بازارهای اروپا ارائه یک جایگزین برای S&P 500

اسکات Thiel نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری بلکراک سرمایه گذاری موسسه مثبتی مشاهده در سهام اروپا. آن بوده است که ،

در پایان ماه ژوئن بازوی تحقیقاتی از بزرگترین دارایی مدیر به روز رسانی خود را مشاهده در سهام اروپا به اضافه وزن از کم وزن, توصیه آن است که سرمایه گذاران از خرید این سهام. “این یک زمان بسیار طولانی” گفت: آقای Thiel, موسسه ارشد با درآمد ثابت استراتژیست.

اروپا دارای یک هرزه بد با سرمایه گذاران است. برای سال مدیران دارایی و بانک استراتژیست باید مشخص منطقه با آن کم خونی نرخ رشد و لرزان اتحادیه سیاسی و هدایت سرمایه گذاران به دور است. در حال حاضر یک بحران تبدیل شده است و بعید است فرصت های سرمایه گذاری در منطقه به نظر می رسد که رفتار همه گیر بهتر از برخی دیگر از نقاط جهان است. در چند ماه گذشته دارایی های اروپایی را به صحنه باز گشت.

یورو افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در بیش از دو سال در برابر دلار در این هفته و منطقه معیار شاخص Stoxx 600 تنظیم شده است برای دومین ماه متوالی از دستاوردهای بیشتر از کسانی که از S&P 500 شاخص در شرایط دلار با توجه به داده ها از FactSet.

مهم ترین دلیل برای این شکوفایی تحلیلگران می گویند این است که اروپا در حال ضبط کمتری موارد جدیدی از کروناویروس. وجود دارد هنوز هم گاه به گاه خوشه در اروپا و برخی از نشانه های اولیه که عفونت نرخ شروع به سطح در ایالات متحده است. اما در مورد وجود دارد 65,000 موارد جدید هر روز در ایالات متحده در مقایسه با کمتر از 10000 نفر در سراسر اقیانوس اطلس.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

8h پیش
فورد ساخته شده 1.1 میلیارد دلار سود در سه ماهه دوم حتی به عنوان فروش سقوط.
8h پیش
اپل ضربات گذشته انتظارات با افزایش فروش و سود.
8h پیش
الفبای درآمد قطره اما ضربه وال استریت انتظارات.

دلیل بعدی سیاست است. زمانی که رهبران اروپایی درباره توافق هفته گذشته در یک 750 میلیارد یورو ($888 میلیارد دلار) بازیابی صندوق نبود این حجم از معامله ای است که سرمایه گذاران تحت تاثیر قرار, اما واقعیت این است که این اتفاق پس از چهار شب طولانی از مذاکرات است. تصمیم به جمع آوری پول به صورت جمعی و به کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه از همه گیر شد پیام هایی که وجود دارد این است که برخی از سیاسی خواهد سمت چپ برای پیشبرد این پروژه که ایجاد یورو در دو دهه پیش است. وحدت اروپا هنوز هم می تواند یافت می شود در مواقع اضطراری با وجود چیز ساییده شده در لبه های ناشی از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بودجه مبارزه با ایتالیا و نگرانی در مورد از بین بردن دموکراسی در مجارستان.

“E. U. بازیابی صندوق عظیم است گام رو به جلو برای اروپا” آقای Thiel گفت. “E. U. همواره یک سازمان است که واکنش در زمان بحران. که چگونه آنها حرکت رو به جلو است.” در این هفته یورو صعود به بیش از $1.18 که بالاترین سطح از ژوئن سال 2018 به عنوان تقاضا برای ارز و سایر دارایی های اروپایی افزایش یافته میان انتظارات که عادی فعالیت های اقتصادی خواهد رزومه با سرعت بیشتری در منطقه است.

یورو به دست آورده بیش از 5 درصد در برابر دلار آمریکا تا کنون در این سال با توجه به FactSet داده است. یک راه برای پیش بینی اینکه آیا این روند ادامه خواهد داد این است که نگاهی به مواضع گرفته شده توسط سفته بازی معامله گران — کسانی که به دنبال کسب درآمد از کوتاه مدت بازار حرکت می کند — به جای دیگر سرمایه گذاران بلند مدت مانند صندوق های تامینی.

در حال حاضر وجود دارد به مراتب بیشتر شرط که یورو افزایش نسبت به شرط این که ارز رو به کاهش خواهد گذاشت. این پوزیشن خالص خرید به عنوان آن است که به نام, بزرگترین آن شده است در بیش از دو سال با توجه به داده ها از کمیسیون معاملات آتی کالا. اخیرا در ماه مارس معامله گران’ شرط که یورو خواهد کاهش تعداد کسانی که انتظار قدردانی.

بازیابی صندوق و انتظارات از نزدیک ادغام مالی باید “در دراز مدت مثبت” برای یورو والنتین Marinov یک استراتژیست ارز در Crédit Agricole گفت.

پول از خارج از کشور روان است به ارز داد و ستد وجوه است که خرید سهام اروپا و نشانه هایی وجود دارد که سرمایه گذاران اروپایی در حال بازگشت به خانه خود را در بازار و فروش دلار را گرانتر است که تقویت یورو آقای Marinov اضافه شده است.

این یک تغییر خوشایند برای مارکوس موریس-Eyton یک asset manager در آلیانز سرمایه گذاران جهانی. “ناموفق برای آمریکا و اروپا است underperformed واقعا برای چند سال در حال حاضر,” او گفت:. سرمایه گذاران باید به طور کلی خودداری از سهام اروپا در حالی که خرید سهام ایالات متحده. “نشان داده است که نشانه های آزمایشی معکوس در چند ماه گذشته” آقای موریس-Eyton گفت.

از اواخر ماه مه در اروپا بازار سهام ثبت کرده است قوی تر سود از شاخص S&P 500 پس از گرفتن قدرت از یورو به حساب آورد.

اما بیش از یک بار دیگر دوره بازارهای اروپایی هنوز هم مقدار زیادی از ابتلا به انجام. سال به, تاریخ, S&P 500 است کمی مثبت در حالی که Stoxx 600 پایین 13.5 درصد زمانی که در یورو محاسبه و بیش از 7 درصد در دلار ایالات متحده است.

در حالی که سرمایه گذاران در حال شروع به استفاده از ارزانی نسبی بازارهای سهام اروپا یک بهبود مستمر در هر دو بازار سهام بستگی دارد مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد, بازگشت, که به نوبه خود هم بزنید فعالیت های اقتصادی. پس از شکستن رکورد اسلامپ در آمریکا و آلمان G. D. P.) در سه ماهه دوم اقتصاددانان در حال تماشای اخیر شاخص به ببینید که چگونه به سرعت بهبود ممکن است نگه دارید. حتی اگر ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و دوباره در ماه ژوئیه پس از بازگشت ماه گذشته در هر دو منطقه یورو و ایالات متحده نشانه های اولیه هنوز هم به نفع اروپا و چندین تحلیلگران گفت.

“ایالات متحده و تعدادی از سرمایه گذاران تبدیل شده است چشم خود را به سوی اروپا گفت:” شیلا Patel, رئیس گلدمن ساکس مدیریت دارایی ها. اروپا “قادر به مقابله با مراحل اولیه بحران و در حال حاضر به نظر می رسد حاوی شیوع بیشتر به راحتی.”

که گفت:, کروناویروس جدید شیوع بیماری هنوز در حال ظهور و افزایش اضطراب در مورد دوم همه گیری موج در اروپا است. تعداد موارد جدید در اسپانیا به رهبری دولت بریتانیا هفته گذشته به طور ناگهانی قرار دادن این کشور و جزایر اطراف آن را در یک قرنطینه لیست حتی ابتلا به خاموش نگهبان یک وزیر دولت در تعطیلات وجود دارد. و آلمان ثبت بیش از 3000 موارد جدید در هفته گذشته.

این پتانسیل برای خنثیسازی اروپا نوپای سود. “بهداشت عمومی نیست فقط در مورد پرتاب پول در یک مشکل” خانم پاتل گفت.

مت فیلیپس کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im