هر سنگ را کشف’: چگونه مقامات گرجستان شکست خورد Ahmaud Arbery مورد

در روزها و هفته های پس از Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد, چند, Glynn شهرستان مقامات اجرای قانون نتوانست به طور کامل به بررسی مرگ و در یک صورت حاضر به اجازه می دهد افسران پلیس به, دستگیری نگهبان یاد کرده است.

Arbery, 25, دویدن از طریق محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان در 23 فوریه زمانی که او به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید. گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34, شد به اتهام قتل و تشدید حمله پنجشنبه شب پس از گرافیک فیلم قتل منتشر شد علنا و برانگیخته ملی خشم.

وکلای Arbery خانواده را به نام کشتن یک “مدرن لینچ” و تقبیح عدم اقدام در مورد قبل از انتشار این ویدئو با اشاره به نابرابری نژادی در سیستم عدالت کیفری.

در گزارش پلیس گرگوری McMichael ادعا Arbery “به شدت مورد حمله” پسر خود را که به ضرب گلوله Arbery در دفاع از خود.

Jackie Johnson, the Glynn شهرستان دادستان منطقه حاضر اجازه می دهد تا افسران پلیس که در پاسخ به دستگیری دو مرد, Glynn شهرستان کمیسر پیتر مورفی گفته گاردین در یک تماس تلفنی در روز جمعه.

اداره پلیس قرار گرفت و در تماس با یکی از جانسون دستیار وکلای منطقه پس از تیراندازی اما جانسون تصمیم به اتهام پدر و پسر سابق مشغول به کار در دفتر او برای بیش از 20 سال مورفی گفت.

“پلیس در صحنه رفت و به او گفت: آنها آماده بودند برای دستگیری هر دو آنها” آلن بوکر را Glynn شهرستان منطقه 5 کمیسر گفت: Atlanta Journal-Constitution در روز جمعه. “این پلیس در صحنه که تا به حال انجام و بررسی است. او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael.”

روز بعد Johnson recused خودش. جانسون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

27 فوریه جورج Barnhill این ویکراس قضایی دادستان منطقه و دوم از سه دس در این مورد در زمان بیش از. کمتر از 24 ساعت پس از دیدن این ویدئو و شواهد جمع آوری شده توسط پلیس مورفی گفت: Barnhill تصمیم به اتهام نیست McMichaels.

“و به طوری که ظرف 24 ساعت Glynn پلیس شهرستان گفته شده بود توسط دو دا دفاتر را به هر گونه دستگیری” مورفی گفت. “و بدیهی است که آنها می خواهند به فرض هیچ مسئولیت برای اقدامات خود را.”

در 2 آوریل, Barnhill ارسال یک ایمیل به مقامات اجرای قانون گفت: 25 سال Arbery تا به حال یک “ظاهری تهاجمی طبیعت” و خانواده اش بودند “غریبه به محلی سیستم عدالت کیفری”.

“Arbery سلامت روانی سوابق و قبل از محکومیت کمک به توضیح خود را آشکار تهاجمی طبیعت و ممکن است الگوی فکری به حمله یک فرد مسلح” Barnhill گفت: در این ایمیل که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

People protest outside the Glynn county courthouse in Brunswick, Georgia.

“آنچه در آن به نظر می رسد که او به عمد در تلاش برای حمله به شخصیت قربانی و فقط وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا گفت:” کریس استوارت یکی از وکلای مدافع Arbery خانواده.

خانواده با اشاره به McMichaels’ اتصال به اجرای قانون محلی در دفتر دادستان منطقه و اداره پلیس به عنوان شواهد سیستمیک معایب و موانع در جستجوی خود را برای عدالت است. این بود تنها پس از آن تصویری از Arbery مرگ منتشر شد در این هفته که از سوم دا را درخواست گرجستان اداره تحقیقات (GBI) درگیر کنید.

روز جمعه GBI مدیر ویک رینولدز به خبرنگاران گفت که او نمی تواند “پاسخ به آنچه دیگر آژانس را یا نمی بینیم” در دو ماه اول بررسی است.

“اما من می توانم به شما بگویم که بر اساس دخالت ما در این مورد و با توجه به این واقعیت است که ما آمار زمین در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه و در عرض 36 ساعت ما تا به حال امن حکم برای دو نفر برای قتل جنایت, من فکر می کنم که صحبت می کند حجم برای خود.”

در 7 مارس ایمیل فرستاده شده به دفتر گرجستان دادستان کل کریس Carr Barnhill recused خود را چون پسر خود مشغول به کار در یک مورد مربوط به Arbery در حالی که مشغول به کار در جانسون ،

لی مریت یکی از وکلا که نشان دهنده Arbery خانواده گفت: واندا کوپر-Jones, Arbery مادر یافت می شود ارتباط بین Barnhill و خود را در Facebook آورده و آن را به توجه ،

“او به دنبال این لینک کلیک کنید. که دقیقا چگونه از آن اتفاق افتاد گفت:” به نگهبان روز جمعه از طریق تلفن.

با توجه به گزارش پلیس واصل 23 مارس گرگوری و تراویس McMichael برداشت سلاح های خود را یک .357 Magnum revolver و یک تفنگ ساچمهای شروع به پریدن کرد به یک کامیون و به دنبال Arbery به او زد.

در این ایمیل به Carr از اوایل آوریل, Barnhill, منابع یک “مناسب و معقول از تلفن همراه تصویری از کل حادثه تیراندازی”, اشاره آشکار به یک به بیرون درز این هفته است.

رینولدز گفت که تحقیقات درباره تیراندازی, ویدیو و کسی که فیلم برداری آن را ادامه خواهد داد.

“هر سنگ خواهد بود کشف” رینولدز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de