حتی اگر انتخابات واقعا خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم در مشکل

با جو بایدن ادعا تقریبا دو برابر رقمی منجر شود در نظر سنجی های ملی یک سوال هنوز هم به نظر می رسد برچسبها بیش از این نژاد: می توانید به ما اعتماد پس از انتخابات سال 2016 ؟

این سوال خوبی است. اما در حال حاضر آن را نه به عنوان مهم به عنوان شما ممکن است حدس می زنم. اگر انتخابات برگزار شد امروز آقای بایدن را برنده انتخابات ریاست جمهوری, حتی اگر پای صندوق های رای بودند دقیقا به اشتباه به عنوان آنها چهار سال پیش.

دلیل ساده است: سرب خود را به مراتب گسترده تر از هیلاری کلینتون بود در فینال نظرسنجی و بزرگ به اندازه کافی به مقاومت در برابر دیگری 2016 رای گیری بحران.اگر نظرسنجی ها خاموش بودند تا آنجا که آنها در سال 2016 جو بایدن هنوز سرب ترین میدان نبرد متحده است.

در مجموع بر اساس زمان سنجی* اگر انتخابات به عنوان به عنوان آنها در سال 2016
انتخابات coll. 390 310
زمان سنجی اگر انتخابات به عنوان به عنوان آنها در سال 2016
آریزونا بایدن +3 بایدن 1
فلوریدا بایدن +6 بایدن +3
میشیگان بایدن +10 بایدن +5
کارولینای شمالی بایدن +3 مغلوب ساختن پیشی جستن +1
پنسیلوانیا بایدن +7 بایدن +2
ویسکانسین بایدن +8 بایدن 1
ایالات متحده avg. بایدن +9 بایدن +7
2020 نظرسنجی به طور متوسط بر اساس بررسی های انجام شده از ژوئن 1 و گردآوری شده توسط megyn kelly. سال های قبل با استفاده از به طور متوسط از نظرسنجی های انجام شده ظرف سه هفته از روز انتخابات. که در آن هیچ مقدماتی دولت رای گیری وجود دارد, کالج انتخاباتی برآورد فرض کنید که یک دولت رای به عنوان آن را در قبل از انتخابات.


این است که می گویند که رئیس جمهور تهمت نمی توانید برنده شوید. هنوز هم وجود دارد نزدیک به چهار ماه تا انتخابات — بیش از زمان کافی برای مسابقه و نظر سنجی را تغییر دهید. مسابقه تغییر در چندین نوبت در طول ماه های آخر در سال 2016. و این نژاد در حال حاضر به طور قابل توجهی تغییر در چهار ماه گذشته است. با توجه به megyn kelly سه ماه پیش آقای بایدن برگزار رهبری تنها چهار امتیاز است.

و در حالی که آقای بایدن در حال حاضر می تواند زنده ماندن 2016-مانند رای گیری خطا وجود دارد بدون هیچ دلیل یک رای گیری خطا نمی تواند حتی بزرگتر در سال 2020 است.

اما در حال حاضر سرب خود را به اندازه کافی بزرگ است برای زنده ماندن تا یک سال 2016 تکرار کنید و فقط در مورد هر کلی انتخابات رای گیری خطا در حافظه اخیر است. او به طور متوسط نزدیک به 10 درصد در نظر سنجی های ملی از تاریخ 1 ژوئن و جلوتر از خانم کلینتون در چهار نقطه سرب در فینال نظر سنجی های ملی یا قله در حدود هفت امتیاز در اوایل مرداد ماه و اواسط ماه اکتبر.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • چه شده است: یک همایش, این هفته در میلواکی است.
  • بایدن کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت های مالی با کمک غول اهدا کنندگان.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن demotes خود مدیر کمپین بالا بردن لایحه Stepien.

آقای بایدن همچنین لذت می برد به مراتب گسترده تر از سرب در میدان نبرد متحده likeliest به تصمیم ریاست جمهوری است. او در 13 نقطه سرب در منموته نظرسنجی دانشگاه پنسیلوانیا منتشر شده در چهارشنبه, مثلا, قرار می دهد و او را در یک موقعیت بسیار قوی تر از خانم کلینتون که به برتری چهار نقطه در آخرین منموته نظرسنجی پنسیلوانیا گرفته شده فقط قبل از انتخابات.

البته این نظر سنجی می تواند حتی بیشتر از این زمان از چهار سال پیش. اما هم وجود دارد بسیاری از دلایل به فکر می کنم آنها می تواند بهتر از این زمان در اطراف.

شاید مهم ترین, بسیاری از شرکت های نظرسنجی در حال حاضر وزن نمونه خود را به درستی نمایندگی رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی. شکست بسیاری از دولت های نظرسنجی برای انجام این کار در سال 2016 به طور گسترده ای به عنوان یکی از دلایل اصلی این انتخابات دست کم گرفت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند. رای دهندگان بدون چهار سال مدرک دانشگاهی هستند به مراتب کمتر احتمال دارد برای پاسخ به نظرسنجی تلفنی — دور و مردها به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. ما تخمین وزن با آموزش و پرورش ممکن است حرکت معمولی نظرسنجی به اندازه چهار امتیاز در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

هر چند بسیاری از دولت های نظرسنجی هنوز وزن توسط آموزش و پرورش به مراتب بیشتری را نسبت به چهار سال پیش. در منموته نظرسنجی یک مثال است. نهایی منموته نظرسنجی پنسیلوانیا در سال 2016 نشان داد که خانم کلینتون تا چهار درصد را نشان داده اند و او را با دو نقطه سرب 47 درصد به 45 درصد اگر آن را به حال شده است وزن توسط آموزش و پرورش با توجه به پاتریک مورای مدیر نظرسنجی. که به تنهایی پوشش می دهد حدود نیمی از تفاوت بین نتیجه واقعی و نهایی منموته نظرسنجی و آن را دلیلی برای اعتماد به نفس بیشتر در منموته نظرسنجی.

آموزش وزن به اندازه کافی برای اطمینان از نتیجه کامل است. پس از همه, خانم کلینتون هنوز هم led — البته کاملا دقت در فینال منموته نظرسنجی پنسیلوانیا حتی وزن در آموزش و پرورش است. و دیگر, با کیفیت بالا, آموزش و پرورش, وزن, وزارت امور خارجه, نظر سنجی مانند Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی در ویسکانسین نشان داد هنوز هم خانم کلینتون با یک قابل توجهی لبه در سال 2016. عوامل دیگری بودند که به وضوح در بازی.

اما بسیاری از منابع دیگر از رای گیری خطا در سال 2016 نیز به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد به تکرار.

به مراتب کمتر وجود دارد مردد و یا جزئی-حزب رای دهندگان در حال حاضر از چهار سال پیش. این رای دهندگان را شکست آقای تهمت به نفع با توجه به نظرسنجی های خروج و postelection نظرسنجی که recontacted قبل از انتخابات پاسخ دهندگان کمک به توضیح بخشی از قدرت خود را در نتایج نهایی است. رای دهندگان مردد می تواند دوباره به سمت آقای ترامپ اما این بار وجود دارد به سادگی و کمتر از آنها — و به همین دلیل کمتر فرصت را برای نظر سنجی به اشتباه به این دلیل است که.

جزء دیگری از رای گیری خطا در سال 2016 شد مردم در انتخابات. آن سخت است برای تعمیم نقش مشارکت مردم در انتخابات به دلیل احتراق ناقص وجود دارد به عنوان بسیاری از به احتمال زیاد رای دهندگان مدل های وجود دارد نظرسنجی. اما برخی از شرکت های نظرسنجی احتمالا overestimated سیاه مردم در انتخابات با تکیه بیش از حد به شدت در اوباما-دوران مشارکت ، این بار با تکیه بر آخرین انتخابات می تواند فقط به عنوان به راحتی درک دموکراتیک مردم در انتخابات. در کل این حزب خارج از قدرت تمایل به لذت بردن از نسبتا بالاتر مردم در انتخابات نسبت به زمانی که آن را در قدرت است که می تواند کمک به دموکرات ها در مقایسه با سال 2016.

در مورد منموته نظرسنجی معلوم می شود که مشارکت مردم عامل مهمی باشد. آقای ترامپ را به رهبری خانم کلینتون با یک درصد و 45 درصد به 44 درصد در فینال منموته نظرسنجی دانشگاه پنسیلوانیا اگر آن را به حال شده است وزن توسط آموزش و پرورش و در صورتی که به احتمال زیاد رای دهندگان تا به حال نمونه شامل تنها از کسانی که در نهایت رای دادند با توجه به رای دهندگان پرونده. (آقای ترامپ برنده دولت 0.7 از یک نقطه است.)

به طور مشابه نهایی نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی کارولینای شمالی که انجام شد بیش از آخر هفته قبل از انتخابات و نامزدهای وابسته را نشان داده اند آقای ترامپ جلوتر چهار درصد (او برنده 3.6 امتیاز) اگر به احتمال زیاد رای دهندگان تا به حال نمونه شامل تنها از اعتبار رای دهندگان. این نوع یافته ها منجر به بسیاری از نظرسنجی به این نتیجه که تحقیق نیست و اساسا شکسته پس از انتخابات 2016 و منجر به بسیاری از کوشش های خود را به جای رها سازمانی.

البته پرداختن به انتخابات گذشته رای گیری را مشکل نمی کند اطمینان حاصل شود که وجود خواهد داشت نه نوع دیگری از رای گیری شکست.بایدن را رهبری خواهد بود حتی بزرگتر اگر ما نمی نظرسنجی اعداد بزرگتر از سخت برای پیدا کردن رای دهندگان مانند رای دهندگان که نمی, رای گیری در انتخابات اخیر اما ممکن است در سال 2020 است.

NYT/سینا نظرسنجی ماه ژوئن 2020 با کمتر سخت به پیدا کردن پاسخ دهندگان
آریزونا بایدن +7 بایدن +10
فلوریدا بایدن +6 بایدن +9
میشیگان بایدن +11 بایدن +14
کارولینای شمالی بایدن +9 بایدن +9
پنسیلوانیا بایدن +10 بایدن +13
ویسکانسین بایدن +11 بایدن +13
ایالات متحده avg. بایدن +14 بایدن +13
بر اساس نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی از 3,870 رای دهندگان ثبت نام از تاریخ 8 ژوئن تا ژوئن 18. از “بدون سخت به پیدا کردن رای دهندگان” برآورد فرض کنید نتایج با روش نمونه گيری تصادفی ساده بدون طبقه بندی پوشش و یا پاسخ دهی تنظیم است.


شاید بزرگترین خطر است که loomed بیش از رای گیری صنعت برای یک دهه: کاهش نرخ پاسخ به نظر سنجی تلفنی. تا به حال شده است وجود دارد شواهد کمی که پایین نرخ پاسخ را در معرض خطر دقت بالا-کیفیت پيمايشی. معلوم است که افرادی که پاسخ به نظرسنجی تلفنی به نظر می رسد برای رای دادن به طور مشابه به مردم از خود همان جمعیتی است که پاسخ نمی دهند.

اما آنها متفاوت است در برخی از راه. آنها مردها به داوطلبان. آنها مردها برای ابراز اعتماد به همسایگان خود و جامعه است. این تفاوت ها می تواند به تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه و یا رشد به نزدیک تراز با دیدگاه های سیاسی. در بدترین سناریو کاهش اعتماد به کارشناسان و رسانه های خبری و رای گیری می تواند منجر به سیستماتیک nonresponse تعصب جایی که حتی تنظیم برای آموزش و پرورش و یا جمعیتی خواهد بود به دور از به اندازه کافی برای اطمینان یک نمونه است.

وجود دارد به دلیل شک و تردید است که این اتفاق خواهد افتاد. تنها چند ماه پیش از انتخابات نشان داد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت رقابتی است و نسبتا ساده توضیح برای روشن کردن در برابر او: دست زدن به کوروناویروس. این روند در برابر رئیس جمهور بدون در نظر گرفتن چگونه این بررسی انجام شد. پنل نظرسنجی که در آن پاسخ دهندگان بارها و بارها تماس گرفته همچنین نشان می دهد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان رها جمهور. و اکثر نظرسنجی ها نشان می دهد سمت راست تعداد پاسخ دهندگان که می گویند آنها رای برای آقای ترامپ در سال 2016. آنها فقط گفت: آنها نمی خواهند به او رای دوباره. آن را بدجور هدفمند صورت تمایل برای نظر سنجی به حق تعداد 2016 تهمت رای دهندگان در عین حال بسیار overrepresent کسانی که او را ترک.

حتی پس از شما می توانید تصور کنید که چگونه آن را می تواند احتمالا اتفاق می افتد — از جمله مشکلات را نمی توان با تخفیف. مشکلات و حتی سخت تر به تخفیف کسانی هستند که نمی توان تصور کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de