Esper معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن در استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان

واشنگتن — وزیر دفاع Mark T. Esper شکست با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه و گفت که فعال وظیفه نظامی نیروهای بین المللی نمی توان به کنترل موج اعتراضات در شهرهای آمریکا حداقل در حال حاضر. کلمات او بودند در تقابل با فرمانده کل قوا که در روز دوشنبه تهدید به انجام دقیقا همان است که.

آقای Esper نظرات منعکس آشفتگی در ارتش بیش از آقای ترامپ که در تلاش برای قرار دادن سربازان آمریکایی در خیابان احساس خطر بالای مقامات پنتاگون از ترس که نظامی دیده می شود به عنوان شرکت در یک حرکت به سمت حکومت نظامی.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در پنتاگون, وزیر دفاع گفت که استقرار فعال-سربازان وظیفه در اجرای قانون نقش “تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.”

رئیس جمهور عصبانی شد توسط آقای Esper اظهارات و excoriated او بعدها در کاخ سفید یک دولت رسمی گفت. وی گفت که آیا آقای ترامپ هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در آقای Esper کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany گفت که “همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper” اما “باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است.”

ارشد پنتاگون رهبران در حال حاضر بسیار نگران از دست دادن حمایت عمومی — و که فعال وظیفه خود را و ذخیره پرسنل 40 درصد از آنها افرادی هستند که از رنگ است که ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش منتشر شد یک پیام به بالا فرماندهان نظامی روز چهارشنبه تایید است که هر عضو نیروهای مسلح سوگند سوگند به دفاع از قانون اساسی که او گفت: “به آمریکایی ها حق آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز.”

به طور کلی Milley اشاره نمی کند آقای ترامپ اما او قرار داده شده یک یادداشت دست نویس در پایین این نامه گفت: “همه ما متعهد زندگی ما به این ایده است که آمریکا — ما خواهد ماند درست به آن سوگند و مردم آمریکا است.”

آقای Esper و کلی Milley پس از عمل آنها تحت انتقاد شدید از جمله از بازنشسته و افسران نظامی برای پیاده روی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از معترضان مسالمت آمیز شده بود به زور پاک.

سابق وزیر دفاع جیم Mattis در شدیدترین انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او استعفا در اعتراض در دسامبر سال 2018 بیش از آقای تهمت تصمیم به خروج سربازان آمریکایی از شرق سوریه ارائه پژمرده انصراف از رئیس جمهور رهبری است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به تلاش” آقای Mattis در بیانیه ای گفت. “به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

دیگر نظامی سابق ارقام کمتر متمرکز بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از شبح نظامی استفاده می شود به پلیس و معترضان.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

18m پیش
هزاران نفر برای اعتراض امروز در سان فرانسیسکو.
26m پیش
یک تظاهرات سکوت در نزدیکی Gracie عمارت در نیویورک است.
34 پیش
در واشنگتن بعد حکومت نظامی و افزایش امنیت.

“ما در خطرناک ترین زمان برای نظامی-روابط من دیده ام در طول زندگی” Adm. شنی Winnefeld بازنشسته معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در یک ایمیل. “این امر به ویژه مهم برای ذخیره و استفاده از نیروهای فدرال برای تنها ترین شرایط وخیم که در واقع تهدیدی برای بقای این کشور است. ما ارشد-اکثر رهبران نظامی نیاز به اطمینان حاصل شود سیاسی خود را به زنجیره ای از فرمان درک این چیزها.”

مقامات پنتاگون توجه داشته باشید که نظامی آموزش دیده در استفاده از کشنده قدرت در مقابل دشمنان خارجی و نه در اجرای قانون و چه مناسب است در فلوجه در فرگت مربع است.

روز دوشنبه بعد از عمده تظاهرات بیش از آخر هفته در سراسر ایالات متحده و همچنین در اواخر شب غارت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد بحث استناد کمی استفاده می شود 1807 قیام عمل به استقرار فعال-سربازان وظیفه در شهرهای آمریکا. او منصرف عمومی Milley و William P. Barr, دادستان کل, مقامات گفت. مقامات گفت: آقای Esper در ابتدا به نظر می رسید به موقعیت رئيس جمهور. هنوز هم روز دوشنبه در باغ گل رز آقای ترامپ اعلام کرد خود را “رئیس جمهور شما از قانون و نظم است.”

اعتبار…Michael A. McCoy برای نیویورک تایمز

اینکه آیا یا نه او تا کنون در نظر گرفته شده برای خود تهدید حدود 1600 سرباز شده بود دستور داد برای برگزاری در پایگاه فقط در خارج از واشنگتن با سربازان برگرفته از سریع واکنش واحد 82nd Airborne Division در فورت براگ, N. C., و یک پلیس نظامی واحد در فورت درام, n. y. بیش از 2000 نفر از نیروهای گارد ملی در حال حاضر در داخل شهر.

ارتش ساخته شده بود تصمیم به ارسال یک واحد 82 هوابرد سریع استقرار نیروی حدود 200 سرباز از منطقه پایتخت. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور آقای Esper در طول عصبانی نشست در کاخ سفید به معکوس آن دولت رسمی گفت. واژگونی شد اولین گزارش آسوشیتد پرس.

با وجود تماس برای آرام از مقامات ارشد پنتاگون از رهبران نیروهای نظامی بر روی زمین در واشنگتن در پنج شنبه شب به نظر می رسد ramping تا برای یک نظامی نشان می دهد از زور. گارد ملی واحدهای تحت فشار قرار دادند استوار جلوتر از پلیس در نزدیکی کاخ سفید تقریبا تبدیل شدن به چهره عمومی از امنیت حضور. آنها نیز مسدود شده, سکس عمومی, ارتش, کامیون حمل و نقل و گسترش محیط در برابر معترضان.

اگر چه آقای Esper نظرات در پنتاگون ساخته شده روشن است که افزایش خشونت در شهرستانها در سراسر کشور می تواند بی درنگ یک تغییر در موضع خود بیانیه ای روشن بود. گفت که قیام قانون باید تنها استناد در “فوری ترین و مبرم از شرایط” او اضافه کرد که “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.”

آقای Esper یک وست پوینت فارغ التحصیل که پس از خدمت در لشکر 101 هوابرد گفت: “من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

در کاخ سفید خانم McEnany گفت که در حال حاضر آقای ترامپ بود “با تکیه بر صعودی خیابان با گارد ملی.” اما او اشاره کرد: “قیام عمل یک ابزار در دسترس است. رئیس جمهور دارای قدرت تنها و در صورت نیاز او را به استفاده از آن.”

به طور کلی Milley بوده و قادر به نفوذ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که آقای Esper که رئیس جمهور انداز با شک و تردید است نه مقامات کاخ سفید گفت.

آقای Esper را صریح مخالفت با استناد به عمل آمد و تنها چند روز پس از او در توصیف این کشور به عنوان یک “جنگ فضایی” پاک می شود, یک نظر به خود جلب کرد که سخت از محکومیت تعدادی از فرماندهان نظامی و مقامات — نوع که معمولا انتقاد نیست جانشینان سراسر پنتاگون رهبری است. استفاده از این اصطلاح bandied در مورد مراکز فرماندهی در میدان جنگ نشان میدهد یک قطعه از زمین جدا شده در شبکه مربع است که با تهدید و منتظر یک راه حل: نیروی نظامی از طریق خشونت.

آقای Esper همچنین عقب نشینی در مورد آنچه که او می دانست که از قبل در مورد آقای تهمت مراجعه به یک کلیسا در سراسر از کاخ سفید است.

آقای Esper این هفته گفت که او غافل از مقصد خود را زمانی که او با رئیس جمهور دوشنبه شب برای آنچه او فکر سفر به مشاهده نیروهای نظامی در نزدیکی میدان لافایت. “من نمی دانم که در آن من بود” آقای Esper گفت: ان بی سی نیوز در مصاحبه ای در روز سه شنبه. “من می خواستم برای دیدن چقدر آسیب در واقع اتفاق افتاده است.”

مقامات کاخ سفید خشمگین بودند و آقای Esper سعی کردم به راه رفتن به عقب نظرات خود را در روز چهارشنبه. او اذعان کرد که او می دانم که او همراه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان کلیسا برای آنچه که تبدیل به یک عکس op پس از مقامات با استفاده از نوعی از مواد شیمیایی اسپری علیه معترضان برای روشن شدن راه.

آقای Esper همچنین گفت: آن زمان حدود 24 ساعت به مقامات به منظور تعیین این که یک پرواز فرود هلیکوپتر است که به پشت بام سطح لگد زدن باقی مانده و ارسال اعتراض صلح آمیز در حال اجرا برای پوشش متعلق به منطقه کلمبیا گارد ملی. او گفت که قسمت تحت بررسی بود.

آقای Esper اظهارات در مورد تاخیر در پیدا کردن اطلاعات در مورد هلیکوپتر ماموریت ایستاده در تضاد کامل با سطح نظامی برنامه ریزی که از قبل رخ داده است. یک ایمیل به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان داد که رایان مک کارتی ارتش و ژنرال James C. McConville ارتش رئیس ستاد روشن ساخته شده است قصد خود را برای این شب از جمله ترخیص کالا از حریم هوایی. این دو نفر گفته بودند در دست در یک مرکز فرماندهی در واشنگتن متعلق به F. B. I. جایی که آنها pored بیش از نقشه های به دنبال در خیابان.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

ترکیبات این مشکل استفاده از هلیکوپتر های نظامی برای ارعاب معترضان بود این واقعیت است که یکی از این هواپیما یک لکتا هلیکوپتر آراسته بود با صلیب سرخ دلالت آن پزشکی و بنابراین نه خصمانه وابستگی.

شاید بیشتر شکنجه پنتاگون رهبری تا کنون شده است به طور کلی Milley است که به وضوح دیده می شود در یک تصویری از جنبش در سراسر لافایت میدان راه رفتن پشت سر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با خستگی. به طور کلی Milley, که پس از انتقاد از یک میزبان از صدای هر دو نظامی و غیر نظامی صرف ساعت پس از عملیات عکس قدم زدن در خیابان های واشنگتن صحبت کردن به تیم های ملی نیروهای وجود دارد.

او صحبت از نیاز به حفاظت از تظاهرات مسالمت آمیز در اظهارات به نظر می رسد که نامطلوب برای برخی از دلیل آنها آمد و در ساعت بعد از رئیس جمهور, عکس, op.

از نظرات آقای Esper و نامه از کلی Milley به دنبال یک یادداشت در دوشنبه شب از نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید L. Goldfein, ابراز تأسف می کنند به عنوان یک “فاجعه ملی” کشتار جورج فلوید درگذشت و پس از او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. به طور کلی Goldfein گفت که هر آمریکایی “باید خشم.”

از آن زمان به بعد دیگر پیام به نیروهای مسلح منتشر شده است توسط چندین سرویس رئیسان و دبیران — همه با دقت تدوین و به هیچ وجه انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا سیاست های خود اما ابراز همبستگی با ارزش های آمریکایی و نظامی تاریخ اقامت خارج از سیاست است.

به طور کلی McConville و آقای مک کارتی با ارسال نامه ای به سربازان و خانواده های آنها تأکید بر “حق مردم برای صلح و دوستی به جمع آوری و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی.”

نیروی دریایی برتر افسر Adm. Michael M. Gilday گفت: در یک پیام در روز چهارشنبه به تمام ملوانان: “من فکر می کنم ما نیاز به گوش دادن. ما باید سیاه و سفید آمریکایی در نیروی دریایی و در جوامع ما هستند که در عمیق, درد سمت راست در حال حاضر. آنها ناراحت هستند.”

و رئیس استاد گروهبان. Kaleth O. رایت نیروی هوایی که سیاه نوشت فوق العاده توییتر موضوع اعلام کرد: “من جورج فلوید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>