریت مرکز.

“هوش مجموعه پزشکی زنجیره تامین آسیب پذیری می تواند اطلاع آینده عملیات با هدف تضعیف کلید تدارکاتی عناصر در آماده سازی برای جنگ به حمله و یا فرصت طلبانه در مواقع اضطراری” در این سند می گوید.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. (الکسی Druzhinin\TASS از طریق گتی ایماژ)

DHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما در این گزارش می آید در زمانی که ایالات متحده پیشی گرفته است کشورهای دیگر در coronavirus موارد نیز مواجه داخلی نگرانی در مورد کمبود تجهیزات پزشکی به خصوص برای تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. پس از هفته ها تاخیر رئیس جمهور تهمت ماه گذشته مجاز به استفاده از دفاع تولید عمل به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات از جمله هواکش و N95 ماسک ماسک.

مسکو در عین حال در حال حاضر به ثمر رساند برخی از عمده روابط عمومی کودتا در میان coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل این ماه, روسیه با ارسال planeload تجهیزات پزشکی به ایالات متحده در آنچه در ابتدا به نظر می رسد به کمک مالی هر چند بعدا مشخص شد که ایالات متحده برای پرداخت منابع.

روز جمعه رئیس جمهور تهمت صحبت به طور مستقیم با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس کاخ سفید اعلام کرد.

ماه گذشته روسیه پرواز در هواپیما بارهای تجهیزات پزشکی و بیش از 100 پرسنل به ایتالیا به عنوان بخشی از آنچه در آن توصیف ماموریت های انسان دوستانه. اما La Stampa یک روزنامه ایتالیایی گزارش داد که روسیه و مقامات امنیتی نیز در آن پرواز.

Michael Carpenter مدیر عامل پن بایدن مرکز دیپلماسی جهانی و تعامل و گفت: اخبار یاهو او تعجب نیست با این گزارش ادعا می کند با توجه به نحوه روسیه عمل می کند. “سرویس های اطلاعاتی روسیه است که همیشه کاوش آسیب پذیری در میان دشمنان. آن را تعجب آور نیست حتی در میان یک بیماری همه گیر به جایی که آنها هستند قرار است به تمرکز بر روی خود ایمنی و سلامت آنها مورد نقد و زنجیره تامین ما آسیب پذیری ما زیرساخت های حیاتی آسیب پذیری و غیره” گفت: نجار که قبلا به عنوان یک مقام ارشد پنتاگون مسئول رسمی روسیه است.

“این بیماری همه گیر است که در اصل یک بازی جنگی از کشورهای انعطاف پذیری چگونه فرماندهی و کنترل چگونه کار می کند, دولت در پاسخ به سرعت در حال,” او اضافه شده است.

یک بیلبورد در سن پترزبورگ روسیه آمده است: “اجتناب از مکان های شلوغ آن را به صرفه جویی در زندگی.” (Dmitri Lovetsky/AP)

این طبقه بندی نشده DHS گزارش اشاره می کند که روسیه از ماه ژانویه انجام یک کمپین دروغ مربوط به کروناویروس بیماری همه گیر. DHS همچنین انتظار دارد که روسیه به استفاده از بحران کنونی به عنوان یک راه برای بهبود آن در آینده اطلاعات عملیات.

“ما انتظار داریم کرملین تجزیه و تحلیل آمریکا در واکنش به دروغ و تنظیم تکنیک های به حداکثر رساندن تاثیر هر دو در طول زمان COVID-19 وضعیت و در آینده مانند روسیه در حال انجام 2020 انتخابات دخالت” این گزارش می گوید.

دانیل هافمن بازنشسته سیا ارشد هوش افسر گفت که روسیه با استفاده از تبلیغات خود را برای ارسال از یک تا نه پیام مرموز به دولت ایالات متحده است. “روس ها به خوبی آگاه هستند که ما می دانیم آنچه ما آسیب پذیری هستند,” او گفت:. “به طور ضمنی تهدید ما کرملین می خواهد ما را به می دانم که آنها نیز می دانند که آسیب پذیری ما.”

روسیه به احتمال زیاد به تماشای ما R… توسط شارون Weinberger در Scribd

یکی دیگر از هدف از تبلیغات کرملین در حال روس ها با توجه به برت Schafer یک رسانه و دیجیتال دروغ همکار در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است. در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری کرملین به کارگردانی دخالت کمپین گسترش تئوری های توطئه است.

در حال حاضر آن را متفاوت با توجه به Schafer. “به جای روایت فریم از دولت حمایت رسانه ها به طور کلی است برای به تصویر کشیدن دولت روسیه در واکنش به بحران به عنوان صالح در حالی که فریم اتحادیه اروپا و ایالات متحده در پاسخ به بی منطق” او نوشت: در یک ایمیل به یاهو اخبار.

نینا Jankowicz یک دروغ همکار در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن توافق کردند که تمرکز روسی اطلاعات عملیات در حال حاضر به نظر می رسد به توان داخلی در مخاطبان است. هدف این است که برای نشان دادن روس ها چه پوتین است, انجام, او می گوید.

“من مطمئن هستم که آنها در حال تماشای بخش های مختلف زنجیره تامین ما در حال شکستن تحت این محیط منحصر به فرد,” او می گوید. “آنها می توانید استفاده کنید که برای پخش در صفحه اصلی.”

  • شارون Weinberger کمک گزارش به این مقاله است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به سی دی و این که منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>