اروپا در جنگ سخت ملل نشان می دهد انعطاف پذیری در مبارزه با ویروس

بروکسل به عنوان coronavirus است hopscotched جهان یک تناقض پدید آمده است: کشورهای ثروتمند لزوما بهتر در مبارزه با بحران از فقیر هستند.

ثروتمند کشورها به طور سنتی قادر به استقرار منابع به سرعت و غنی شده به بودجه دولت مکانیزم در نظر گرفته شده به آب و بحران را به طور کلی موفق coronavirus همه گیر هست.

در اروپا این بیماری شده و از طریق سوزاندن فرانسه و ایتالیا سه قاره چهار اقتصادهای بزرگ.

اما کوچکتر کشورهای فقیر در اروپا به سرعت اعمال و اجرا محدودیت های سخت گیر به آنها که تا کنون شانس بهتر است در نگه داشتن ویروس موجود است.

این کشورها که برخی از آنها در حال حاضر با احتیاط در را باز اقتصاد و جوامع بودند و همچنین کسانی است که می تواند در قرعه کشی مخازن عمیق انعطاف پذیری متولد نسبتا اخیر مشکلات.

نسبت به آنچه که مردم خود را از طریق بوده است چندی پیش, دقیق مستندات به نظر می رسید کمتر دشوار ظاهرا باعث بزرگتر اجتماعی خرید.

سازمان ملل شامل بسیاری در سابق کمونیستی شرق و همچنین یونان و کرواسی که در آن مقامات هستند با احتیاط خوش بینانه در مورد خود مردم را به استقامت در برابر سختی.

در کرواسی بسیاری از به یاد داشته باشید که سنگر در داخل خانه و شنیدن صدای وافغان برای هفته ها در پایان در طول جنگ در بالکان در دهه 1990 است. در یونان که در آن تنگی از بدهی های این کشور بحران تازه در ذهن اکثر شبح از یک سوم افرادی که از کار چیزی جدید است.

اعتبار…آنتونیو خفاش/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

با احتیاط در حال ظهور از هفته در خانه با همسر و دو دختر جوانش Ive Morovic 45 ساله آرایشگر در کرواتی ساحلی شهر زادار, بازیگران ذهن خود را به جنگ در اوایل ’90s, زمانی که او به اتهام در حال اجرا به بالا از نزدیکی یک تپه به صدا در حمله هوایی آژیر.

“من بچه بودم, من به یاد داشته باشید بازی فوتبال و دیدن خمپاره در حال سقوط از آسمان” او گفت:. او معتقد است که منظم جمع آوری شده در راه است که در آن کروات را در پاسخ به همه گیر harks بازگشت به زمان جنگ و میراث کمونیسم.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • هند دیگر طول می کشد قدم مجدد یکی از بزرگترین شبکه قطار.
  • حتی بال غربی است نفوذ ناپذیر از گسترش coronavirus.
  • ایالات متحده قصد دارد به متهم چین از تلاش برای هک واکسن داده است.

“مردم امروز می ترسند و نظم و انضباط همه ما آموخته است که کمک می کند تا ما در خط و ایجاد نوعی مجبور وحدت” او گفت:.

تجزیه و تحلیل های مختلف همه گیر پاسخ دانشگاهیان در دانشگاه آکسفورد را توسعه داده اند یک مقیاس نمرهدهی تلاش برای رتبه بندی سختی از اقدامات دولت در زمان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در کرواسی است که در میان جهان بالا نمرهدهی نمرات در آکسفورد مقیاس 86 که مردم از Covid-19 قرار دادن این کشور مرگ و میر در 2.1 در هر 100 ، 000. در ایالت نیویورک است که رقم 137 در هر 100 ، 000.

به طور کلی نمرهدهی بالاتر است در اروپای شرقی در اروپای غربی گفت: توماس هیل استاد سیاست عمومی در Blavatnik مدرسه دولتی در دانشگاه آکسفورد و پروژه های رهبر. بسیاری از کسانی که از کشورهای اروپایی به حکومت قوی-دولتی, مرکز-راست دولت است.

“کرواسی رفت و به حداکثر ما مقیاس نمرهدهی قوی وجود دارد پاسخ رسمی” آقای هیل گفت. انعکاس آقای Morovic افکار در نظم و انضباط او اضافه کرد: “ممکن است که مردم کمتر حاضر به عقب براند و آنها حاضر به قبول شدیدتر اقدامات است.”

اعتبار…مارتین Divisek/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

دست زدن به فعال کرواسی در 27 آوریل به میان برای اولین بار با احتیاط سهولت برخی از محدودیت. یونان برداشته دقیق آن مستند مارس 4, و دیگر کشورهای شرق اروپا از جمله جمهوری چک و اسلوونی که همچنین زمان دقیق در اوایل اقدامات شده اند به تدریج بازگشت به حس ظاهر ،

یک کلمه گاهی اوقات اعمال شده به جوامع در این بخش از اروپا است “انعطاف پذیر” استفاده می شود در محافل دانشگاهی به توصیف مناطق معمولا در کشورهای در حال توسعه که در آن سیاستگذاران سعی کنید برای حمایت از جوامع ساکن در مناطق فاجعه یا فقر شدید.

پروفسور Frosso Motti-Stefanidi که می آموزد در دانشگاه آتن و جهانی قدرت در این نوع انعطاف پذیری گفت: صفت بود بهترین تعریف شده به عنوان یک فرد و یا جامعه به خوبی انجام می دهند با وجود تجربه استرس حاد یا طولانی مدت سختی.

در زمینه این بیماری همه گیر او گفت: انعطاف پذیری به تنهایی نمی کند و توضیح دهد که چرا برخی از کشورها در حال دست زدن به بحران بهتر: نتایج مثبت تکیه بر شهروندان باور اقدامات دولت است که مصرف مناسب هستند و منجر به اعتماد و انطباق.

انعطاف پذیری و نمرهدهی به دست در دست هم برای مقابله با شیوع او گفت:.

یونان در حال ظهور است از یک مستند با کم تلفات نسبتا بالا و روحیه حتی آن را به عنوان چهره رکود است.

این کشور ثبت کرده است نسبتا کوچک با تعداد 151 ویروس مرگ و میر تا کنون فقط 1.4 در هر 100000 نفر و استاد Motti-Stefanidi اعتبار دولت را صریح و قانع کننده روش برای ایجاد انگیزه در شهروندان به احترام تنگ, مستند اقدامات است.

مواجه با فروپاشی مالی در اروپا و در سراسر جهان بسیاری از یونانیان را به صدا در رواقی توجه به درس از دهه گذشته زمانی که کشور از دست یک چهارم از اقتصاد آن است. آخرین پیش بینی ها دیدن اقتصاد یونان با کاهش 9.7 درصد در این سال بدترین رکود اقتصادی در اتحادیه اروپا است.

اعتبار…قانونی Makovec/Agence France-Presse — Getty Images

“در سال 2008 پس از سقوط لیمن من آن را در زمان سه سال برای بازسازی کسب و کار من است” گفت: Eleni Apostolidi یک درمانگر ماساژ در آتن. “سپس در طول بحران بدهی های یونان, من تقریبا از کار برای مدت سه سال دیگر و تا به حال به مبارزه سخت به نگه داشتن خانواده شناور,” او اضافه شده است.

خانم Apostolidi که 15 سال پسر و همچنین مراقبت برای پدر و مادر و عمه و خاله که زندگی می کنند در آپارتمان او را گفت: او عجیب, خوش بینانه در مواجهه با این فاجعه.

“ما شده است از طریق بسیاری از ما سخت هستند, بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به بازسازی” او گفت:. “ما فکر می کنیم خراب شد قبل از بحران مالی اما در حال حاضر ما می توانید ببینید که ما در حال انعطاف پذیر,” او اضافه شده است.

در کرواسی آقای Morovic گفت او مطمئن است که این کشور در مسیر سالم ماندن حتی آن را به عنوان بازگشایی شد اما او آماده بود برای رفتن به مستند اگر ویروس بازگشت.

“ما دریافتیم که در گروه های در معرض خطر. ما باید مطمئن شوید که آنها ماندن جدا شده و امن در حالی که افراد جوان به کار بازگشت” او گفت:.

“بدیهی است که اگر عفونت های جدید بازگشت همه ما باید از جلو, دوباره,” او اضافه شده است.

جو Orovic کمک گزارش از زادار, کرواسی و مونیکا Pronzcuk از بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>