EORS-15 شرکت Myntra با پلتفرمی با هدف پردازش 15000 سفارش در دقیقه در زمان اوج مصرف، 60 میلیون بازدید کننده را جذب می کند.

[ad_1]

HKTB گسترش می یابد، محله هنگ کنگ برای راه اندازی غرب Kowloon به ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در محله
              Bengaluru, Karnataka, India:
             1mn styles from over 5000 brands on offer for the biggest year-end fashion carnival
~ 25,000 Kirana partners to cater to 80% of the overall deliveries, spanning over 27000 pin codes
350+ brands across 2900+ stores to help drive the event as part of omnichannel integration

پانزدهمین دوره EORS دو ساله Myntra، کارناوال مگا مد ملی، از راه می‌رسد تا میلیون‌ها خریدار را قبل از سال جدید شاد کند. EORS از 18 تا 23 دسامبر اجرا خواهد شد و بزرگترین مجموعه EORS را با 1 میلیون سبک، از بیش از 5000 برند، با ارزش عالی به خریداران ارائه می دهد. این رویداد 6 روزه برای پاسخگویی به نیازهای مد، زیبایی و سبک زندگی بیش از 40 میلیون مشتری منحصر به فرد در سراسر کشور طراحی شده است و انتظار می رود تقاضا نسبت به روزهای BAU 2.5 برابر افزایش یابد. با بیش از 20٪ ترافیک بیشتر از نسخه زمستانی قبلی، Myntra انتظار دارد حدود 700000 مشتری جدید در طول این رویداد داشته باشد، که 45٪ از کل ترافیک از سطح 2 و 3 شهرها و شهرستان ها می باشد. پروتکل ها و دستورالعمل های ایمنی صادر شده توسط دولت، علاوه بر رویه های خود سازمان. Myntra همچنان به ترویج تحویل بدون نقد و بدون تماس، از جمله اقدامات مختلف دیگر برای حفظ فاصله اجتماعی ادامه می دهد.

Green EORS – Myntra با بسته بندی حمل و نقل ساخته شده از کاغذ قابل بازیافت، بدون پلاستیک خواهد بود. ماینترا به عنوان یک بازیگر پیشرو در فضای مد، سبک زندگی و زیبایی کشور، رهبری اکوسیستم خرده‌فروشی خود را برای اتخاذ جایگزین‌های بسته‌بندی پایدار بر عهده گرفته است و تأثیر زیست‌محیطی مثبتی را در سراسر زنجیره تأمین ایجاد می‌کند. علاوه بر این، Myntra از کاغذ بازیافتی برای نرم کردن اقلام استفاده می کند و در صورت امکان، پلاستیک را برای بسته بندی داخلی جایگزین کرده است. دو تا از بزرگترین مراکز اجرای Myntra، واقع در Bilaspur و Bhiwandi، با کمک به تلاش‌های پایداری خود، از انرژی خورشیدی استفاده می‌کنند.

مصرف کنندگان چه انتظاری می توانند داشته باشند؟

مصرف‌کنندگان می‌توانند لباس‌های مد، محصولات زیبایی، لوازم جانبی، دکور منزل و موارد دیگر را با بهترین قیمت ممکن از بین برندهای H&M، MANGO، Levis، Puma، Nike، Roadster، BOAT، Mama Earth، Urbanic، Biba انتخاب کنند. دیگران. شماره دسامبر EORS همچنین بهترین فرصت را برای خرید لباس های زمستانی مدرن از تعدادی از برندهای داخلی و بین المللی و همچنین محصولات زیبایی، مراقبت از پوست و مو ارائه می دهد.

Myntra با گسترش بیشتر شبکه omni خود، بیش از 350 برند و بیش از 2900 فروشگاه را در سراسر کشور به عنوان بخشی از مدل تحویل همه‌کاناله خود ادغام می‌کند، که بیش از 1.7 برابر بیشتر از نسخه زمستانی قبلی EORS در دسامبر گذشته است. خدمات Omnichannel در بیش از 42 شهر و در سبک های 1.4 میلیون در دسترس است، با برخی از مارک های پیشرو که در سه ماه گذشته در این سیستم ادغام شده اند Status Quo، Woodland، Soch و Columbia و سایرین. شبکه همه‌جانبه Myntra، تحویل مستقیم کالاها از فروشگاه‌ها به درب منزل را تسهیل می‌کند و به برندها اجازه می‌دهد تا به پایگاه گسترده‌ای از مشتریان به روشی مطمئن دسترسی پیدا کنند.

Myntra به تازگی راه اندازی سبک بازیگران، که یک منطقه منحصر به فرد برای خریداران ژنرال-Z، به خصوص در برنامه Myntra برنامه شامل بیش از 60 مارک. سبک بازیگران بیش از 3000 سبک در طول EORS اطراف تم ها از سرزمین عجایب زمستانی، رمانتیسم و ​​له زمستان را ارائه دهد.

مقیاس و بهبود برای تحویل مایل آخر

مدل محبوب Kirana Myntra از کدهای پین در سراسر کشور مراقبت می کند و درآمد آنها را افزایش می دهد. حدود 25000 شریک kirana، از جمله صاحبان امتیاز، 80٪ از تمام تحویل های این EORS را ارائه خواهند کرد. مدل Kirana Myntra به صاحبان فروشگاه ها منبع درآمد و معیشت جایگزینی ارائه می دهد که در طول EORS به دلیل حجم زیاد تحویل افزایش می یابد.

شبکه همه‌جانبه Myntra، تحویل مستقیم کالاها را از فروشگاه‌های شریک این برند به درب درب منزل تسهیل می‌کند و به برندها اجازه می‌دهد تا به مشتریان گسترده‌ای به روشی مطمئن دسترسی پیدا کنند.

مزایای خرید زودهنگام در طول EORS

Myntra به ارائه طرح‌های نوآورانه خود برای رویدادهایی مانند “افشای قیمت” و “دسترسی زودهنگام” در طول رویداد 17 دسامبر ادامه خواهد داد، جایی که مشتریان نخبه و نمادین برنامه وفاداری Myntra از دسترسی اولیه استثنایی به رویداد برخوردار خواهند شد در حالی که سایرین به دنبال این گزینه هستند که می توانند با پرداخت هزینه اسمی این کار را انجام دهند. برای اولین بار، خریداران می توانند از تخفیف ثابت 500 روپیه همراه با ارسال رایگان به مدت یک ماه استفاده کنند، در حالی که کاربران داخلی Elite، Select & Icon می توانند از ارسال رایگان در طول رویداد لذت ببرند.

خودی‌ها همچنین می‌توانند از پیشنهادات تا 20 درصد برای بیش از 150 برند استفاده کنند و از کوپن‌های برندهای برتر برای امتیازات داخلی استفاده کنند. برنامه “Call and Win” Myntra به کاربران این امکان را می دهد که دوستان خود را به EORS دعوت کنند و برای هر دوستی که به سادگی از وب سایت EORS بازدید می کند و مجبور به خرید نیست، پیشنهادات اضافی تا سقف 150 روپیه دریافت می کند. از نظر پرداخت، پیشنهادات هیجان انگیزی از بانک هایی مانند ICICI وجود دارد که 10 درصد تخفیف برای کارت های اعتباری و نقدی ارائه می دهد، بانک Axis 10 درصد تخفیف برای کارت های اعتباری ارائه می دهد، در حالی که کاربران Paytm می توانند از 150 روپیه / – بازپرداخت استفاده کنند. در یک معامله کیف پول

دسته‌های کلیدی که باید مراقب این EORS باشید

برای پانزدهمین دوره این رویداد، بهداشت شخصی، لوازم جانبی، کودکان و ورزش جزو دسته های کلیدی از نظر رشد هستند، در حالی که لباس های زمستانی و ملزومات زمستانی از نقطه نظر فصلی شرط بزرگی هستند که مجموعه ای از برندهای محبوب برای آن انتخاب شده اند. انتخاب شده است با قیمت های تیز و پیشنهادات با ارزش ارائه شده است. رده پوشاک کودکان امسال شاهد رشد 100 درصدی سالانه در Myntra است و برای EORS-15 بیش از 350 برند محلی و بین‌المللی در طول این رویداد مدل‌های 1.1 لیتری + را با قیمت‌های تیز ارائه می‌کنند.

در بخش زیبایی و مراقبت شخصی، Myntra رشد سالانه 2.5 برابری را به ثبت رساند و 38000 سبک از بیش از 750 برند در این بخش را در طول EORS ارائه خواهد کرد. Myntra بیش از 50 برند از جمله Dermalogica، Anastasia Beverly Hills، W Beauty و Pilgrim را قبل از این رویداد شاخص اضافه کرد. برندهایی مانند Wow Skin Science و Mamaearth BOGO را ارائه می‌کنند، در حالی که مارک‌های برتر مانند MAC، Kama Ayurveda و Forest Essentials هدایای رایگان هیجان‌انگیزی را در صورت خرید ارائه می‌کنند.

شارون پیس، مدیر ارشد بازرگانی Myntra در گفتگو با EORS گفت: “EORS مورد انتظارترین کارناوال مد در کشور است و ما آماده ارائه بهترین مجموعه از پیشنهادات تیز از دسته های مختلف برای مشتریان خود هستیم. با 14 نسخه به اعتبار ما، راه طولانی را در درک نبض خریداران آگاه به مد پیموده ایم و این به ما در انتخاب بهترین ها برای هر گروه مشتری مزیتی می دهد. ما به تعداد قابل توجهی از مشتریان جدید نگاه می کنیم که نیازهای فعلی مد و زیبایی خود را از طریق پلتفرم های بازاریابی اجتماعی خود، به ویژه M-Live، که اخیراً راه اندازی شده است، برآورده می کنند. تقریباً 25000 شریک Kirana ما نقش کلیدی در بهبود تجربه EORS برای مشتریان ما خواهند داشت و در عین حال منبع درآمد دیگری نیز دارند.

شرکای EORS-15 این برند چه انتظاری دارند؟

Myntra در طول همه‌گیری در خط مقدم صنعت بود و زمینه لازم را برای فروشندگان کوچک و بزرگ ایجاد کرد تا در سخت‌ترین زمان‌ها، به‌ویژه در حوالی موج دوم، با مخاطبان خود درگیر شوند. علاوه بر این، هزاران صنعت‌گر و بافنده از طرح‌های مینترا بهره‌مند شده‌اند که به حفظ معیشت آنها از طریق سفارش‌های منظم، بدون توجه به فروش پلت فرم در طول محاصره کمک کرده است. همه این ابتکارات باعث افزایش اعتماد و اعتماد شرکای برند ماینترا در ماینترا شده است، که اکنون برای EORS آماده می شوند تا به کسب و کار خود قدرت لازم برای گسترش تجارت خود را بدهد.

با بازتاب هیجان شرکای این برند به طور کلی، Vivek Gambhir، مدیرعامل boAt، به EORS-15 گفت: “ما هیجان زده هستیم که با Myntra به عنوان حامی اصلی برای EORS آینده آنها – که یکی از بزرگترین کارناوال های مد در جهان محسوب می شود، همکاری کنیم. کشور. هر دو Myntra و boAt مارک های مد معمولی هستند و توانسته اند شانس سبک هندی را بالا ببرند. ما رابطه دیرینه ای با Myntra داریم، زیرا آنها نقش کلیدی در شکل دادن به درک مصرف کننده در مورد لوازم جانبی صوتی و ساعت های هوشمند داشته اند. این همکاری با هدف جشن گرفتن لذت خرید در تعطیلات و معرفی برندهای سبک زندگی به جمعیت جدید و در حال رشد آگاه از مد است.

Myntra قبل از این رویداد بیش از 90 برند جدید را روی پلتفرم خود راه اندازی کرد، از جمله نام های معروفی مانند Missguided، Justice، DeFacto، Fire-Boltt، Anastasia Beverly Hills، Swiss Beauty و Pilgrim و غیره.

مشارکت مصرف کننده و ابتکارات بازاریابی

در این فصل، Myntra یک کمپین بازاریابی جامع را ایجاد و راه اندازی کرده است که پیشنهادات گسترده کل رویداد را خلاصه می کند، در حالی که مصرف کنندگان را به هر دلیلی به خرید دعوت می کند. قرار است بیش از 120 نفر از رهبران افکار و افراد مشهور با نفوذ، آگاهی را نسبت به این رویداد تحریک کنند. کمپین EORS TVC شامل بازیگران Hrithik، Dulker، Simbu، Chiara، Disha و Samantha، رویدادهای پیشرو و ارتباطات دسته‌بندی می‌شود.

Myntra پلتفرم پیشرو در هند برای مارک های مد و پیشگام در بازی تجارت الکترونیکی است. Myntra که بخشی جدایی ناپذیر از گروه Flipkart است، فناوری و مد را ترکیب می کند تا بهترین تجربه را در فضای مد و سبک زندگی در هند ایجاد کند. این شرکت با بیش از 5000 برند پیشرو مد و سبک زندگی در کشور مانند نایک، آدیداس، پوما، لیویس، رانگلر، ارو، حسادت 21، دیزل، CAT، هارلی دیویدسون، فراری، تیمبرلند، پولو ایالات متحده، FabIndia، Biba، شریک است. و بسیاری دیگر. Myntra بیش از 27000 کد پین را در سراسر کشور ارائه می دهد.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş