اوزهبیو Leal Spengler کوبا مورخ و اعاده قدیمی هاوانا درگذشت 77اوزهبیو Leal Spengler های کوبا مورخ که نظارت تحول قدیمی هاوانا از فرو ریختن چهارم به immaculately ترمیم استعماری جاذبه های توریستی دنیا در سن 77. او مبتلا به سرطان است.

Leal و بازسازي شد طوری که معروف است که او بالفعل شهردار مرکز شهرستان تاریخی و یکی از نقاط کشور از برجسته ترین عمومی روشنفکران.

“به آن تماس بگیرید بازسازی چیزی که به نظر می رسید مرده و به خاک سپرده شد ممکن است در قرعه کشی به نظر می رسد کثیف و اخراج که ما یک عاشقانه جنگهای صلیبی” Leal نوشت: در یک شهر بولتن در سال 2010. “اما در صورتی که مورد, ما نمی خواهد احساس خجالت دیده می شود به عنوان رمانتیک در بار است که پس از آخرالزمانی.”

متولد در هاوانا در 11 سپتامبر 1942 Leal شد, شهر تاریخی در سال 1967 و به رسمیت شناخته شده است که قیام تاریخی خود را در منطقه می تواند یک moneymaker. که تبدیل شد به ویژه مهم است که کمونیست کوبا در آغوش گردشگری خارجی یکهو پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی. از دست دادن از آن میلیاردها دلار سالانه یارانه برای این جزیره به ارمغان آورد و اقتصاد را به آستانه فروپاشی است.

پس از یک سری از سراسر کشور اصلاحات اقتصادی و دسامبر 2014 اعلام detente با ما Leal دولت-محور مرمت قدیمی هاوانا به دست آورده حرکت با افتتاح صدها نفر از کسب و کار خصوصی از ظریف رستوران ها به گالری های هنری که پر از گردشگران به بازدید از این کشور افزایش یافت.

رونق مطرح نگرانی در مورد gentrification به خارج از کشور کوبا و یا کسانی که با روابط به سرمایه های خارجی خریداری دیرین ساکنان و خانه های خود را به کسب و کار.
Leal is credited with restoring Old Havana’s historic heart.

Leal را مرمت بیش از 300 ساختمان در هاوانا قلب از یک شهر, در تاسیس 1519 توسط اسپانیایی. او همه از هاوانا تعیین شده به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در سال 1982.

که تمایز بین المللی به ارمغان آورد بودجه برای احیای این منطقه اما Leal نیز اعطا بی سابقه استقلال توسط دولت مافوق اجازه می دهد او را به وضع مالیات در محله و حفظ سود خود را در پروژه های تولید شده برای سرمایه گذاری در بازسازی تلاش.

Leal عضو کوبا مجلس اما لذت می برد و قدرت بیشتر در خدمت در کمیته مرکزی حزب کمونیست. آن را غیر معمول نیست برای او به سفر به فرودگاه برای استقبال از ورود امور خارجه و همچنین به عنوان نظارت عمومی سیاسی و رویدادهای فرهنگی.

در فوریه سال 2008 Leal نام ذکر شد به عنوان یک نامزد برای ارتقاء بزرگ زمانی که رائول کاسترو موفق برادرش فیدل به عنوان کوبا رئیس جمهور – به خصوص با توجه به شهر تاریخی را به طور کلی معتدل و دیدگاه های سیاسی. به جای Leal ماند در راس قدیمی هاوانا.
El Morro fortress, which guards Havana, was restored by Leal.

Leal بازسازی توریست پسند سایت های مانند ال Floridita که ارنست همینگوی است گفت: به کمک پیشگام انگلستان و دیگر معروف سوراخ آبیاری, La Bodeguita دلم مدیو. او نظارت مرمت برخی از پژمرده نما از Malecón شهر معروف یا سد دریایی و El Morro, اسپانیایی فورت که نگهبانان ورودی به بندر هاوانا.

یکی از بزرگترین پروژه های بازسازی این گنبد ساختمان کاپیتول برای تبدیل شدن به مقر پارلمان کوبا به عنوان قبل از آن بود کوبا 1959 انقلاب است.
Havana’s Capitol building.

اما در سطح جذابیت Leal تلاش تكذيب و مشکلات کوبا زندگی می کنند که در فقر صرف بلوک از مناطق توریستی.

زمانی که نیویورک تایمز نوشت: تا حد زیادی مطلوب 2007 مقاله گفت که Leal کار تا به حال به مراتب بیشتر از مزایای زیبایی بیش از ارزش واقعی برای هاوانا ساکنان مشخصه عصبانی شهرستان مورخ سازماندهی یک کنفرانس مطبوعاتی محکوم مقاله خبرنگار که آن را نوشت و روزنامه.

“سوال این است که ‘نیست یک فرهنگ مثبت ؟ نیست دولت از [کوبا] فرهنگ مثبت؟’,” Leal خواستار دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de