اروپا coronavirus اعداد ارائه امیدوارم که به ما وارد ‘اوج وحشتناک همه گیر’کشورهای اروپایی بیشترین ویران جدید coronavirus را گزارش کرده اند, نشانه های دلگرم کننده در مبارزه خود را در برابر همه گیر مرگبار که ایالات متحده آماده برای آنچه که ممکن است آن را “سخت ترین” هفته است.

ایتالیا گزارش 525 موارد در یک روز – پایین ترین آن روزانه تلفات در دو هفته و ممکن است نشانه ای از جزر و مد ممکن است عطف در مرگبارترین فاجعه در این کشور مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است.

“این خبر خوبی است اما ما نباید اجازه دهید ما گارد پایین” حفاظت مدنی رئیس خدمات آنجلو Borrelli به خبرنگاران گفت:.

این کشور به ثبت بالاترین مرگ و میر در سطح جهان با 15,887 مرگ و میر و فقط تحت 129,000 موارد Covid-19.

فرانسه گزارش داد که کمترین روزانه تلفات در یک هفته و در اسپانیا مقامات گفت: مرگ و میر شماره افتاده بود برای سومین مستقیم با 674 مرگ و میر.

اخبار مثبت آمد به عنوان نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: اروپا نیاز به یک مشترک “طرح مارشال” برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. طرح مارشال بود کمک برنامه آغاز شده توسط ایالات متحده در سال 1948 برای کمک به کشورها در اروپای غربی بعد از جنگ جهانی دوم که پمپ $15bn به تلاش برای بازسازی.

در ایتالیا پاپ فرانسیس سر جهان 1.2 میلیارد کاتولیک به دادگاه تجدید نظر برای مردم برای نشان دادن شجاعت در مواجهه با این بیماری همه گیر.

سالمندان پاپ که خودش تست شده است دو بار برای ویروس خود را جشن گرفتند پالم یکشنبه جرم توسط livestream. اما میدان سنت پیتر بود خالی از جمعیت معمول و کلیسای تقریبا خالی است.

و به عنوان مسیحیان آماده شدن برای عید پاک در این آخر هفته, مقدس ترین رویداد در تقویم مذهبی بسیاری از کلیساها در سراسر جهان بسته و توده ها منتقل می شود در تلویزیون و در شبکه های اجتماعی.

در سراسر اقیانوس اطلس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به اروپا را مثبت نشانه هایی از تغییر به عنوان یک فانوس دریایی از امید: “ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” او گفت:, پس از دقیقه زودتر قابل توجه یک یادآوری توجه داشته باشید با: “در روزهای آینده امریکا را تحمل اوج وحشتناک این بیماری همه گیر.”

ایالات متحده جراح عمومی, جروم, Adams هشدار داد که این بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند”. او افزود: “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه.”

در مجموع ما مرگ و میر به نزدیک شدن 10,000 – بیش از سه برابر تعداد کشته در 9/11 حملات به مرکز تجارت جهانی در نیویورک است. وجود دارد 337,000 عفونت در سراسر کشور یکشنبه شب. دقیقا یک ماه پیش در این کشور تایید کرده بود فقط 214 موارد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده نیز گفت که ایتالیا و اسپانیا امیدوار کننده تعداد آنها “به ما امید برای آنچه که ما در آینده می تواند”.

Birx همچنین اعلام کرد برخی از استارک نتایج تست از جمله این که در ایالت نیوجرسی 42 درصد از آزمایشات برای Covid-19 مثبت را. در کانکتیکات و میشیگان آن 20 درصد بود.

در بد خو ارز در طول جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن مارک خبرنگار “خبر جعلی” برای پرسش که چرا رئیس جمهور ادامه داد: می گویند او “یک پزشک” اما در همان زمان بود که به شدت هل دادن برای استفاده از ضد مالاریا, داروی hydroxychorloquine. مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف این جلسه گفت: وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن با تلاش دارو و افتخار است که دولت تا به حال انبار 29m قرص.

دکتر Anthony Fauci این کشور بالا, دکتر, در بیماری های عفونی هشدار داده است وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این دارو استفاده برای Covid-19 اما تهمت حاضر به او اجازه دهید یک سوال در مورد آن در جلسه.

در جای دیگر coronavirus اخبار شامل:

  • در انگلستان ملکه تحویل نادر تلویزیونی نشانی در تلاش برای آرام عمومی اعصاب در مورد شیوع بیماری مرگبار. اما پادشاه آدرس تحت الشعاع قرار بود با این خبر که نخست وزیر بوریس جانسون شده بود در بیمارستان بستری 10 روز پس از او مبتلا به کوروناویروس.

  • ژاپن بود و انتظار می رود به اعلام اورژانس به محض شنبه, ژاپنی رسانه ها گزارش شده است.

  • کره جنوبی گزارش شده کمتر از 50 موارد جدید برای اولین بار پس از 29 فوریه.

  • چین گزارش شده 39 مورد جدید از Covid-19, 38 از آن وارد شد. وجود دارد یک مرگ در سراسر این کشور در شهر ووهان که در آن ویروس آغاز شده است.

  • اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood استعفا داد و پس از اینکه مورد انتقاد قرار زیر خود اجتماعی فاصله ارشاد با مراجعه به او را خانه دوم.

  • ایرلند برتر لئو Varadkar دوباره ثبت نام به عنوان یک پزشک و یک شیفت یک هفته طول coronavirus بحران است.

  • در استرالیا و بسیاری از کشور های معروف طلا, سواحل, سواحل, بسته شده اند, با توجه به موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

  • ایران که اقتصاد دچار دو ضربه از ویروس و مجازات و تحریم های آمریکا, گفت:, اجازه می دهد آن را “کم خطر” فعالیت های اقتصادی به سر که روزانه عفونت نرخ کاهش یافت و برای پنجمین مستقیم بعد.

  • اتیوپی هائیتی و باربادوس گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>