Ex-فاکس نیوز, روزنامه نگار, Gretchen Carlson, تماس, در, مایکل بلومبرگ به آزادی زنان از NDAs آنها امضا شده خود را به عنوان کارکنان

Gretchen Carlson

غنی پولک/گتی ایماژ

  • Gretchen Carlson سابق فاکس نیوز لنگر خواسته است دموکراتیک ریاست جمهوری, امیدوار, مایکل بلومبرگ, برای آزادی زنان از NDAs آنها را امضا کرده در حالی که کار برای او.
  • او مطرح در توییتر در پاسخ به سوال خبرنگار کیرستن قدرت در مورد اینکه آیا مردم بلومبرگ به عنوان نامزد به “ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”
  • “دادن زنان صدای خود را به عقب است که باید برای بعدی ما prez,” کارلسون گفت.
  • بلومبرگ متهم شده است بارها و بارها از ساخت جنسیتی سخنان و تبلیغ سمی فرهنگ در محل کار, اما همه کسانی که وارد اتهامات او را ملزم NDAs.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Gretchen Carlson سابق فاکس نیوز لنگر است صدور یک تماس اقدام به میلیاردر و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگ.

او اصرار حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری به زنان آزاد از عدم افشای توافق (NDAs) آنها امضا به عنوان کارکنان خود در بلومبرگ LP.

در سال گذشته کارلسون پیوست جولی Roginsky و دیانا Falzone که او نیز مشغول به کار در فاکس نیوز برای ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی به نام آسانسور صدای ما. سه نفر شکایت خود را در شرکت و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در زمان Roger Ailes — برای آزار و اذیت و تبعیض در محل کار. NDAs شد بخشی از هر یک از شهرک های خود را.

هدف از این جدید سازمان آنها گفت: برای توانمند سازی زنان به صحبت کردن علنی در مورد ناعادلانه محل کار شیوه های است که آنها تجربه کرده در حالی که محدود اجباری NDAs.

این موضوع به وجود آمد و در روز دوشنبه هنگامی که روزنامه نگار کیرستن قدرت از او خواست پیروان توییتر یک سوال.

کارلسون پاسخ گفت: در بخشی که او نمی تواند حمایت بلومبرگ تا “او در هیئت مدیره برای از بین بردن NDAs او به زنان نشانه” زمانی که آنها کار می کرد برای او در بلومبرگ LP.

لوری ایوانز که شش سال در بلومبرگ LP فروش تیم شکایت کرد و این شرکت برای ایجاد یک “فرهنگ تبعیض” در محل کار با توجه به کسب و کار خودی بررسی است.

در همه کسب و کار خودی یافت نزدیک به 40 دعاوی اشتغال از 65 شاکی شده اند که در برابر بلومبرگ LP و مردی که خودش را در هر دو دادگاه های فدرال و ایالتی و قدمت آن به سال 1996 است. اکثر موارد محرمانه تبعیض بیش از جنسیت و نژاد و وضعیت ناتوانی و همچنین بارداری تبعیض و دستمزد سرقت.

پیگیری یک مقاله توسط ABC News در بر داشت که سه نفر از 17 زنانی که زمینه مناسب در برابر بلومبرگ LB به نام عصر ایران خود را برای درمان پرداخت به آنها. یک زن متهم به بلومبرگ گفت: “کشتن آن” زمانی که او شنیده ام که او باردار بود.

یک موضوع مشترک بین کارلسون Roginsky و Falzone و همچنین زنانی که به کارگردانی اتهامات در بلومبرگ این است که همه آنها محدود NDAs.

بلند کردن صدای ما با ارسال نامه ای به تمام آرای انتخابات ریاست جمهوری در ماه دسامبر درخواست از آنها برای محکوم NDAs. در این نامه می گوید: در قسمت: “این NDAs یک نیروی محرکه در خاموش کردن کارگران و promulgating یک فرهنگ که در آن کارفرمایان قادر به پوشش سمیت از جمله مسائل مربوط به آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی به جای آدرس آن و پایان آن.”

غیر انتفاعی به نام نامزدها به “نشان می دهد که آنها در کنار زنان و مردانی که خاموش شده اند و برای بیش از حد طولانی از بحث خصومت آنها مواجه می شوند با صحبت کردن با صدای بلند و علنی در برابر NDAs.”

ادامه مطلب:

تحت فشار مایکل بلومبرگ چهره جدید چالش دادگاه به شرکت خود را با استفاده از عدم افشای توافق در موارد تبعیض

  • زندگی مایکل بلومبرگ: چگونه یک تاجر 39 ساله banker یک میلیاردر شد, 3-زمان شهردار نیویورک و ریاست جمهوری امیدوار
  • مایکل بلومبرگ از ثروتمندترین 2020 نامزد مورد استفاده در زندان کار برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>