سابق رسمی جان خود را در مسکو دادگاه پس از صدور حکم

مسکو (AP) — سابق زندان رسمی خدمات با سرطان شات خود را مرده در یک دادگاه مسکو روز شنبه پس از تحویل سه سال حبس به اتهام فساد مالی مقامات گفت.

دادگاه محلی و تحقیقی گفته ویکتور Sviridov که در خدمت به عنوان رئیس بخش روسیه در زندان فدرال خدمات در زمان از یک تپانچه و اخراج آن را در قفسه سینه خود را پس از یک قاضی اعلام کرد او را به گناه و اعمال این حکم است.

مقامات بررسی شد چگونه Sviridov موفق به آوردن اسلحه به داخل ساختمان دادگاه هنگامی که او وارد برای شنیدن از خانه. مقامات دادگاه گفت: یک آشکارساز فلز در ورودی بود به درستی کار.

Sviridov تا به حال مجرم به اتهام فساد مالی که درگیر گرفتن رشوه از 10 میلیون روبل (بیش از $158,000.)

Sviridov به سرطان و اصلا انتظار نداشت برای به زندان فرستاده می شود و وکلای او خواسته قاضی که شامل یک زندان در حکم دفاع وکیل الکساندر Kotelnitsky گفت.

“من شنیده ام یک کف زدن و سپس او را دیدم تلو تلو خوردن و سقوط” Kotelnitsky گفت: توصیف لحظه ای از خودکشی است.

او گفت: اسناد و مدارک پزشکی مورد Sviridov سرطان بودند به دادگاه ارائه. اما مقامات دادگاه به چالش کشیده این ادعا است. گفت: قاضی بود غافل از متهم در وضعیت پزشکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>