بررسی تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن

رییس سابق مجلس سنا aide که در سال گذشته متهم آمده است. از نامناسب لمس کردن ساخته شده است که اتهام تجاوز جنسی علیه معاون سابق رییس جمهور و حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد این سقوط.

سابق مشاور تارا Reade, که به طور خلاصه به عنوان یک دستیار در آقای بایدن سنای دفتر نیویورک تایمز گفت که در سال 1993 آقای بایدن دوخته او را به یک دیوار در یک ساختمان مجلس سنا رسیده در زیر لباس او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را. یکی از دوستان گفت که خانم Reade به او گفت که جزئیات این اتهام در آن زمان است. دیگر دوست و برادر خانم Reade گفت او به آنها گفت که در طول سال در مورد یک آسیب زا جنسی حادثه مربوط به آقای بایدن.

یک سخنگوی آقای بایدن گفت که این ادعا نادرست بود. در مصاحبه با چند نفر که مشغول به کار در سنا با خانم Reade گفت: آنها نه به خاطر هر گونه صحبت از چنین حادثه یا رفتار مشابه توسط آقای بایدن به سمت او و یا هر گونه زنان است. دو اتاق کارورزان که مشغول به کار به طور مستقیم با خانم Reade گفت: آنها غافل از این اتهام و یا هر درمان است که او مشکل است.

سال گذشته خانم Reade و هفت زن دیگر جلو آمد به متهم آقای بایدن از بوسیدن و بغل کردن و یا دست زدن به آنها را در راه است که آنها را احساس ناراحت کننده است. خانم Reade گفت: بار پس از آن که آقای بایدن به حال عموم نوازش گردن او پیچیده شده بود و انگشتان خود را در موهای او و او را لمس کرد در راه ساخته شده است که او ناراحت کننده است.

به زودی پس از خانم Reade ساخته شده جدید اتهام در یک پادکست مصاحبه منتشر شده در مارس 25, زمان شروع گزارش خود را حساب و به دنبال گزینش از طریق مصاحبه و اسناد و منابع دیگر. زمان مصاحبه خانم Reade در چند روز بیش از ساعت, به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که او گفت: در مورد آقای بایدن رفتار و دیگر دوستان است. این بار نیز در مصاحبه وکلا سخن گفت که به خانم Reade مورد اتهام; نزدیک به دو دوجین افرادی که مشغول به کار با آقای بایدن در اوایل 1990s, از جمله بسیاری از کسانی که مشغول به کار با خانم Reade; و هفت نفر دیگر از زنان که مورد انتقاد آقای بایدن در سال گذشته به بحث در مورد تجارب خود را با او.

دیگر هیچ اتهام در مورد تجاوز جنسی به ظاهر در این دوره از گزارش نه هر سابق بایدن اعضای هیات اثبات هر جزئیات از خانم Reade بدخشان. این بار هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط آقای بایدن.

در روز پنج شنبه خانم Reade ظ گزارش واشنگتن پلیس گفت: او قربانی یک تجاوز جنسی در سال 1993; عمومی حادثه گزارش ارائه شده به بار توسط خانم Reade اشاره نمی کند آقای بایدن با نام اما او گفت که این شکایت بود که در مورد او. خانم Reade گفت که او در زمینه این گزارش به خودش درجه های اضافی ایمنی از تهدیدات بالقوه. پر غلط گزارش پلیس ممکن است با مجازات جریمه و حبس.

خانم Reade که مشغول به کار به عنوان یک دستیار برای کمک به مدیریت دفتر کارورزان گفت که او نیز شکایت با سنا در سال 1993 در مورد آقای بایدن; او گفت که او نمی باید یک کپی از آن و از جمله مدارک شده است واقع شده است. این بایدن کمپین گفت: شکایت دارند. این بار بررسی یک مقام رسمی کپی از سابقه اشتغال از مجلس سنا که او ارائه شده نشان او استخدام شد و در دسامبر 1992 و پرداخت توسط آقای بایدن را تا ماه اوت سال 1993.

هفت زن دیگر که تا به حال در مورد شکایت آقای بایدن گفت: این بار در این ماه است که آنها نمی باید هر گونه اطلاعات جدید در مورد تجارب خود را برای اضافه کردن اما چند گفت: آنها معتقد بودند خانم Reade حساب.

سال گذشته آقای بایدن, 77, اذعان کرد که زنان شکایت در مورد رفتار خود گفت: نیت خوش خیم و امیدوار کننده بود “بیشتر توجه و احترام مردم و فضای شخصی.”

در پاسخ به خانم Reade بدخشان کیت Bedingfield یک بایدن معاون مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:: “معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است. او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

خانم Reade ساخته جدید او اتهام عمومی به عنوان آقای بایدن بود و بسته شدن در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از برنده شدن در یک رشته از مقدماتی مقابل رئیس خود را رقیب سناتور برنی ساندرز. خانم Reade که خودش را یک “نسل سوم دموکرات گفت:” او در ابتدا در مورد علاقه ماریان ویلیامسون و سناتور الیزابت وارن در این مسابقه اما رای برای آقای ساندرز در کالیفرنیا اولیه در ماه گذشته. او گفت که تصمیم او به جلو آمده و هیچ ربطی به سیاست و یا کمک به آقای ساندرز و گفت: نه مبارزات انتخاباتی خود و نه تهمت کمپین تشویق کرده بود به او دادند.

رئیس جمهور تهمت متهم شده است تجاوز جنسی و سوء رفتار با بیش از یک دوجین که توصیف یک الگوی رفتاری است که رفت و فراتر از اتهامات علیه آقای بایدن. رئیس جمهور همچنین کارگردانی پرداخت های غیر قانونی از جمله $130,000 به یک مستهجن بازیگر فیلم Stormy Daniels قبل از انتخابات 2016 به سکوت زنان در مورد اتهام امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته دادستان فدرال.

آقای ترامپ حتی افتخار خود را در مورد بدرفتاری با زنان در یک سال 2005 ضبط او توضیح داد که فشار خود را بر زنان و گفت و چنگ زدن آنها توسط گربه” لاف زدن است که او می تواند دور با “هر چیزی” از آنجا که از او مشهور است.

حتی پس از, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حمله حریف خود را درمان زنان است. رئیس جمهور است و نه ذکر خانم Reade بدخشان که منتشر شده در رسانه های اجتماعی و در لیبرال و محافظه کار, اخبار رسانه های.

خانم Reade, 56 گفت: این بار که حمله رخ داده در بهار سال 1993. او گفت که او تا به حال دنبال کردن آقای بایدن به تحویل ورزشی کیسه زمانی که او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار سرد شروع به بوسیدن گردن و مو و propositioned او. او تضعیف دست خود را تا کرم رنگ بلوز, او گفت:, و استفاده از زانو به قسمت پاها لخت او قبل از رسیدن به زیر دامن او.

“این اتفاق افتاد در یک بار. او صحبت کردن به من و دست های خود را در همه جا و همه چیز است که اتفاق می افتد به سرعت” او به یاد می آورد. “او بوسیدن من و گفت:” بسیار پایین ” آیا شما می خواهید به جایی بروید دیگری؟””

خانم Reade گفت که او کشیده دور و آقای بایدن متوقف شده است.

“او به من نگاه کرد نوع تقریبا گیج یا شوکه,” او گفت:. “او گفت:” بیا در مرد من شنیده ام شما دوست من.'”

در آن زمان خانم Reade گفت که او نگران است که آیا او تا به حال انجام کاری اشتباه و به تشویق خود را پیشرفت.

“وی با اشاره انگشت خود را در من و او فقط می رود:” شما هیچ چیز برای من است. هیچ چیز’,” او گفت:. “سپس او در زمان شانه های من و گفت:” شما خوب, شما خوب هستید.'”

آقای بایدن راه می رفت پایین راهرو خانم Reade گفت و او تمیز کردن در یک سرویس بهداشتی ساخته شده راه خود را به خانه و, گریه, به نام او که او را تشویق به بلافاصله فایل گزارش پلیس.

به جای خانم Reade گفت: او شکایت به ماریان بیکر آقای بایدن را به معاونت اجرایی و همچنین به دو دستیاران دنیس تونر و تد کافمن مورد آزار و اذیت توسط آقای بایدن — نه ذکر اتهام حمله.

کارکنان کاهش یافته است به اقدام خانم Reade گفت: پس از آن که او با ثبت یک شکایت کتبی با سنا پرسنل اتاق. او گفت: دفتر ستاد در زمان دور بسیاری از وظایف از جمله نظارت بر کارآموزان; اختصاص یک پنجره دفتر و محیط کار ناراحت کننده برای او.

او گفت: آقای کافمن بعد به او گفت که او نمی مناسب در دفتر خود یک ماه به دنبال یک شغل. خانم Reade هرگز امن موقعیت دیگری در واشنگتن است.

در مصاحبه آقای کافمن یک دوست دیرین آقای بایدن را که رئیس کارکنان او در آن زمان گفت: “من نمی دانم او. او به من نمی آمد. اگر او تا به حال من را به یاد او.”

آقای تونر که کار را برای آقای بایدن بیش از سه دهه گفت: آنچه بود از شخصیت آقای بایدن. دیگر سناتورها و کارکنان دفتر تا به حال شهرت برای اذیت و آزار زنان در محل کار و مهمانی پس از ساعت, با توجه به کسانی که در دفتر کار می کرد در زمان. آقای بایدن شناخته شده بود برای مسابقه به گرفتن قطار به خانه به ویلمینگتون دلم., هر شب.

“این خیلی مضحک است که سناتور بایدن خواهد بود در مواجهه با این اتهامات گفت:” آقای تونر بود که معاون رئیس ستاد هنگامی که خانم Reade در دفتر کار می کرد. “من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید این گفتگو. و من می خواهم به یاد داشته باشید این گفتگو.”

این بایدن کمپین با صدور بیانیه ای از خانم بیکر آقای بایدن را به معاونت اجرایی از سال 1982 تا سال 2000.

“من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی,” او گفت:. “من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر.”

ملیسا Lefko سابق کارکنان دستیار آقای بایدن از سال 1992 تا 1993 گفت: او نمی به یاد داشته باشید خانم Reade. اما او به یاد می آورد که آقای بایدن را یک “بسیار محیط حمایتی برای زنان” و گفت که او تا به حال هرگز تجربه هر نوع آزار و اذیت وجود دارد.

“هنگامی که شما کار بر روی تپه هر کس می داند که بچه ها خوب هستند و کسانی که بد هستند و بایدن یک پسر خوب,” او گفت:.

خانم Reade گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید زمان دقیق تاریخ و یا محل این حمله را که در آن رخ داده است در یک “semiprivate” در سنا دفتر پیچیده است.

یکی از دوستان گفت که خانم Reade گفت: او در مورد اتهام تجاوز در آن زمان در سال 1993. دوم به یاد می آورد خانم Reade گفتن او در سال 2008 که آقای بایدن را لمس کرده بود و او نامناسب و که او می خواهم به یک تجربه آسیب زا در حالی که مشغول به کار در دفتر او. هر دو دوستان توافق کردند به صحبت می کنند به بار به شرط ناشناس ماندن به حفاظت از حریم خصوصی خانواده خود و خود را متعلق به کسب و کار.

خانم Reade گفت: او همچنین گفت: برادر خود را که به تایید بخش هایی از حساب او علنا اما چه کسی صحبت نمی کنم به این, بار, و, مادرش, که پس از درگذشت.

در زمان اتهام حمله به خانم Reade گفت: او مسئول هماهنگی کارورزان در دفتر. دو نفر از کارورزان که با او کار می کرد گفت: آنها هرگز شنیده ام او را توصیف هر گونه رفتار نامناسب توسط آقای بایدن و یا او را دیدم به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با او را در هر ظرفیت اما به یاد می آورد که او به طور ناگهانی متوقف نظارت بر آنها در ماه آوریل قبل از پایان کارآموزی. دیگران که در دفتر کار می کرد در آن زمان گفت: آنها به خاطر خانم Reade اما نه هر رفتار نامناسب.

دوستان سابق و همکاران توصیف خانم Reade به عنوان دوستانه و دلسوز و مهربان و قابل اعتماد هر چند شاید کمی ساده لوحانه. یک مادر تنها او تغییر نام خود را برای حفاظت پس از خروج از ازدواج سوء استفاده در اواخر 1990s و خودش را از طریق قانون مدرسه ای در سیاتل. پس از خروج آقای بایدن دفتر او در نهایت بازگشت به ساحل غربی که در آن او کار می کرد برای یک سناتور ایالت; به عنوان یک مدافع برای خشونت خانگی بازماندگان شهادت به عنوان شاهد متخصص در دادگاه و برای سازمان نجات حیوانات.

در طول زمان خود را در آقای بایدن را در دفتر او مشغول به کار بود, به پاس خشونت علیه زنان عمل می کنند که آقای بایدن توصیف کرده است خود را به عنوان “proudest قانونی دستاورد است.” در سال 2017, خانم Reade را بازتوییت کرد ستایش برای آقای بایدن و کار خود را مبارزه با تجاوز جنسی. در بیشتر ماه های اخیر او خوراک ویژه برای حمایت از آقای ساندرز و انتقاد از آقای بایدن.

خانم Reade گفت: او را فاش نمی کند اتهام تجاوز جنسی در سال گذشته زمانی که او صحبت کرد چرا که او ترسیده بود. پس از اولیه شکایات گزارش شده در سال گذشته توسط یک محلی کالیفرنیا, روزنامه, خانم Reade گفت که او در مواجه با موجی از انتقاد و تهدید به مرگ و همچنین اتهامات که او یک عامل روسیه به دلیل متوسط پست ها و توییت چند که در حال حاضر حذف شده, او نوشته بود ستایش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

خانم Reade گفت که او کار نمی کند برای روسیه و نه حمایت از آقای پوتین و نظرات او بودند کشیده و خارج از متن از یک رمان او نوشتن ،

“این تلاش به لام من و منحرف کردن اذهان از آنچه اتفاق افتاده است, اما آن را تغییر نمی دهد حقایق در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال 1993” او گفت:.

به نام او به ستایش از آقای پوتین “غلط.”

خانم Reade تلاش برای به دست آوردن حقوقی و روابط عمومی حمایت از این زمان تا صندوق دفاع حقوقی ابتکار ایجاد شده توسط برجسته زنان در هالیوود برای مبارزه با آزار و اذیت جنسی. او کمک به این گروه برای اولین بار گزارش شده توسط رهگیری.

به عنوان آن را برای هزاران نفر از افرادی که در تماس با این گروه را به صندوق دفاع حقوقی که نشان دهنده مشتریان به او یک لیست از وکلای با تجربه و تخصص در چنین مواردی است. او گفت: او تماس هر یک اما هیچ کدام در زمان خود مورد. دو وکیل تایید صحبت کردن با خانم Reade است اما به نظر در رکورد مورد او و یا اتهام.

SKDKnickerbocker سیاسی شرکت مشاوره که در آن آقای بایدن رئیس استراتژیست آنیتا دونن با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر عامل قرارداد با زمان این صندوق دفاع حقوقی. خانم دان هرگز با کار این صندوق و شرکت او نشده بود گفت: از خانم Reade درخواست به گفته مقامات در این صندوق.

خانم Reade همچنین تماس حداقل یکی از این زنان که صحبت کردن همراه با سال گذشته در مورد آقای بایدن امادگی برای تماس فیزیکی.

لوسی فلرس سابق ایالتی نوادا assemblywoman که متهم آقای بایدن از او ناراحت کننده با بوسیدن و لمس کردن او در طول یک 2014 کمپین رویداد رد و بدل چند ایمیل در سال گذشته با خانم Reade اما به گفته خانم Reade به اشتراک نمی او داستان کامل است.

“بایدن است و نه فقط یک hugger” خانم فلورس گفت. “بایدن بسیار واضح بود و حمله به زنان در فضاهای بدون رضایت خود را در راه است که آنها احساس ناراحت کننده است. آیا او به طور بالقوه ظرفیت فراتر از آن ؟ که جواب هر کس در تلاش است برای دریافت در.”

کیت Conger و راشل Shorey کمک گزارش. زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>