اروپا موانع مرزها به سرعت Coronavirus

بروکسل — spiraling coronavirus اپیدمی پاره به پارچه از اروپا در روز سه شنبه باعث رهبران آن به همه اما دیوار این قاره از بقیه جهان و احداث موانع در درون آن و به جریان بنزین را کنترل و یا خاموش کردن موتورهای عادی زندگی و معیشت به امید کاهش مرگبار گسترش یافته است.

اتحادیه اروپا ممنوع و غیر ضروری سفر از خارج از بلوک به 26 سازمان ملل کشش از پرتغال به فنلاند, صفحه اصلی, به, بیش از 400 میلیون نفر برای 30 روز به عنوان رهبران بی میلی, دیر پذیرفته شده که در قلب همه گیر جهانی و تلاش برای مبارزه با آن را به معنی شدید اجتماعی و مشکلات اقتصادی.

این حرکت توسط بروکسل شد فقط چشمگیر ترین در یک روز پر از شواهدی که در اروپا زندگی بود ناگهان تبدیل شدن بیشتر و مؤثری محدود از هر چیز در اروپا در تاریخ مدرن در خارج از زمان جنگ.

روسیه اعلام کرد که نوار اکثر خارجی ها از ورود شروع جمعه و انگلیس و آلمان خواست مردم خود را به خارج از کشور سفر. اسپانیا آمار توسط یکی از بدترین شیوع بسته مرزهای زمینی خود را از صادرات این ویروس چندین کشور اروپایی محروم از مسافران وجود دارد.

این ویروس همچنان به دور تراشه در اتحادیه اروپا ماموریت اصلی: یکپارچه سازی آن عضو سازمان ملل به محکم بافته شده کل و پاک کردن موانع به جنبش مردم و کالا. تعدادی از کشورهای re-احداث طولانی-حذف مرز چک با همسایگان خود افزایش به 12 روز سه شنبه یک دردسر جدید در جریان تجارت است.

“ما یک مقدار زیادی از ترافیک کامیون ها حمل و نقل کالا” گفت: Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا اداری شعبه از بلوک. “جریان کالا به سویفت. ما نیاز به این کالا برای عملکرد بازار داخلی است.”

اسپانیا و فرانسه پیوست ایتالیا در منع از ساکنان ترک خانه های خود را به جز برای ضرورت. بلژیک اعلام کرد که این کار را انجام دهید ابتدا در روز چهارشنبه علاوه بر ممنوعیت پروازهای خروجی برای حداقل دو هفته.

پاریسی فرار به حومه در droves صبح روز سه شنبه پیش از ظهر شروع, فرانسوی, مستند, و وزیر کشور کریستف Castaner هشدار داد که مردم را جریمه $42 $150 برای عمل به عنوان ساده به عنوان توقف در پیاده رو به چت با دوستان.

“ماندن در خانه امروز و در روزهای آینده به معنی صرفه جویی در زندگی” آقای Castaner گفت: در یک کنفرانس خبری. “پشت هر دست دادن هر بوسه و هر جلسه گروه وجود دارد قربانیان بیشتری وجود دارد بیشتر مرگ و میر.”

اوکراین ممنوع کرد دستور داد تا کسب و کار بسته و تعطیل هواپیمایی و قطار و اتوبوس و مترو و خدمات است. پس از کلیسای ارتدکس در یونان حاضر به توقف خدمات داوطلبانه دولت — در حال حاضر تعطیل, مدارس, میله, رستوران ها و سواحل — دستور داد آن را متوقف کند. همچنین گفت: اکثر فروشگاه ها به ماندن بسته شروع چهارشنبه.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“حفاظت از بهداشت عمومی نیاز به تصمیم گیری روشن” گفت: Kyriakos Mitsotakis یونانی نخست وزیر.

حتی در کشورهایی مانند انگلیس که در آن اجتناب از تجمعات عمومی باقی مانده دولت توصیه نمی دیکته وجود دارد که تحقق آن می تواند هزینه مردم خود را در مشاغل خود حقوق و دستمزد کسب و کار خود را حتی در خانه های خود.

آزمایشگاه تایید عفونت کروناویروس در اروپا که در حال بالا رفتن بیش از 9,000 در روز گذشت 70,000 روز سه شنبه با بيش از 3300 مرگ و میر و کارشناسان هشدار داده است که بسیاری از موارد دیگر را شناسایی نشده است.

در اسپانیا دولت های منطقه از بالئارس و جزیره قناری زنجیر که حیاتی اقتصادی است گردشگری او با رئال مادرید به توقف پروازها به آنها و رهبر, بالئاریکس, Francina Armengol خواست در مورد 25,000 گردشگران وجود دارد به اولین پرواز به خانه.

رهبران ملی وعده داده شده فوق العاده مداخله در اقتصاد است که به نظر می رسید careening به رکود اقتصادی در سخت ترین تست از دولت توانایی به نگه داشتن چیزهای شناور پس از بحران مالی 2008 و اگر نه بسیار طولانی.

Bruno Le Maire فرانسه اقتصاد و دارایی گفت: دولت نمی خواهد درنگ به خرید بزرگ سهام در شرکت های بزرگ و یا حتی ملی آنها را در صورتی که نیاز به نگه داشتن آنها را از سقوط است. او اعلام کرد که کمک های مالی بسته به ارزش حدود 50 میلیارد دلار و بیش از 300 میلیون دلار در وام برای کسب و کار.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز که دولت اتحاد ملی در حال حاضر بیمارستان های خصوصی در پاسخ به بحران, پیشنهاد فوق العاده ای $220 میلیارد بسته نجات برای افراد و کسب و کار. که معادل حدود 16 درصد از اقتصاد کشور.

اتحادیه اروپا شد با توجه به فرار از آن به شدت سختگیرانه قوانین مالی که اعمال محدودیت های سخت بر اعضای دولت کسری.

ایتالیا تا کنون سخت ترین-آمار کشور در اروپا, گزارش روز سه شنبه که آن را تایید کرده بود بیش از 31,500 coronavirus عفونت و 2500 مرگ و میر, آمار و ارقام بیش از حد تنها توسط چین است. اسپانیا در صدر 11,000 موارد فرانسه و آلمان هر گذشته افزایش یافت 7,000 و دو کشور سوئیس و نروژ گزارش داد نرخ ابتلا به عفونت است که نسبت به جمعیت خود بودند و حتی بالاتر.

مرگ در اسپانیا جوانترین قربانی, فرانسیسکو گارسیا, 21, یک مربی فوتبال از مالاگا زده وتر خاص در سراسر کشور است. او به تازگی از یک بیمارستان با آنچه در ابتدا به نظر می رسید به پنومونی با توجه به گزارش رسانه های محلی و پزشکان دریافتند که او تا به حال هر دو coronavirus و قبلا تشخیص داده نشده لوسمی. او روز یکشنبه درگذشت.

رهبران کشورهای اتحادیه اروپا پس از دیدار با تلفنی به مدت سه ساعت در روز سه شنبه توافق کردند که به این ممنوعیت در اکثر بازدید کنندگان از خارج از منطقه تنظیم در کشش طولانی از انزوا بر خلاف هر چیزی که در سال های اخیر تاریخ اروپا.

استثنا خواهد بود ساخته شده برای شهروندان اروپایی و ساکنان خانه های آینده اگر چه برخی از کشورها درخواست شد آنها را به خود جدا و به مدت دو هفته در برخی موارد به دور از خانواده های خود. متخصصان پزشکی و دانشمندان نیز معاف باشند.

رهبران اروپایی امیدوار بود که بریتانیا که در سمت چپ بلوک در ژانویه خواهد شرکت در عمل, اما آن را نمی. به عنوان یک نتیجه, ایرلند یک عضو اتحادیه اروپا که دارای گذرنامه سفر به توافق با بریتانیا بود و نه تحت پوشش سیاست.

“انگلستان است و نه برنامه ریزی در اجرای خارجی مرز محدودیت” خانم von der Leyen گفت: “و البته این پس از آن می رود برای ایرلند بیش از حد.”

این سفر در حد توافق روز سه شنبه برای اولین بار عمده پاسخ هماهنگ به coronavirus اپیدمی توسط اتحادیه اروپا جهان ثروتمندترین و یکپارچه ترین باشگاه های کشور است. تا به حال دولت ها به دنبال به طور گسترده ای متفاوت اقدامات برای کاهش این ویروس در خانه در برابر سرزنش یکدیگر برای گسترش آن.

اروپا حرکت فشار اضافی بر دولت بریتانیا آمده است که در زیر برخی از انتقاد برای مصرف بیشتر سهل انگاری رویکرد به بحران نسبت به بسیاری از همسایگان خود است.

لندن شروع به سفت تاکتیک های آن در روز دوشنبه زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مردم برای حفظ فاصله خود از یکدیگر و به دور ماندن از مکان های تجمع — هر چند اقدامات داوطلبانه و مدارس باز باقی می ماند. در روز سه شنبه, Dominic Raab خارجی, منشی, توصیه شهروندان بریتانیا در برابر همه غیر ضروری سفر در سراسر جهان برای یک دوره اولیه از 30 روز.

بسیاری از اتحادیه اروپا در ابتدا مقاوم به مهار سفر. اما رسمی continentwide محدودیت شد لازم است مقامات اروپایی گفت: به عنوان عمده کشورهایی مانند ایالات متحده توصیه می شود شهروندان خود را برای جلوگیری از اروپا و کشورهای اروپایی گفت: به شهروندان خود برای جلوگیری از همسایه ملل.

“یک موضوع امروز, بود, البته, نیز مرزهای داخلی و به تبع آن انسداد وجود دارد,” خانم von der Leyen گفت.

قریب الوقوع تعلیق سفر تنظیم کردن یک سری از تلاش ها برای آوردن اروپاییها خانه و ارسال گردشگران دور.

آلمان قصد دارد به صرف در مورد $55 میلیون بازگرداندن هزاران نفر از گردشگران آلمانی پراکنده در سراسر جهان خود را به وزیر امور خارجه گفت: در روز سه شنبه.

“ما همه چیز ممکن است به آن را ممکن است برای هزاران نفر از آلمانی ها رشته در خارج از کشور به بازگشت به آلمان در روزهای آینده گفت: Heiko Maas خارجه.

او خواست آلمانی ها در حال حاضر در صفحه اصلی به ماندن وجود دارد.

به عنوان یک موضوع عملی اتحادیه اروپا مستند خواهد بود تا به هر کشور به در محل قرار داده; بلوک می کند توانایی برای به اجرا درآوردن آن است. هر دولت عضو خواهد بود قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن محدودیت های اعمال شده بر آنها در آن ممکن است اجازه می دهد تا در, و تحت چه شرایطی.

“آن را به آنها را در حال حاضر به پیاده سازی” خانم von der Leyen گفت. “آنها گفتند: آنها را بلافاصله انجام دهد. “

Cctvnews-Gridneff گزارش از بروکسل و ریچارد پرز-پنیا از نیویورک است. گزارش شد کمک توسط Monika Pronzcuk از بروکسل ملیسا ادی از برلین, Raphael Minder از مادرید Aurelien Breeden از پاریس Iliana Magra از لندن, Anton Troianovski از مسکو و جوانا Berendt از Warsawk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im