دکتر ER که با انتقاد از عدم دنده محافظ می گوید که او از کار اخراج شدیک پزشک اورژانس که صحبت کردن در مورد عدم coronavirus ایمنی و حفاظت در محل در محل کار خود در واشینگتن واشنگتن حدود 90 مایلی شمال سیاتل گفت که او از کار اخراج شد در روز جمعه.

Dr Ming Lin, پزشک اورژانس در PeaceHealth, St Joseph, مرکز پزشکی بارها و بارها نوشته شده در Facebook صفحه در مورد داشتن کافی نیست حفاظتی تجهیزات تاخیر در دریافت coronavirus نتایج آزمون و خطرناک ویروس غربالگری شیوه های که در آن بیماران مورد بررسی قرار گرفت در داخل اتاق انتظار.

دکتر لین یک پزشک برای حدود 30 سال اغلب شروع پست ها با: “شرم بر PEACEHEALTH”. او موفق به دریافت ده ها تن از حمایتی پاسخ.

در یک Facebook پست روز چهارشنبه نوشت که پرستاران داده نشده است به اندازه کافی لباس برای محافظت از خود و وجود منطقه برای کارکنان به “ضدعفونی”. وجود دارد “هیچ راهی برای ما برای ما جلوگیری از تبدیل شدن این وکتور برای خانواده ما و جامعه ما,” او نوشت.

در شب جمعه, Dr Lin نوشت: در Facebook صفحه است که او تا به حال شده است “فسخ از PeaceHealth” توسط TeamHealth ملی پزشکی, نیروی انسانی شرکت است.

یک TeamHealth سخنگو گفت: نگهبان Dr Lin شده بود خاتمه داده شود اما این شرکت می تواند کمک به او پیدا کردن یک محل جدید برای کار از.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به هر در دسترس است و ما کار خواهد کرد با Dr Lin برای پیدا کردن محل مناسب برای او” این سخنگو گفت: در یک ایمیل.

دکتر لین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Peacehealth نه برای سود کاتولیک نظام سلامت است که شامل 10 مراکز پزشکی و 1100 ارائه دهندگان خدمات در سراسر, Washington, اورگان و آلاسکا را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

از بعد از ظهر جمعه واشنگتن گزارش داده بود 3,723 موارد coronavirus از جمله 175 مرگ و میر. Whatcom county, که شامل بلینگهام تا به حال دیده 92 مورد و چهار مرگ و میر.

اخیرا فرماندار جی Inslee دستور توقف اعمال جراحی الکتیو و خدمات دندانپزشکی.

در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب در جمعه Dr Lin خود را تکرار کرد انتقاد و گفت: این بیمارستان باید حرکت تریاژ به جلو از تسهیلات احتمالا در یک چادر بنابراین بیمارانی که ممکن است coronavirus را می توان جداگانه نگهداری می شوند. او همچنین گفت: تمام کارکنان و بیماران باید از ماسک در بیمارستان است.

“این بیماری بسیار دشوار است به کشف و زمان زیادی متاسفانه شما در پیدا کردن خیلی دیر است که آنها Covid-19” او گفت:.

بیانیه ای که در PeaceHealth سایت در روز دوشنبه گفت: تمام بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و مراقبان خود را متوسط بررسی می شود و هر کسی با درجه حرارت 100.4 F یا بالاتر خواهد بود قادر به بیمارستان می آیند. آن را منع بیشترین بازدید کننده از ورود آن بيمارستان.

بلینگهام هرالد یک روزنامه محلی گفت که چندین PeaceHealth اعضای هیات از جمله در سنت جوزف در بیمارستان تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. در این مقاله یک بیمارستان رسمی گفت: هیچ عضوی از کارکنان قرار گرفتند از طریق کار خود را و آنها همچنان به “کافی” نیروی انسانی و منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im