اریک پرنس استخدام Ex-جاسوس برای کمک به نفوذ لیبرال

واشنگتن — اریک شاهزاده امنیت پیمانکار نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال های اخیر کمک کرد استخدام سابق آمریکایی و جاسوسان انگلیس برای مخفی هوش-جمع آوری عملیات که شامل نفوذ دموکرات کنگره مبارزات کارگری و گروه های دیگر در نظر گرفته خصمانه به مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار, با توجه به مصاحبه ها و اسناد و مدارک.

یکی از جاسوس سابق, سابق MI6 افسر به نام ریچارد Seddon کمک به اجرای یک 2017 عملیات کپی فایل ها و ضبط مکالمات در میشیگان دفتر فدراسیون معلمان آمریکا یکی از بزرگترین معلمان اتحادیه های کارگری در این کشور است. آقای Seddon کارگردانی یک عمل مخفی مخفیانه به نوار اتحادیه رهبران محلی و سعی کنید برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند ساخته شده به آسیب سازمان اسناد نشان می دهد.

مختلف با استفاده از نام مستعار سال بعد همان عمل مخفی نفوذ کنگره کمپین ابیگیل Spanberger سپس سابق C. I. A. افسر که رفت به پیروزی مهم خانه صندلی در ویرجینیا به عنوان یک دموکرات است. کمپین کشف عمل و اخراج او.

هر دو عملیات اجرا شد توسط پروژه Veritas یک گروه محافظه کار که به دست آورده توجه با استفاده از دوربین های مخفی و میکروفون برای نیش عملیات در, اخبار سازمان های سیاستمداران دموکرات و لیبرال و گروه های حمایت. آقای Seddon نقش در معلمان اتحادیه عملیات دقیق در پروژه های داخلی Veritas ایمیل های که پدید آمده از کشف روند دادگاه نبرد بین این گروه و اتحادیه — نه قبلا گزارش شده است و نه آقای شاهزاده نقش در استخدام آقای Seddon برای فعالیت های این گروه.

هر دو پروژه Veritas و آقای شاهزاده روابط به رئیس جمهور تهمت مشاوران و خانواده است. آیا هر گونه تهمت مقامات دولت و یا مشاوران رئیس جمهور درگیر شدند در این عملیات حتی تلویحا است مشخص نیست. اما تلاش این است که یک نگاه اجمالی از یک شدید خصوصی کمپین به تلاش برای تضعیف گروه های سیاسی یا افراد تصور می شود در مخالفت با آقای تهمت دستور کار است.

آقای شاهزاده رئیس سابق بلک واتر در سراسر جهان و برادر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است در زمان خدمت به عنوان غیر رسمی مشاور تهمت مقامات دولت. او با سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین در طول ریاست جمهوری انتقال. در سال 2017 او با کاخ سفید و مقامات پنتاگون به زمین برنامه ریزی برای خصوصی سازی جنگ افغانستان با استفاده از پیمانکاران به جای سربازان آمریکایی. جیم Mattis سپس وزیر دفاع را رد کرد و این ایده است.

آقای شاهزاده به نظر می رسد برای تبدیل شدن به علاقه مند به استفاده از جاسوس سابق آموزش پروژه Veritas فعالان در جاسوسی تاکتیک مدتی طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. رسیدن به چند هوش جانبازان — و گاهی اوقات با استفاده از آقای Seddon به زمین آقای شاهزاده گفت: او می خواست این پروژه Veritas کارکنان به یادگیری مهارت های مانند نحوه جذب منابع و نحوه انجام مخفیانه ضبط شده در میان دیگر تکنیک های نظارت.

جیمز اوکیف از پروژه Veritas کاهش یافته است به پاسخ دقیق سوال در مورد آقای شاهزاده آقای Seddon و سایر موضوعات, اما او را به نام گروه خود را “افتخار مستقل اخبار سازمان” است که درگیر در ده ها تن از تحقیقات است. او گفت که منابع متعدد شد که به گروه “ارائه اسناد محرمانه بینش به فرآیندهای داخلی و پوشیدن دوربین مخفی به افشای فساد و سوء رفتار.”

“هیچ کس می گوید پروژه Veritas چه کسی یا چه چیزی به بررسی” او گفت:.

یک سخنگوی آقای شاهزاده کاهش یافته است به نظر. ایمیل های ارسال شده به آقای Seddon بدون جواب رفت.

آقای شاهزاده در دست بررسی است و توسط وزارت دادگستری بیش از این که آیا او به دروغ کنگره بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 و برای نقض احتمالی آمریکا صادرات ، سال گذشته خانه کمیته اطلاعات ساخته شده یک جنایتکار ارجاع به وزارت دادگستری در مورد آقای شاهزاده گفت: او دروغ گفته در مورد شرایط دیدار با یک بانکدار در سیشل در ژانویه 2017.

هنگامی که یک عملیات کوچک در حال اجرا در بودجه بند کفش, پروژه, Veritas در سال های اخیر در حال افزایش کمک های مالی از هر دو اهدا کنندگان خصوصی و محافظه کار پایه. با توجه به آخرین آن در دسترس عموم مالیاتی پروژه Veritas دریافت $8.6 میلیون سهم و کمک های مالی در سال 2018 است. آقای اوکیف در مورد به دست آورده $387,000.

در سال گذشته گروه دریافت $1 میلیون سهم از طریق شرکت حقوقی Alston & پرنده یک سند مالی به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان داد. یک سخنگوی این شرکت گفت که Alston & پرنده “هرگز کمک به پروژه Veritas از طرف خود و نه آن را یک مشتری از ما.” سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که از طرف این سهم شده بود.

سند مالی نیز ذکر شده اسامی دیگر افرادی که به مقدار بسیار کوچکتر به پروژه Veritas سال گذشته است. چند تا از آنها را تایید کمک های مالی خود را.

این گروه نیز تبدیل به هم تنیده با فعالیت های سیاسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش. مغلوب ساختن پیشی جستن بنیاد به $20,000 به پروژه Veritas در سال 2015, سال است که آقای ترامپ شروع پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری. سال آینده در یک مناظره ریاست جمهوری با هیلاری کلینتون آقای ترامپ ادعا بدون اثبات که فیلم منتشر شده توسط آقای اوکیف نشان داد که خانم کلینتون و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پرداخت کرده بود مردم را به تحریک خشونت در تظاهرات برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک کتاب منتشر شده در سال 2018 آقای اوکیف نوشت که آقای ترامپ سال قبل تا به حال او را تشویق به نفوذ دانشگاه کلمبیا و به دست آوردن آقای اوباما را ثبت کرد.

ماه گذشته پروژه Veritas عمومی مخفیانه ضبط شده تصویری از یک دیرین ABC News خبرنگار بود که انتقادی از شبکه های پوشش سیاسی و تاکید آن بر روی کسب و کار ملاحظات بیش از روزنامه نگاری. بسیاری از محافظه کاران را gleefully زد در پروژه Veritas را آشکار و از جمله به خصوص با نفوذ صدای: Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد.

این سایت برای آقای اوکیف در آینده عروسی ذکر شده Donald Trump Jr., به عنوان مهمان دعوت شده.

آقای شاهزاده دعوت پروژه Veritas فعالان از جمله آقای اوکیف — به خانواده اش وایومینگ در مرتع پرورش احشام به صورت آموزش در سال 2017 رهگیری گزارش سال گذشته است. آقای اوکیف و دیگران مشترک رسانه های اجتماعی عکس گرفتن هدف تمرین با اسلحه در مزرعه از جمله یک پست از آقای اوکیف گفت که با آموزش پروژه Veritas خواهد بود “بزرگ بعدی هوش آژانس است.” آقای شاهزاده استخدام کرده بود سابق MI6 افسر به کمک آموزش پروژه Veritas عملیات رهگیری نوشت اما شناسایی افسر.

آقای Seddon به طور منظم به روز شده آقای اوکیف در مورد عملیات علیه میشیگان معلمان اتحادیه با توجه به پروژه های داخلی Veritas ایمیل که در آن زبان از رهبران گروه است marbled با جاسوسی اصطلاحات مخصوص یک صنف.

آنها با استفاده از یک کد نام — LibertyU — خود را برای عمل در داخل سازمان Marisa Jorge که فارغ التحصیل از آزادی در دانشگاه ویرجینیا یکی از بزرگترین کشور مسیحی کالج ها. آقای Seddon نوشت که خانم جورج “کپی شده و بسیاری از اسناد و مدارک از فایل اتاق” و آقای اوکیف bragged که این گروه قادر خواهد بود برای به دست آوردن “یک تن بیشتر دسترسی به عوامل داخل آموزشی استقرار.”

ایمیل اشاره به عملیات دیگر از جمله هفتگی مورد به روز رسانی همراه با فعالیت های آموزشی که شامل “عملیاتی با هدف قرار دادن.” پروژه Veritas redacted جزئیات در مورد این عملیات از پیام.

در ماه اوت سال 2017 خانم Jorge نوشت: به آقای Seddon که او تا به حال موفق به ثبت محلی اتحادیه رهبر صحبت کردن در مورد خانم DeVos و موضوعات دیگر.

“چیزهای خوب” آقای Seddon نوشت. “آیا شما دریافت یدکی دوربین رتبهدهی نشده است؟”

به عنوان وزیر آموزش و پرورش خانم DeVos شده است از منتقدان معلمان کارگری گفت: در سال 2018 که آنها را “خفه” بیش از سیاستمداران در دولت های فدرال و ایالتی سطوح. او و آقای شاهزاده رشد در میشیگان که در آن پدر خود ساخته شده ثروت در قطعات خودرو کسب و کار.

AFT میشیگان شکایت پروژه Veritas در دادگاه فدرال ادعا خاطی استراق سمع و جرائم دیگر. معلمان اتحادیه خواسته است برای بیش از 3 میلیون دلار خسارت متهم این گروه بودن “vigilante سازمان که ادعا می شود اختصاص داده شده به افشای فساد. آن است که به جای یک نهاد اختصاص داده شده به یک خاص سیاسی.”

پروژه Veritas گفت: فعالیت خود را قانونی و حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی و مورد برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه در پاییز.

دیگر پروژه Veritas کارکنان روی ایمیل شامل جو Halderman برنده جایزه سابق تهیه کننده تلویزیونی است که در سال 2010 التماس کرد گناه را به تلاش برای اخاذی 2 میلیون دلار از کمدین David Letterman. آقای Halderman کپی شده بود در چندین پیام ارائه به روز رسانی در مورد میشیگان عملیات در یکی از پیام او به دستورالعمل ها را به خانم Jorge. پروژه Veritas مالیات براده لیست آقای Halderman به عنوان “مدیر پروژه.”

دو نفر دیگر از کارکنان گز توماس و ساموئل چمبرلین نیز شناسایی شده در ایمیل و به نظر می رسد نقش مهمی در میشیگان عملیات. تلاش برای قرار دادن آقای توماس ناموفق بودند. مردی به نام ساموئل چمبرلین که همسان شرح یکی کار آقای اوکیف را تکذیب کرد او برای پروژه Veritas. او در پاسخ به پیگیری پیام های تلفن و یا ایمیل.

در سال گذشته پروژه Veritas ارائه لیست پیشنهادی از شهود دادگاه بیش از طرح دعوی در دادگاه. آقای چمبرلین و آقای توماس شدند در این فهرست است. آقای Seddon نمی شد.

خانم Jorge, 23, پاسخ نمی دهند به آدرس ایمیل مرتبط با آزادی دانشگاه حساب. در یک نسخه آرشیو شده از صفحه مربوط به خانم Jorge نوشت: او تا به حال یک علاقه عمیق در محافظه کار جنبش و امیدوار بود یک روز به خدمت در دیوان عالی کشور پس از حضور در مدرسه قانون است.

در یک ویدیو یوتیوب و آقای اوکیف توصیف دعوی در دادگاه به عنوان “احمق” و با اشاره به بخشی از رسوب که در آن دیوید Hecker رئیس جمهور عقبی میشیگان گفت که یکی از اهداف طرح دعوی در دادگاه به “توقف پروژه Veritas از انجام این نوع از کار است که در آن می کند.”

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا در بیانیه ای گفت:: “اجازه دهید روشن است که از ستمکاران است که در اینجا: پروژه Veritas استفاده جعلی کارآموز به دروغ او راه را به ما میشیگان برای سرقت اسناد و مدارک و به جاسوسی و آنها گرفتار شدم. ما فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را مسئول این جاسوسی صنعتی.”

در سال 2018 خانم Jorge نفوذ کنگره کمپین از خانم Spanberger نما به عنوان یک کمپین داوطلب. در آن زمان خانم Spanberger در حال اجرا بود برای سرنگون کردن یک کنگره جمهوری خواه در یک مسابقه هر دو طرف مهم در نظر گرفته شده برای کنترل از خانه. خانم Jorge شد و در نهایت در معرض و لگد از مبارزات انتخاباتی ،

معلوم بود که آیا آقای Seddon درگیر در برنامه ریزی که عملیات.

آقای Seddon شد دیرین انگلیسی افسر اطلاعاتی که خدمت در سراسر جهان از جمله در واشنگتن در سال های پس از حملات سپتامبر. 11, 2001. او ازدواج کرده است یک دیپلمات آمریکایی آلیس Seddon که خدمت در کنسولگری آمریکا در لاگوس نیجریه.

آقای اوکیف و گروه خود را هدف گرفته در اهداف در طول سال از جمله برنامه ریزی والدین نیویورک تایمز واشنگتن پست و دموکراسی همکاران یک گروه که مشورت با لیبرال و مترقی در انتخابات باعث می شود. در سال 2016 یک پروژه Veritas عمل نفوذ دموکراسی همکاران با استفاده از یک نام جعلی و ساختگی رزومه و راز های ضبط شده از کارکنان. سال پس از نیش دموکراسی شرکای شکایت پروژه Veritas و وکلای آن را پس از عزل آقای اوکیف.

در آن رسوب آقای اوکیف در دفاع از این گروه را مخفی تاکتیک گفته آنها بخشی از یک سنت طولانی مدت از روزنامه نگاری تحقیقی رفتن به muckraking خبرنگاران مانند آپتون سینکلر. “من شرمنده از این روش که استفاده می کنیم و یا ضبط شده که ما با استفاده از” او گفت:.

او پرسید که آیا او تا به حال ارائه شده هر یک از این گروه های مخفی ضبط شده از دموکراسی همکاران به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و یا هر عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن ، او گفت که او فکر نمی کنم.

در سال 2010 آقای O’ Keefe و سه نفر دیگر التماس کرد گناه را به فدرال تخطی از قانون پس از اعتراف به آنها وارد یک ساختمان دولتی در New Orleans بر اساس ادعاهای واهی را به عنوان بخشی از یک نیش است.

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>