سابق ونزوئلا جاسوسی رئیس کروجل بحث تسلیم با مقامات ایالات متحده: منابع

فایل عکس: سابق ونزوئلا رئیس اطلاعات کروجل می ایستد در طول استرداد شنوایی به آمریکا در مادرید

توسط آنگوس Berwick و مت Spetalnick

کاراکاس/واشنگتن (العالم) – رئیس سابق ونزوئلا نظامی واحد اطلاعات هوگو کروجل است بحث ممکن است خود را تسليم مقامات ایالات متحده سه نفر آشنا با این موضوع گفت: پس از دادستان اتهام او این هفته با قاچاق مواد مخدر در کنار رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

کروجل سابق عمومی و متحد از اواخر ونزوئلا شده است در پنهان کردن پس از یک دادگاه اسپانیا در ماه نوامبر تصویب استرداد او به ایالات متحده است. معلوم بود که یا اگر او را تسلیم به مردم گفت: مذاکرات ادامه دارد.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: مقامات ایالات متحده بودند در تماس با کروجل از طریق سازمان های غیر دولتی واسطه تلاش برای متقاعد کردن او به نوبه خود خود را در, و وجود دارد “50/50 شانس” این امر موفق شوند.

کروجل وکیل در, اسپانیا, ماریا دولورس Arguelles گفت: او آگاه نیست بحث بر تسلیم.

مقامات ایالات متحده از مدت ها به دنبال کروجل زیرا آنها بر این باورند اگر او مایل به همکاری است که او می تواند گنجینه ای از اطلاعات در مورد اتهام قاچاق مواد مخدر از مادورو و همکاران خود را.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و آژانس مبارزه با مواد مخدر (DEA کاهش یافته است به نظر. وزارت دادگستری بازگشت نیست درخواست برای نظر. اسپانیا در وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

روز جمعه DEA عوامل هواپیما به کلمبیا به بازداشتگاه در بازداشت بازنشسته ونزوئلا کلی Cliver الکلا سه نفر آشنا با این موضوع گفت: پس از توافق برای کار با دادستان است که اتهام او در همان مورد است.

دولت ایالات متحده روز پنج شنبه متهم کروجل, الکلا ونزوئلا و یک دوجین دیگر فعلی و سابق مقامات ونزوئلا به اتهام “مواد مخدر-تروریسم” آخرین تشدید فشار مبارزات انتخاباتی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرنگونی سوسیالیستی رهبر.

دادستان کل ویلیام Barr متهم مادورو و همکاران خود را از تبانی با یک مخالف جناح مرخص کلمبیا چریکی گروه فارک “به سیل ایالات متحده با کوکائین است.”

کروجل است بارها و بارها با رد اتهامات او کمک کرد تا قاچاق کوکائین به ایالات متحده است. در طول استرداد شنوایی در ماه سپتامبر کروجل گفت: واشنگتن جعل را به اتهام قاچاق مواد مخدر به او صحبت کنید.

پس از ترک ونزوئلا کروجل را محکوم کرده مادورو و با توجه به حمایت خود را به مخالفت رهبر ژوئن Guaido که بنا رقیب ادعا به ریاست جمهوری ونزوئلا با آمریکا پشتیبانی می کند.

کروجل دستگیر شد و توسط پلیس اسپانیا در آوریل 2019 در درخواست از مقامات ایالات متحده اما در اسپانیا به دادگاه عالی در ابتدا حکم داد که او باید آزاد و استرداد او درخواست رد شده است. دادگاه معکوس که تصمیم گیری در ماه نوامبر.

(گزارش شده توسط آنگوس Berwick; گزارش های اضافی توسط مت Spetalnick در واشنگتن و کلارا-Laeila Laudette در مادرید; ویرایش توسط سارا Kinosian و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de