سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی صحبت می کند در برابر تهمتسابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی حمایت از کار اخراج استیضاح پرس و جو شاهد الکساندر Vindman راه اندازی یک روحیه دفاع سابق شورای امنیت ملی رسمی و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سراسر طیف وسیعی از مسائل است.

کلی بازنشسته چهار ستاره دریایی سپاه عمومی گفت: مخاطبان در جلب دانشگاه در نیوجرسی در شب چهارشنبه که Vindman بود و به سادگی پس از آموزش او می خواهم دریافت به عنوان یک سرباز وقتی که او پرچم نگرانی های خود را در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکالمه تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در تابستان گذشته.

“او دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور کند.” “او رفت و گفت: رئیس خود را آنچه که او فقط شنیده ام.” کلی نظرات اولین گزارش در اقیانوس اطلس.

Vindman یک اوکراین سیاست متخصص با پیروی از یک میلیون احضاریه در استیضاح جلسات و صحبت کردن در مورد شنیدن تهمت کراوات نظامی آمریکا برای کمک به اوکراین به یک توافق Zelinskliy به بررسی جو بایدن کلی گفت.

کلی گفت:: “از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ما این بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با … روس ها. و تا زمانی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود بر اساس X که اساسا تغییر کرده است. و این چیزی است که مرد [Vindman] بود بیشتر علاقه مند است.”

اما زمانی که Vindman شنیده تهمت بگویید همتای خود او می خواست برای دیدن بایدن خانواده مورد بررسی او را درک او از شنیدن یک “غیر قانونی منظور کند.”

او گفت: “ما به آنها اصلا به دنبال غیر قانونی سفارش. و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است و پس از آن رئیس خود بگویید.”

کلی هم سوال مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله در مورد ادی گالاگر نیروی دریایی مهر و موم محکوم نما با بدن مرده داعش جنگنده. تهمت نقض گالاگر را تنزل و سپس دستور داد که نیروی دریایی برای رها شدن از نیروهای ویژه وضعیت منجر به استعفای وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر.

مداخله کلی گفت: “دقیقا چیزی اشتباه انجام دهید. تا به حال من شده است وجود دارد, من فکر می کنم من می توانست مانع آن است.”

کلی گفت که او موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های در تعدادی از زمینه های کلیدی. او گفت: مهاجران به ایالات متحده هستند “اکثریت مردم خوب” و “نه همه تجاوزگران” – اشاره به نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در مورد مهاجران مکزیکی در سال 2015.

“در واقع آنها در حال اکثریت مردم خوب کند.” “آنها همه تجاوزگران و آنها همه قاتلان. و این اشتباه برای توصیف آنها که در راه است. من در مخالفت با رئیس جمهور تعدادی از بار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار او اضافه نمی کند و نیاز به گسترش “از دریا به درخشان دریا”.

کلی 75 دقیقه آدرس هم تعدادی از موضوعات بین المللی. او گفت که او باور نمی تهمت را تکرار خصوصیات از مطبوعات به عنوان “دشمن مردم” و نظر دولت را تلاش برای متقاعد کردن رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به رها کردن این کشور به سلاح های هسته ای برنامه نا امید کننده است.

کلی گفت: “من هرگز فکر می کنم کیم خواهد انجام هر چیزی غیر از بازی با ما در حالی که برای او که نسبتا موثر است.”

پرسید که چرا او می خواهم پذیرفت کاخ سفید موقعیت کلی گفت که او نمی دانم مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از 2016 اما تا به حال شده است “مجذوب – نه لزوما در یک راه خوب – اما مجذوب به عنوان به آنچه که در انتخابات به معنای کشور ما”.

زمانی که او نزدیک شد برای تبدیل شدن به وزیر امنیت داخلی گفت: همسرش خواست او را به قبول موقعیت. “من رک و پوست کنده فکر می کنم او نیاز به شما و مردم شما را دوست دارم” او به او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>