سابق MI6 جاسوسی پشت ‘, کثیف, پرونده’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت توسط سه الیگارشی روسیه


سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل پشت ‘, کثیف, پرونده’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شکایت کرد که توسط سه الیگارشی روسیه بودند که نام خود را ‘kompromat’ فایل

  • سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل است که شکایت توسط سه الیگارشی روسیه
  • Mr استیل گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 اتهام تازه انتخاب شده آمریکا در ولادیمیر پوتین جیب و انداخت یک موج در مسکو سفر
  • او شکایت کرد که خسارت و به جهان خود را گزارش نادرست

انگلیسی ها جاسوسی پشت بدنام ‘, کثیف, پرونده’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لینک کلیک کنید برای روسیه شکایت کرد که توسط سه الیگارشی در دادگاه عالی.

سابق MI6 مرد کریستوفر استیل در گزارش تازه انتخاب شده آمریکا در سال 2017 اتهام او در ولادیمیر پوتین جیب و ادعا کرد او انداخت و با یک روسپی در یک مسکو سفر.

آقای ترامپ آن را به نام ‘خبر جعلی” و لعنتی Mr استیل به عنوان یک “شکست خورده جاسوسی’. در حال حاضر 55 ساله است که شکایت در لندن توسط سه روسها نام فایل و خواسته شده است تا دقت خود را در پرونده.

آنها می خواهند او را به پرداخت خسارت و جهان در گزارش خود شد نادرست است.

سه نفر – banker پیتر Aven سرمایه گذار و میلیاردر میخائیل قرارگرفت و سرمایه دار خیلی مهم نفت آلمانی خان – انکار او ادعا می کند که آنها پوتین مناقصه.

قبل از یک جلسه در ماه گذشته پدر سه Mr استیل پیشنهاد کرد او را به سختی پاسخ به هر گونه سوال و ادعا این امر شناسایی منابع خود را.

او استدلال خود پرونده بود گزارش آنچه که او گفته بود و قطعی نیست حقیقت است.

Christopher Steele (pictured, who wrote a notorious 'dirty dossier' on Donald Trump's alleged links to Russia, is being sued by three oligarchs in the High Court

کریستوفر استیل (تصویر نوشت که بدنام ‘, کثیف, پرونده’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام لینک کلیک کنید برای روسیه است که شکایت توسط سه الیگارشی در دادگاه عالی

President Trump called Steele's report 'fake news' and branded the MI6 veteran a 'failed spy' (pictured meeting with Vladimir Putin during a press briefing in July 2018)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام استیل گزارش “خبر جعلی” و مارک MI6 کهنه یک “شکست خورده جاسوسی’ (تصویر دیدار با ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه جولای 2018)

اما قاضی, آقای عدالت Warby هشدار داد او انتظار می رود آقای استیل به پاسخ و عدم انجام این کار می تواند تعداد در برابر او.

پرونده رونمایی شد در ژانویه 2017 به عنوان آقای ترامپ آماده ورود به کاخ سفید بود و به سفارش واشنگتن مشاوره. این قرارداد به منظور بررسی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن لینک به روسیه تحویل داده شد به Orbis هوش کسب و کار با مسئولیت محدود – شرکت های تاسیس شده توسط Mr استیل یک کارشناس روسی برای MI6 برای 22 سال است.

شش ماه بعد از آن به بیرون درز شد به ما دموکرات سیاستمداران و رسانه ها حاوی ادعاهای آقای پوتین سال صرف تدوین شرم آور ‘kompromat’ فایل در رئيس جمهور.

Mr استیل گفت: جاسوس روسیه ادعا کرد که آنها فیلم برداری, موج, Mr تهمت صحنه در اتاق یک هتل وجود دارد در یک سفر کسب و کار.

و این پرونده گفت که نه تنها تا به حال آقای پوتین مردان داده Mr تهمت اطلاعات مفید در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 اما که متحدان خود را در حال بازگشت بیش از اطلاعات بر روس ها در امریکا است.

German Khan

Mikhail Fridman

استیل است که شکایت در لندن توسط سه روس ها از جمله آلمان خان (سمت چپ) و میخائیل قرارگرفت (راست) در نامگذاری فایل ها و خواسته شده است تا دقت و صحت پرونده

Peter Aven (left) and Mikhail Fridman (right) deny Steele's claims that they did Putin's bidding

پیتر Aven (سمت چپ) و میخائیل قرارگرفت (حق را) انکار استیل ادعا می کند که آنها پوتین مناقصه

آقای Aven – که متعلق به یک خانه در Wentworth سوری – Mr قرارگرفت و آقای خان در حال ابراز مخالفت برخی از آن صحت. آنها ادعا ارجاع به آنها را نادرست و مضر است.

این مورد برگزار شده است تا آنجا که متقاضیان استدلال آقای استیل باید مجبور به پاسخ به سوالات و اثبات ادعا درست است یا پرداخت کردن.

سابق جاسوسی وکلا گفت: برخی از اتهامات در حال حاضر در حوزه عمومی است. و آقای استیل اصرار او نمی خواهد بحث در مورد منابع خود ادعا آن می تواند آنها را به مخاطره می اندازد.

آقای عدالت Warby گفت: “من ممکن است به نام در به حکومت که آیا او باید مجبور به پاسخ به یک سوال.’ و قاضی هشدار داد که او متقاعد نشده Mr استیل قادر خواهد بود به اصرار او پرونده با دقت گزارش آنچه او شنیده بود – نشان می دهد او را به آن را اثبات کند بود و نه نادرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>