سابق اقدام کری را در سفر به گوام هزینه $243,000

سفر به گوام که منجر به استعفای سرپرست وزیر نیروی دریایی توماس Modly هزینه $243,000 یک نیروی رسمی گفت.

Modly استعفا داد و روز شنبه اندکی پس از او در زمان 35 ساعت سفر به یو اس اس تئودور روزولت و upbraided کشتی فرماندهی افسر سروان. برت Crozier. Modly نظرات پخش شد بیش از کشتی بلندگو.

Crozier تا به حال با ارسال نامه ای به مقامات نیروی دریایی شفاعت برای کمک به شیوع روی عرشه کشتی COVID-19 بیماری های مرتبط با کوروناویروس. نامه به بیرون درز به سان فرانسیسکو کرونیکل, نقشه کشی, با توجه به شیوع و تولید یک موج از سرفصل.

هزینه Modly پرواز در Gulfstream 550 برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست.

Modly رها Crozier از فرمان او در مارس 2, گفته, کاپیتان نامه “بی ارزش مطرح زنگ از خانواده های ما ملوانان و تفنگداران دریایی.” روز دوشنبه در یک expletive-لادن نظر روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت, Modly excoriated کاپیتان نشان می دهد که او “احمق یا ساده لوحانه” را برای نوشتن نامه و او را متهم به یک “خیانت به اعتماد”.

دانلود NBC News, برنامه برای شکستن اخبار و سیاست

در ابتدا Modly ایستاده بود نظرات خود را, اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه پشتیبانی به Crozier, Modly صادر عذرخواهی.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده لوحانه و احمقانه” Modly گفت. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

در روز سه شنبه Modly ارائه استعفای خود را به وزیر دفاع علامت Esper که گفت Modly ترک کرده بود در خود توافق “قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالا خود را به طوری که یو اس اس تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند به جلو حرکت کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>