اروپا به نظر می رسد در گذشته به عنوان مستندات ما و ژاپن بریس برای coronavirus ترومادر اروپا دولت ها شروع به نگاه به آینده به پست-مستند فاز نبرد خود را در برابر Covid-19 به عنوان منحنی در این قاره صاف در حالی که ما از پرانتز برای “اوج مرگ و در هفته و ژاپن آماده اعلام وضعیت اضطراری ملی.

اتریش در روز دوشنبه شد اولین کشور اتحادیه اروپا به طور علنی اعلام کند قصد دارد برای لغو محدودیت های آن. “هدف این است که از مارس 14 … کوچکتر مغازه ها تا 400 متر مربع و همچنین سخت افزار و باغ فروشگاه می توانید با باز کردن دوباره تحت تدابیر شدید امنیتی در شرایط” صدراعظم, Sebastian Kurz, گفت:.

اگر دولت جدول می رود به طرح بزرگتر مغازه ها می تواند بازگشایی در 1 مارس و هتل ها و رستوران ها و سایر خدمات از اواسط اردیبهشت, Kurz, گفت:, و اضافه کرد که “همه چیز خواهد شد بستگی دارد” در مورد اینکه آیا شهروندان همچنان به اطاعت شدیدی فاصله, قوانین این هفته و در طول عید پاک ،

دانمارک نیز اعلام کرد قصد دارد برای شروع بازگشایی مهد کودک و مدارس ابتدایی از 15 مارس اگر تعداد Covid-19 مرگ و میر و موارد جدید پایدار باقی می ماند.

“این احتمالا یک بیت مانند راه رفتن روی طناب. اگر ما هنوز ایستاده در امتداد راه ما را می گیرند و اگر ما بیش از حد سریع آن می تواند به اشتباه. بنابراین ما باید یک محتاط گام در یک زمان گفت:” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen اضافه کرد که ممنوعیت زیادی گردهمایی های اجتماعی را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل در ماه اوت است.

در آلمان, آنگلا مرکل روز دوشنبه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس بود “اتحادیه اروپا بزرگترین آزمون از پایه و اساس آن” و تشکر آلمانی ها به صورت زیر است دولت ، اما او افزود که هنوز خیلی زود به تعیین تاریخ برای بلند کردن این کشور مستند.

همانطور که آلمان گزارش داد که چهارمین متوالی روزانه کاهش موارد به بیرون درز وزارت کشور سند نشان داد یک لیست از اقدامات است که مقامات به ظاهر بر این باورند ممکن است اجازه می دهد زندگی عمومی به تدریج از سرگیری پس از پایان کشور مستند در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 19 مارس.

این اقدامات شامل تعهد به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, محدودیت در مجامع عمومی و مکانیسم اجازه می دهد تا بیش از 80 درصد از مردم یک فرد آلوده شده است در تماس با به توان ظرف 24 ساعت پس از تشخيص اجازه مدارس برای بازگشایی منطقه ای بر اساس دقیق و کنترل مرز به آرامش است.

مانند چند کشور اتحادیه اروپا و اتریش و آلمان نگاه به مجموعه تکیه بر تلفن همراه نرم افزار ردیابی شهروندان حرکات و هشدار آنها را از خطرات بالقوه عفونت باعث بلوک حفاظت از داده ها سرپرست روز دوشنبه به اصرار توسعه یک امن تر پان اروپایی برنامه.
Italy hopes to be back on the move soon after seeing virus cases reach a plateau.

اسپانیا که ثبت دومین Covid-19 مرگ و میر در جهان تا کنون پس از ایتالیا همچنین گزارش چهارمین روز متوالی سقوط در آن مرگ روزانه شمارش و همچنین می افتد در بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه موارد است.

در حالی که سخت سلول قوانین معرفی شده در 14 مارس در نیروی باقی خواهد ماند تا 26 آوریل, دولت اعلام کرد در روز دوشنبه که در آن است برنامه ریزی برای گسترش coronavirus تست شامل افراد بدون علائم به عنوان اولین گام به سوی آرامی کاهش مستند.

“ما در حال آماده سازی خودمان برای د-تشدید آن خواهد شد بسیار مهم است که بدانید که آلوده گفت:” وزیر خارجه Arancha گنزالز Laya.

موارد در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه

ایتالیا روز دوشنبه گزارش داد 636 مرگ و میر حدود 100 بیشتر نسبت به روز قبل آن عفونت رای آهسته دوباره با تعداد موارد مثبت رو به افزایش تحت 2,000 یا 2.1%. وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: روزانه La Repubblica که دوره آینده خواهد بود ،

“وجود دارد دشوار ماه های آینده,” او گفت:. “وظیفه ما این است که برای ایجاد شرایط برای زندگی با ویروس” حداقل تا زمانی که یک واکسن می رسد.

روزانه مرگ و میر در فرانسه که رفت به مستند بعد از اسپانیا و ایتالیا نیز کاهش یافت و در روز یکشنبه به 357 از 441 قبل از 24 ساعت. وزارت بهداشت گفت بیمارستان و بخش مراقبت های پذیرش نیز رو به کاهش است اما هشدار داد مردم آن را هنوز هم ضروری به ادامه احترام به سخت سلول اقدامات است.

مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب coronavirus رسیده است و بیش از 210 کشور و منطقه در سراسر جهان آلوده 1.28 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 70,000. نزدیک به نیمی از جمعیت جهان زندگی می کنند در برخی از قالب مستند.

در میان تحولات دیگر:

  • نروژ گفت: آن را در نظر گرفته و آن شیوع “تحت کنترل” اما هشدار داد که خیلی زود به می گویند اگر محدودیت می تواند برداشته شود.

  • به عنوان 51 کشورهای آفریقایی گزارش 9,198 موارد Covid-19 و 414, مرگ و میر, آفریقای جنوبی, رئیس جمهور, Cyril Ramaphosa به نام برای وحدت و عظیم کمک به تلاش است.

  • مسیر از عفونت ها در ایران به نظر می رسد برای شروع کرده اند “تدریجی” زوال دولت گفت.

  • اندونزی ثبت بزرگترین روزانه پرش در موارد با 218 تایید کرد روز دوشنبه در حالی که فیلیپین ثبت 414 عفونت های جدید.

  • روسیه نیز ثبت بزرگترین روزانه پرش با 954 مورد جدید از این بیماری است.

  • فرانسه روبرو است و در آن عمیق ترین رکود اقتصادی پس از پایان جنگ جهانی دوم, وزیر دارایی, Bruno Le Maire گفت.

اما اگر منحنی مسطح در اروپا و جاهای دیگر کمی وجود دارد نشانه ای از اجازه ، ژاپن “شینزو آبه” گفت: “دولت برنامه ریزی برای اعلام وضعیت اضطراری و پیشنهاد $1tn بسته محرک.
The Kabuki-cho district of Tokyo on Sunday. The area had a disproportionate number of coronavirus cases.

فشار افزایش یافته است و در دولت به اقدام توکیو اعلام کرد یک رکورد 148 موارد جدید در روز یکشنبه و پس از 83 بیشتر در روز دوشنبه. ژاپن بعید است که به معرفی یک مستند اما دولت با هدف اعمال قوی فشار روانی از طریق درخواست و دستورالعمل.

تعداد کل موارد مثبت در ژاپن تقریبا دو برابر در آخرین هفت روز با توکیو اصلی hub. سریع گسترش ویروس است که یک خطر بزرگ در پایتخت ژاپن یک شهر نزدیک به 14 میلیون و ژاپن یکی از قدیمی ترین جمعیت با نزدیک به یک سوم از جمعیت 36 میلیون نفر از مردم بیش از سن 65.

در آمریکا و مقامات هشدار داده اند بدترین هنوز به آمده است. مقامات روز دوشنبه گفت این کشور را به آماده شدن برای یک کشنده هفته به عنوان تسریع ما مرگ و میر در حال حاضر نزدیک به 10,000 بسته به فاصله با ایتالیا و اسپانیا.


“آن را به اوج بستری اوج ICU هفته و متاسفانه اوج مرگ هفته” گفت: Adm برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار بالا بردن زنگ خاص برای زنگ, New York, New Jersey, کانکتیکات و دیترویت.

ما در مجموع از 336.000 موارد تایید شده است که تا کنون بزرگترین و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم یک روز در حال مرگ در ایالات متحده به عنوان در اسپانیا و ایتالیا است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد این کشور شروع به دیدن “نور در انتهای تونل”. اما Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “نمی کشد و دور از واقعیت است که فردا روز بعد در حال رفتن به نگاه واقعا بد است”.

دبیر کل سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه به خواست دولت برای محافظت از زنان از آنچه که او به عنوان یک هولناک افزایش خشونت خانگی به عنوان یک نتیجه از coronavirus اقدامات است. “برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن: در خانه های خود را,” او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ خواست همه دولت ها را “پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود پاسخ ملی قصد دارد برای Covid-19”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>