منحصر به فرد: نزدیک به 600 ما سلامت کارگران درگذشت Covid-19 – و تلفات در حال افزایش استنزدیک به 600 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران درگذشت Covid-19 با توجه به از دست خط مقدم پروژه راه اندازی شده توسط نگهبان و قیصر سلامت نیوز (KHN) است که با هدف به تعداد بررسی و تتم و بهداشت و درمان هر کارگر است که می میرد در طول بیماری همه گیر.

khn لوگو

شمارش شامل پزشکان و پرستاران و امدادگران و همچنین به عنوان مهم بهداشت و درمان کارکنان پشتیبانی مانند بیمارستان سرایداران مدیران پرستاری و خانه کارگر که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در این بیماری همه گیر برای کمک به مراقبت از دیگران است. از دست داد در خط مقدم در حال حاضر منتشر شده نام و اعلامیه برای بیش از 100 نفر از کارگران.

اکثریت کسانی که مستند شناخته شدند مردم از رنگ عمدتا آفریقایی و آسیایی/جزایر اقیانوس آرام. پروفایل بیشتر قربانیان و به روز تعداد اضافه خواهد شد به ما اخبار سایت دو بار در هفته رفتن به جلو.

وجود دارد هیچ دیگر جامع حسابداری از ما بهداشت و درمان کارگران و میر. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) شمارش 368 Covid مرگ و میر در میان کارکنان بهداشتی درمانی اما اذعان دارد آن شمارش است undercount. CDC می کند شناسایی افراد است.

نگهبان و KHN در حال ایجاد تعاملی عمومی رو به پایگاه داده است که همچنین پیگیری عواملی مانند نژاد و قومیت و سن و شغل و محل و اینکه آیا کارگران به اندازه کافی دسترسی به دنده محافظ. پایگاه داده – منتشر خواهد شد در این تابستان ارائه خواهد شد دیدی نسبت به عملکرد و کاستی از ما سیستم بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

علاوه بر ردیابی, مرگ و میر, از دست خط مقدم گزارش چالش های بهداشت و درمان کارگران روبرو هستند در این بیماری همه گیر. بسیاری از آنها مجبور به استفاده مجدد از ماسک بارها در میان گسترده کمبود تجهیزات. دیگران تا به حال تنها کیسه زباله برای حفاظت از. برخی از مرگ و میر است و ملاقات با کارفرمایان سکوت و یا انکار است که آنها آلوده شدند در محل کار.

شماره امروز منتشر شد نشان دهنده 586 نام در حال حاضر در از دست خط مقدم پایگاه داده داخلی که جمع آوری شده اند از اعضای خانواده و دوستان و همکاران مرحوم, گزارش های رسانه ها و اتحادیه های کارگری در میان منابع دیگر. خبرنگاران نگهبان و KHN به طور مستقل تایید هر مرگ با تماس با اعضای خانواده کارفرمایان و بازرسان پزشکی و دیگران قبل از انتشار نام و اعلامیه در سایت ما. بیش از یک دوجین روزنامه نگاران در سراسر دو اتاق های خبر – به عنوان به خوبی به عنوان روزنامه نگاران دانشجویی – درگیر هستند در این پروژه است.

این پروژه با هدف تصرف انسان داستان از شفقت و قهرمانی در پشت آمار. هیچ یک از کارکنان بهداشتی درمانی مفتخر آغاز سال 2020 دانستن است که به سادگی نشان دادن به کار ممکن است آنها را در معرض یک ویروس است که آنها را بکشند.

زمانی که بحران آنها چالش ملاقات کرد. آنها پولادین خود در برابر ساعت های طولانی. تکنسين شتافت به آمبولانس برای کمک به. دیگران را پاکسازی تعمیر و نگهداری امنیت و یا حمل و نقل شغل های مورد نیاز برای نگه داشتن عملیات در حال اجرا هموار.

آنها از عهده کار خود را با عشق و شور و فداکاری است. آنها همچنین علاقه, همسران, والدین, دوستان, جانبازان نظامی و فعالان جامعه.

در میان کسانی که از دست داده بودند Dr پریا Khanna یک نفرولوژیست که در ادامه به بررسی بیماران خود را نمودار تا او را در یک ونتیلاتور. پدر او بازنشسته جراح سالم به این بیماری تنها چند روز پس از دخترش.

سوزانا Pabatao یکی از هزاران نفر از فیلیپین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در آمریکا شد یک پرستار در اواخر 40s. سوزانا درگذشت تنها چند روز پس از او آلفردو که او نیز شما با Covid-19.

دکتر جیمز Goodrich مشهور مغز و اعصاب کودکان تحسین برای جدا کردن دوقلوهای بهم چسبيده بود و همچنین به عنوان یک رنسانس که جمع آوری عتیقه های پزشکی کتاب های عاشق شراب خوب و بازی didgeridoo.

برخی از اولین به مرگ مواجه نگران شرایط در محل کار. رز, Harrison, 60, یک پرستار, عینک بدون ماسک در حالی که مراقبت از یک Covid-19 بیمار در آلاباما خانه سالمندان با توجه به دخترش. او احساس تحت فشار به کار تا زمانی که او در بیمارستان بستری شد. خانه سالمندان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

توماس صوت, 59 بروکلین رادیولوژی کارمند مواجه تاخیر در دسترسی به دنده محافظ از جمله ماسک و حتی در حالی که او در بیمارستان بود با غرق Covid-19 بیماران مبتلا به پسرش گفت:. بیمارستان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

از دست رفته در خط مقدم تیم مستند دیگر نگرانی روند. کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر آمریکا گفت: شکست در ارتباطات چپ آنها غافل بودند و کار کردن در کنار افراد آلوده به ویروس. و ایمنی شغلی کارشناسان مطرح هشدار در مورد CDC ارشاد اجازه کارگران درمان Covid-19 بيمار به پوشیدن ماسک های جراحی – که به مراتب کمتر محافظ از N95 ماسک.

ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت فدرال سازمان مسئول حفاظت از کارگران راه اندازی کرده است ده ها تن از مرگ و میر تحقیقات سلامت کارگران و میر. اما اخیر آژانس یادداشت بالا بردن شک و تردید است که بسیاری از کارفرمایان برگزار خواهد شد مسئول سهل انگاری.

به دستورالعمل های بهداشتی تا حد زیادی مانع سنتی تجمع عزاداران بازماندگان را در بر داشت راه های جدید به افتخار مرده: در منهتن, پزشکی مقیم بازی ویولن ادای احترام برای یک کاهش یافته co-worker; یک پرستاران اتحادیه قرار می گیرد 88 جفت کفش در خارج از کاخ سفید بزرگداشت کسانی که مرده بود در میان صفوف خود را; بخش آتش اندود شده تا کامیون ها برای تشییع جنازه کروبی برگزار شد و “آخرین تماس” مراسم EMTs.

از دست رفته در خط مقدم تلفات فقط شامل بهداشت و درمان کارگران بودند که به طور بالقوه در معرض در حالی که مراقبت یا حمایت از Covid-19 بيمار. آن را ندارد به عنوان مثال شامل بازنشسته پزشکان که درگذشت از ویروس اما کار نمی شد در طول بیماری همه گیر.

تعداد مرگ و میر گزارش شده است که انتظار می رود به رشد است. اما به عنوان خبرنگاران کار برای تایید هر مورد فردی مرگ و میر ممکن است دیدار ما معیارهای ورود به مطالعه و در نتیجه ممکن است حذف شود از ما حساب کند.

شما می توانید به عنوان خوانده شده ما اول 100 پروفیل اینجا. و اگر شما می دانید از کارگران بهداشت و درمان که درگذشت Covid-19 لطفا به اشتراک گذاری داستان خود را با ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>